Zbiórka Pomóż Anecie w walce z chorobą - zdjęcie główne

Pomóż Anecie w walce z chorobą

4 855 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Aneta Kołeczko- 43 letnia kobieta, której los pod względem chorób nie rozpieszcza. Od 2016 roku choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego co w konsekwencji zakończyło się operacją ratującą życie. Konieczne było wyłonienie stomii, która towarzyszy jej po dziś. Przez bardzo słabą odporność organizmu, lekarze na tle przewlekłych chorób stwierdzili śródmiąższowe zapalenie płuc oraz astmę.

W roku 2019 została postawiona kolejna diagnoza- nowotwór złośliwy lewej piersi. Finalnie, dzięki bardzo bolesnej biopsji, guza udało się usunąć natomiast nie był to koniec problemów. Z niewiadomych nikomu przyczyn wdała się kolejna choroba- pioderma zgorzelinowa. Na piodermę choruje 1 osoba na 100 tysięcy, jest to choroba przewlekła oraz bardzo trudna zarówno do zdiagnozowania jak i leczenia, w skutkach powoduje ogromne problemy dermatologiczne. Miejscowi lekarze po wielokrotnych próbach polepszenia stanu zdrowotnego rozłożyli ręce. Żaden lekarz na Śląsku nie jest w stanie pomóc. Na ten moment został złożony wniosek do Warszawskich klinik z ogromną prośbą o jakąkolwiek pomoc. Na dalsze diagnozy możemy jedynie cierpliwie czekać.


Przebieg oraz leczenie wszystkich chorób jest niezwykle obciążające finansowo, dlatego każda pomoc jest dla całej rodziny ogromnym wsparciem.

wiecej na stronie Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans

https://fundacjapiastun.pl/aneta-koleczko/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dominika - awatar

  Dominika

  15.10.20
  15.10.20

  Trzymam kciuki.

 • Wojtek BL - awatar

  Wojtek BL

  14.10.20
  14.10.20

  Zdrowia ♥️

 • Aga Hajda - awatar

  Aga Hajda

  14.10.20
  14.10.20

  Zdrowka, zdrowka

4 855 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 135 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 135

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij