Pomóżmy ,dobro wraca.

2 243 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Olszewska - awatar

Renata Olszewska

Organizator zbiórki

WITAM ,WSZYSTKICH KTÓŻY IDĄ Z  POMOCĄ DLA RODZINY MONIKI I DARKA  I ICH CÓRECZKI ANI .

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA . P0MÓŻMY ZEBRAĆ NA ŁAZIENKĘ.

JEDNI MARZĄ O NOWYM SAMOCHODZIE ,WYJEDZIE ZA GRANICĘ ,NOWYM TELEFONIE A ICH MARZENIA SĄ ZWYKŁE:W SWOIM DOMU CHCĄ MIEĆ ŁAZIENKĘ,W KTÓREJ MOŻNA BYŁOBY UMYĆ SIĘ ,ZROBIĆ PRANIE . 

NAZYWAM SIĘ RENATA 0LSZEWSKA CHCIAŁABYM POMÓC RAZEM Z WAMI TEJ RODZINIE .  PAŃSTWO JASZTAL PROSZĄ LUDZI DOBREJ WOLI ,BY WSPOMOGLI ICH FINANSOWO ,BO SAMI NIE SĄ W STANIE SPROSTAĆ TAKIM WYDATKOM. NIESTETY NIE MAJĄ INTERNETU ANI TAKIEGO TELEFONU ABY GO OBSŁUGIWAŁ . WIĘC JA PISZĘ I PROSZĘ W ICH IMIENIU.   PROBLEMEM JEST BRAK ŁAZIENKI, BO  I PROBLEMÓW I POTRZEB JEST BARDZO  DUŻO . ZROBIENIE NA WŁASNY KOSZT GRANICZY Z CUDEM . PANI MONIKA LAT 38 ,UKOŃCZYŁA SZKOŁĘ ZAWODOWĄ PRZEBYWA NA RENCIE INWALIDZKIEJ GDYŻ 1999 ROKU POTRĄCIŁ JĄ SAMOCHÓD BYŁA W BARDZO POWAŻNYM STANIE KILKA LAT TRWAŁA JEJ REHABILITACJA .  LEDWO USZŁA Z ŻYCIEM.SZŁA Z CHŁOPAKIEM I NAGLE WJECHAŁ W NICH SAMOCHÓD. CHŁOPAKOWI ,KTÓRY Z NIĄ BYŁ NIC POWAŻNEGO SIĘ NIE STAŁO ,ONA NATOMIAST DOZNAŁA POWAŻNEGO URAZU GŁOWY,MIAŁA ROBIONĄ TREPANACJĘ CZASZKI.USZKODZONĄ MIAŁA TAKŻE KRTAŃ UCZYŁA SIĘ JAK MAŁE DZIECKO WSZYSTKIEGO OD POCZĄTKU .MUSI CIĄGLE PRZYJMOWAĆ LEKARSTWA KTÓRE UTRZYMUJĄ JĄ W TAKIM STANIE JAKIM JEST . NIE LUBI SIEDZIEĆ BEZCZYNNIE . JEDNAK NIEWIELE PRAC MOŻE WYKONYWAĆ ZE WZGLĘDY NA ODNIESIONE URAZY .CZĘSTO MIEWA ZAWROTY GŁOWY . BEZ LEKÓW BYŁOBY CIĘŻKO.NIESTETY TEN WYPADEK ZAWAŻYŁ NA CAŁYM JEJ DOROSŁYM  ŻYCIU SZCZEGÓLNIE FINANSOWYM .LOS DAŁ ŻE POZNAŁA NA SWOJEJ DRODZE OBECNEGO MĘŻA . PAN DAREK STARA SIĘ ZAPEWNIĆ SWOJEJ RODZINIE BYT ALE JEDO PENSJA STARCZA JAK TO SIĘ MÓWI OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO I TAK CZASMI BRAKNIE .UTRZYMANIE SIĘ JEDNAK Z JEDNEJ PENSJI JEST JEDNAK NIEZWYKLE TRUDNE. BRAK FUNDUSZY UNIEMOŻLIWIA ZROBIENIE TEJ ŁAZIENKI-O KREDYCIE NIE MAJĄ  CO MARZYĆ NIE MAJĄ ZDOLNOSCI FINANSOWEJ                                UDALIŚMY SIĘ O POMOC DO ,,CENTRUM POMOCY RODZINIE ,, POWIEDZIELI ŻE MOGĄ WSPOMÓC KWOTĄ DO 5 TYS. ALE PANI MONIKA TEŻ MUSI MIEĆ PIENIĄDZE BO NIESTETY TA SUMA NIE POKRYJE WSYSTKICH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ ŁAZIENKI  A SAMO ZACZĘCIE TEJ ŁAZIENKI TO BARDZO WYSOKI KOSZT DLA TEJ RODZINY WIĘC PROSZĘ O WSPARCIE MOŻE UDA SIĘ ZEBRAĆ TĄ KWOTE /. KOSZTA BY JESZCZE MOŻNA OBNIŻYĆ JAK KTOŚ COŚ MOŻE BY MIAŁ JAKIEŚ MATERIAŁY DO TEJ ŁAZIENKI I WYPOSAŻENIE....ITP KAŻDY Z NAS MAJACY ŁAZIENKĘ WIE CO JEST POTRZEBNE .                                                                                                                                                 W IMIENIU RODZINY  PROSZĘ O WSPARCIE  BY ŁAZIENKA ,O KTÓREJ MARZĄ STAŁA SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ.RODZICOM PRZEDE WSZYSTKIM CHODZI O MAŁĄ CÓRECZKE ,PRZED KTÓRĄ OTWIERA SIĘ ŚWIAT, BY CHOĆ DLA NIEJ BYŁ TROCHĘ LEPSZY. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA.RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

DZIĘKUJE.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Renata Olszewska - awatar

  Renata Olszewska

  15.02.2019
  15.02.2019

  Witam wszystkich którzy przyszli z pomocą dla rodziny Jasztalów . Dzięki tej narazie zgromadzonej kwocie. Udało nam się wymienić szambo i niewielkie zakupy do tej łazienki. Dzięki dobroci Panu Łukaszowi Woźniakowi powstała już łazienka wszystkie koszty związane z hydrauliką poniósł pan Łukasz. Jesteśmy bardzo i to bardzo wdzięczni. Mało tego wymienił 2 grzejniki w kuchni i pokoju które osobiście zakupił. Radość ogroma . Dziękuję panie Łukaszu.Zostsło nam doprowadzić łazienkę do jakiegoś wyglądu. Potrzebujemy materiałów do jej wykończenia . niestety z CPR nie mamy co liczyć na pomoc okazało się że wystarczających kryteriów nie spełnia tą rodzina. Jeżeli ktoś może pomóc to. bardzo prosimy.

  Zdjęcie aktualizacji 26 298

Komentarze


 • Łukasz Woźniak - awatar

  Łukasz Woźniak

  15.06.2018
  15.06.2018

  Mogę pomóc też w wykonaniu łazienki od strony hydraulicznej 503834640

  • Renata Olszewska - awatar

   Renata Olszewska - Organizator zbiórki

   16.06.2018
   16.06.2018

   DZIĘKUJE BARDZO .NIESPODZIEWAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIE PAN MIAŁ TAKIE DOBRE SERCE . JEŻELI UDA SIĘ ZEBRAĆ TĄ KWOTĘ NAPEWNO DO PANA NAPISZEMY. JEŻELI NIE TO POPROSIMY TAKŻE O POMOC BO PANI MONIKA MA DWA POMIESZCZENIA KTÓRE SĄ NIE OGRZEWANE A SĄ TAM GRZEJIKI I CHODZI O PODŁĄCZENIE JE DO GŁÓWNEGO PIECYKA KTÓRE BY POPROWADZIŁO TAM CIEPŁO . NIESTY W ZIMĘ DO TYCH POMIESZCEŃ WCHODZI WILGOĆ I TO RACZEJ NIE SPRZYJA ZDROWIU . MOŻE UDA SIĘ KIEDYŚ TO ZROBIĆ ….

2 243 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Olszewska - awatar

Renata Olszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sonia - awatar
Sonia
20
Izabela Albanowicz - awatar
Izabela Albanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij