Cześć nazywam się Dawid mam 21 lat pochodzę z województwa wielkopolskiego.
Mój wypadek.. pracowałem przy maszynie do ciastek tzw multidrop maszyna była nie zabezpieczona tzn.. nie było osłony klapy maszyna cały czas pracowała przy otwartej osłonie bez zabezpieczeń otwartej klapy tzn. Jeżeli maszyna ma otwartą klapę nie pracuje. Ta na której ja pracowałem miała otwarta klapę.. ciasto aż w końcu maszyna wciągnęła I zmiazdzyla mi rękę. Między walkami było 1.5 cm.Podczas składania dłoni operacja trwała 7h.. 200 szwów na dłoni typu M. Wtedy pracodawca wyposażył maszyne w CZĘŚCI KTÓRYCH BRAKOWAŁO .. złym stanie maszyny poinformował mnie inspektor z państwowej inspekcji pracy. Następne zostałem zabrany helikopterem do Gdyni na komory hiperbaryczne aby ocalić moje palce. Lekarze mówili że będzie dobrze wysłali mnie spowrotem do szpitala w którym miałem składane palce (Kalisz). Doktor który miał wtedy dyżur krzyknął do mnie AMPUTACJA! Leżałem przez 1h 30 min bez opatrunku I ludzie z sali to oglądali. Gdyby moi rodzice sie nie zjawili nie wiem kiedy zostało by to opatrzone. Później nastąpiła amputacja. Część samej dłoni oraz 3 palce jak widać na zdjęciu. Ogólnie chcieli amputowac również palec mały. Który mam do dziś I pozwala mi cokolwiek chwycić. ( szpital Kalisz) Doktora którzy zrobili ta amputacja I chcieli usunąć ten maly palec wystawilem odpowiednia opinie na znany lekarz. W tym szpitalu (Kalisz) było wiele dziwnych sytuacji az szkoda opisywać.. Jak lekarz przebijal martwe palce igłą.. USUWANIE MARTWICY NA ZYWCA W SALI PRZY ŁÓŻKU. nie bolalo do czasu az nie 'nacial' żyletka zdrowego ciala. Ogólnie usuwanie martwicy odbywalo sie za pomocą żyletki I pęsety. Następnie zostałem przetransportowany do szpitala w Poznaniu Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im W. Degi. Szpital cudowny lekarze obsługa wsystko. W porównaniu do Kalisza szkoda opowiadać. Mialem tam 3 operację bez żadnych obaw że cokolwiek pójdzie nie tak. Mialem tam przeszczep skóry z uda. Poniewaz miałem ogromną ranę od kciuka po maly palec. Następna operacja Maly palec został usunięty zginacz I kość wyczyszczona. (W Kaliszu chcieli amputowac tyle). Następnie usuwane nerwy po tych moich paluszkach. Mam mega porównanie co do szpitali. To co się działo w Kaliszu koszmar. Co do pracodawcy pracowałem na umowę od marca okazało się że ZOSTAŁEM UBEZPIECZONY W DZIEŃ WYPADKU PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ GODZINA 00:00.
W szpitalu kliniczny w Poznaniu na ul 28 czerwca przeszedłem 7 operacji kazda udana. Moje leczenie zostało zakończone. Razem operacji przyszedłem z 9/10
Poznalem kolegę który ma dużo gorzej niż ja co daje mi ogromną siłę i motywację. Pozdrawiam osoby którym chcialo sie to wszystko czytać
Ta cała zbiórka powstala przez to ze potrzebuje protezy chociaż takiej estetycznej nie myślę nawet o jakieś która poprawi moje funkcjonowanie.
Będę Bardzo wdzięczny za chociaż złotówkę.
2 część operacji.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: