Zbiórka Prosimy o pomoc- łazienka - miniaturka zdjęcia

Prosimy o pomoc- łazienka

Renata Olszewska - awatar

Renata Olszewska

Organizator zbiórki

WITAM ,WSZYSTKICH KTÓŻY IDĄ Z  POMOCĄ DLA RODZINY MONIKI I DARKA  I ICH CÓRECZKI ANI .

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA . P0MÓŻMY ZEBRAĆ NA ŁAZIENKĘ.

JEDNI MARZĄ O NOWYM SAMOCHODZIE ,WYJEDZIE ZA GRANICĘ ,NOWYM TELEFONIE A ICH MARZENIA SĄ ZWYKŁE:W SWOIM DOMU CHCĄ MIEĆ ŁAZIENKĘ,W KTÓREJ MOŻNA BYŁOBY UMYĆ SIĘ ,ZROBIĆ PRANIE . 

NAZYWAM SIĘ RENATA 0LSZEWSKA CHCIAŁABYM POMÓC RAZEM Z WAMI TEJ RODZINIE .  PAŃSTWO JASZTAL PROSZĄ LUDZI DOBREJ WOLI ,BY WSPOMOGLI ICH FINANSOWO ,BO SAMI NIE SĄ W STANIE SPROSTAĆ TAKIM WYDATKOM. NIESTETY NIE MAJĄ INTERNETU ANI TAKIEGO TELEFONU ABY GO OBSŁUGIWAŁ . WIĘC JA PISZĘ I PROSZĘ W ICH IMIENIU.   PROBLEMEM JEST BRAK ŁAZIENKI, BO  I PROBLEMÓW I POTRZEB JEST BARDZO  DUŻO . ZROBIENIE NA WŁASNY KOSZT GRANICZY Z CUDEM . PANI MONIKA LAT 38 ,UKOŃCZYŁA SZKOŁĘ ZAWODOWĄ PRZEBYWA NA RENCIE INWALIDZKIEJ GDYŻ 1999 ROKU POTRĄCIŁ JĄ SAMOCHÓD BYŁA W BARDZO POWAŻNYM STANIE KILKA LAT TRWAŁA JEJ REHABILITACJA .  LEDWO USZŁA Z ŻYCIEM.SZŁA Z CHŁOPAKIEM I NAGLE WJECHAŁ W NICH SAMOCHÓD. CHŁOPAKOWI ,KTÓRY Z NIĄ BYŁ NIC POWAŻNEGO SIĘ NIE STAŁO ,ONA NATOMIAST DOZNAŁA POWAŻNEGO URAZU GŁOWY,MIAŁA ROBIONĄ TREPANACJĘ CZASZKI.USZKODZONĄ MIAŁA TAKŻE KRTAŃ UCZYŁA SIĘ JAK MAŁE DZIECKO WSZYSTKIEGO OD POCZĄTKU .MUSI CIĄGLE PRZYJMOWAĆ LEKARSTWA KTÓRE UTRZYMUJĄ JĄ W TAKIM STANIE JAKIM JEST . NIE LUBI SIEDZIEĆ BEZCZYNNIE . JEDNAK NIEWIELE PRAC MOŻE WYKONYWAĆ ZE WZGLĘDY NA ODNIESIONE URAZY .CZĘSTO MIEWA ZAWROTY GŁOWY . BEZ LEKÓW BYŁOBY CIĘŻKO.NIESTETY TEN WYPADEK ZAWAŻYŁ NA CAŁYM JEJ DOROSŁYM  ŻYCIU SZCZEGÓLNIE FINANSOWYM .LOS DAŁ ŻE POZNAŁA NA SWOJEJ DRODZE OBECNEGO MĘŻA . PAN DAREK STARA SIĘ ZAPEWNIĆ SWOJEJ RODZINIE BYT ALE JEDO PENSJA STARCZA JAK TO SIĘ MÓWI OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO I TAK CZASMI BRAKNIE .UTRZYMANIE SIĘ JEDNAK Z JEDNEJ PENSJI JEST JEDNAK NIEZWYKLE TRUDNE. BRAK FUNDUSZY UNIEMOŻLIWIA ZROBIENIE TEJ ŁAZIENKI-O KREDYCIE NIE MAJĄ  CO MARZYĆ NIE MAJĄ ZDOLNOSCI FINANSOWEJ                                UDALIŚMY SIĘ O POMOC DO ,,CENTRUM POMOCY RODZINIE ,, POWIEDZIELI ŻE MOGĄ WSPOMÓC KWOTĄ DO 5 TYS. ALE PANI MONIKA TEŻ MUSI MIEĆ PIENIĄDZE BO NIESTETY TA SUMA NIE POKRYJE WSYSTKICH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ ŁAZIENKI  A SAMO ZACZĘCIE TEJ ŁAZIENKI TO BARDZO WYSOKI KOSZT DLA TEJ RODZINY WIĘC PROSZĘ O WSPARCIE MOŻE UDA SIĘ ZEBRAĆ TĄ KWOTE /. KOSZTA BY JESZCZE MOŻNA OBNIŻYĆ JAK KTOŚ COŚ MOŻE BY MIAŁ JAKIEŚ MATERIAŁY DO TEJ ŁAZIENKI I WYPOSAŻENIE....ITP KAŻDY Z NAS MAJACY ŁAZIENKĘ WIE CO JEST POTRZEBNE .                                                                                                                                                 W IMIENIU RODZINY  PROSZĘ O WSPARCIE  BY ŁAZIENKA ,O KTÓREJ MARZĄ STAŁA SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ.RODZICOM PRZEDE WSZYSTKIM CHODZI O MAŁĄ CÓRECZKE ,PRZED KTÓRĄ OTWIERA SIĘ ŚWIAT, BY CHOĆ DLA NIEJ BYŁ TROCHĘ LEPSZY. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA.RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

DZIĘKUJE.


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Łukasz Woźniak - awatar

  Łukasz Woźniak

  15.06.18
  15.06.18

  Mogę pomóc też w wykonaniu łazienki od strony hydraulicznej 503834640

  • Renata Olszewska - awatar

   Renata Olszewska - Organizator zbiórki

   16.06.18
   16.06.18

   DZIĘKUJE BARDZO .NIESPODZIEWAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIE PAN MIAŁ TAKIE DOBRE SERCE . JEŻELI UDA SIĘ ZEBRAĆ TĄ KWOTĘ NAPEWNO DO PANA NAPISZEMY. JEŻELI NIE TO POPROSIMY TAKŻE O POMOC BO PANI MONIKA MA DWA POMIESZCZENIA KTÓRE SĄ NIE OGRZEWANE A SĄ TAM GRZEJIKI I CHODZI O PODŁĄCZENIE JE DO GŁÓWNEGO PIECYKA KTÓRE BY POPROWADZIŁO TAM CIEPŁO . NIESTY W ZIMĘ DO TYCH POMIESZCEŃ WCHODZI WILGOĆ I TO RACZEJ NIE SPRZYJA ZDROWIU . MOŻE UDA SIĘ KIEDYŚ TO ZROBIĆ ….

Renata Olszewska - awatar

Renata Olszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 21

Sonia - awatar
20
Sonia
Izabela Albanowicz - awatar
20
Izabela Albanowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
4
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Magdalena i Jarosław Kołodziejscy - awatar
800
Magdalena i Jarosław Kołodziejscy
Anonimowy Darczyńca - awatar
14
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
sławomir cheda - awatar
50
sławomir cheda

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.