Aniołek potrzeby.

55 606 zł  z 139 999 zł (Cel)
Wpłaciło 898 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Połeć - awatar

Mariusz Połeć

Organizator zbiórki

Witajcie kochani!

Nazywam się Andrzej Bizoń tych, którzy chcą bliżej poznać moją historię odsyłam poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Bizoń

13.01.2020 obchodzę swoje 44 urodziny. Od 10 lat choruję na ZZSK, a od 7 lat leżę na łóżku w mojej rodzinnej miejscowości Witkowice w okolicach Kęt.

Szybki postep choroby (wiele ognisk zapalnych), przez lata doprowadził do cał-kowitego paraliżu, przykuwając moje ciało do łóżka. Od 6mcy straciłem wzrok w prawym oku, a lewe też już nie ostrzy.

Przez 7 lat, gdy pracowałem w zawodzie aktor/model, moi pracodawcy nie mieli obowiązku odprowadzania składek na ZUS, dlatego nie przysługuję mi renta.

Zebraną kwotę przeznaczymy na rehablitację, pomoc w leczeniu, oraz na przysłowiowe "życie".

DZIĘKUJĘ WAM!


p.s. Ponieważ Andrzej Bizoń jest osobą sparalizowaną od 7 lat, zbiórka jest prowadzona za zgodą jego oraz jego rodziny, przez jego przyjaciela Mariusza Połeć.


Edit.1

Bardzo dziękujemy za tak szybki odzew, po kilkudziesięciu minutach na koncie jest już ponad 1700 PLN! Wasze serca są niesamowite!


Edit.2 

Kiedy myśleliśmy już, że zbiórka stanęła i zadna siła jej nie ruszy, nagle pojawiliśmy sie na głównej stronie onetu!

I później poszedl już efekt domino....o zbiórce poinformował Wprost, Radio Zet, Wirtualna Polska, i wiele innych mediów. Dzwonią z TVN, plejada chce cały cykl artykułów poświęcić Andrzejowi...


Edit. 3

Kochani, mój syn zrezygnował z alimentów! Dlatego środki przeznaczę zgodnie z celem zbiórki tj. na rehabilitacje i leczenie, natomiast jeśli coś jeszcze zostanie, to reszte pieniędzy oddam na cele ewangelizacyjne.


Edit. 4  

Andrzej dziś (13.05.2020) stracił całkowicie wzrok. Prosił aby poinformować was, że do czasu aż nie nauczy się posługiwać telefonem w opcji głosowej (dla niewidomych) zmuszony jest zawiesić swoją aktywność w social mediach, dodatkowo prosił abym zamieścił ten fragment z ewangelii:

(J 15,1-8)

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który uprawia. Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy. Wy już jesteście czyści dzięki słowu, które wypowiedziałem do was. Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę. Podobnie jak latorośl nie może przynosić owocu sama z siebie, o ile nie trwa w winnym krzewie, tak samo i wy, jeżeli we Mnie trwać nie będziecie. Ja jestem krzewem winnym, wy - latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony, jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją i wrzuca do ognia i płonie. Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni. Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie i staniecie się moimi uczniami.


Edit.5 Andrzej nie źyje. Zebrane środki zostały przekazane mamie. O dacie i miejscu uroczystości pogrzebowej poinformujemy wkrótce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  20.05.2020
  20.05.2020

  Andrzej, nie miałam okazji poznać Cię osobiście, ale dziękuję za Twoje świadectwo... Odpoczywaj w Pokoju! Kondolencje dla Rodziny i Bliskich...

 • Piotr - awatar

  Piotr

  18.05.2020
  18.05.2020

  Panie Andrzeju, nie znaliśmy się, ale jako młody chłopak podziwiałem Pana za to co Pan osiągnął. Dziś, kiedy wiem, że nie ma Pana już wśród nas, kiedy czytam o Pana życiu, cierpieniu i godnym odchodzeniu, myślę, że należy się Panu szacunek i podziw za to jak Pan żył ... Będę się za Pana modlił. Kondolencje dla rodziny i bliskich.

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  15.05.2020
  15.05.2020

  Trzymaj się Chłopie i nie daj się a Wiara czyni Cuda .

 • Paweł - awatar

  Paweł

  14.05.2020
  14.05.2020

  Życzę dużo ZDROWIA 🌸

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2020
  13.05.2020

  ❤️❤️❤️

55 606 zł  z 139 999 zł (Cel)
Wpłaciło 898 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Połeć - awatar

Mariusz Połeć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 898

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
100
Joanna Kaszuba - awatar
Joanna Kaszuba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij