Pomóżmy ,dobro wraca.

2 243 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Olszewska - awatar

Renata Olszewska

Organizator zbiórki

WITAM ,WSZYSTKICH KTÓŻY IDĄ Z  POMOCĄ DLA RODZINY MONIKI I DARKA  I ICH CÓRECZKI ANI .

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA . P0MÓŻMY ZEBRAĆ NA ŁAZIENKĘ.

JEDNI MARZĄ O NOWYM SAMOCHODZIE ,WYJEDZIE ZA GRANICĘ ,NOWYM TELEFONIE A ICH MARZENIA SĄ ZWYKŁE:W SWOIM DOMU CHCĄ MIEĆ ŁAZIENKĘ,W KTÓREJ MOŻNA BYŁOBY UMYĆ SIĘ ,ZROBIĆ PRANIE . 

NAZYWAM SIĘ RENATA 0LSZEWSKA CHCIAŁABYM POMÓC RAZEM Z WAMI TEJ RODZINIE .  PAŃSTWO JASZTAL PROSZĄ LUDZI DOBREJ WOLI ,BY WSPOMOGLI ICH FINANSOWO ,BO SAMI NIE SĄ W STANIE SPROSTAĆ TAKIM WYDATKOM. NIESTETY NIE MAJĄ INTERNETU ANI TAKIEGO TELEFONU ABY GO OBSŁUGIWAŁ . WIĘC JA PISZĘ I PROSZĘ W ICH IMIENIU.   PROBLEMEM JEST BRAK ŁAZIENKI, BO  I PROBLEMÓW I POTRZEB JEST BARDZO  DUŻO . ZROBIENIE NA WŁASNY KOSZT GRANICZY Z CUDEM . PANI MONIKA LAT 38 ,UKOŃCZYŁA SZKOŁĘ ZAWODOWĄ PRZEBYWA NA RENCIE INWALIDZKIEJ GDYŻ 1999 ROKU POTRĄCIŁ JĄ SAMOCHÓD BYŁA W BARDZO POWAŻNYM STANIE KILKA LAT TRWAŁA JEJ REHABILITACJA .  LEDWO USZŁA Z ŻYCIEM.SZŁA Z CHŁOPAKIEM I NAGLE WJECHAŁ W NICH SAMOCHÓD. CHŁOPAKOWI ,KTÓRY Z NIĄ BYŁ NIC POWAŻNEGO SIĘ NIE STAŁO ,ONA NATOMIAST DOZNAŁA POWAŻNEGO URAZU GŁOWY,MIAŁA ROBIONĄ TREPANACJĘ CZASZKI.USZKODZONĄ MIAŁA TAKŻE KRTAŃ UCZYŁA SIĘ JAK MAŁE DZIECKO WSZYSTKIEGO OD POCZĄTKU .MUSI CIĄGLE PRZYJMOWAĆ LEKARSTWA KTÓRE UTRZYMUJĄ JĄ W TAKIM STANIE JAKIM JEST . NIE LUBI SIEDZIEĆ BEZCZYNNIE . JEDNAK NIEWIELE PRAC MOŻE WYKONYWAĆ ZE WZGLĘDY NA ODNIESIONE URAZY .CZĘSTO MIEWA ZAWROTY GŁOWY . BEZ LEKÓW BYŁOBY CIĘŻKO.NIESTETY TEN WYPADEK ZAWAŻYŁ NA CAŁYM JEJ DOROSŁYM  ŻYCIU SZCZEGÓLNIE FINANSOWYM .LOS DAŁ ŻE POZNAŁA NA SWOJEJ DRODZE OBECNEGO MĘŻA . PAN DAREK STARA SIĘ ZAPEWNIĆ SWOJEJ RODZINIE BYT ALE JEDO PENSJA STARCZA JAK TO SIĘ MÓWI OD PIERWSZEGO DO PIERWSZEGO I TAK CZASMI BRAKNIE .UTRZYMANIE SIĘ JEDNAK Z JEDNEJ PENSJI JEST JEDNAK NIEZWYKLE TRUDNE. BRAK FUNDUSZY UNIEMOŻLIWIA ZROBIENIE TEJ ŁAZIENKI-O KREDYCIE NIE MAJĄ  CO MARZYĆ NIE MAJĄ ZDOLNOSCI FINANSOWEJ                                UDALIŚMY SIĘ O POMOC DO ,,CENTRUM POMOCY RODZINIE ,, POWIEDZIELI ŻE MOGĄ WSPOMÓC KWOTĄ DO 5 TYS. ALE PANI MONIKA TEŻ MUSI MIEĆ PIENIĄDZE BO NIESTETY TA SUMA NIE POKRYJE WSYSTKICH KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z BUDOWĄ ŁAZIENKI  A SAMO ZACZĘCIE TEJ ŁAZIENKI TO BARDZO WYSOKI KOSZT DLA TEJ RODZINY WIĘC PROSZĘ O WSPARCIE MOŻE UDA SIĘ ZEBRAĆ TĄ KWOTE /. KOSZTA BY JESZCZE MOŻNA OBNIŻYĆ JAK KTOŚ COŚ MOŻE BY MIAŁ JAKIEŚ MATERIAŁY DO TEJ ŁAZIENKI I WYPOSAŻENIE....ITP KAŻDY Z NAS MAJACY ŁAZIENKĘ WIE CO JEST POTRZEBNE .                                                                                                                                                 W IMIENIU RODZINY  PROSZĘ O WSPARCIE  BY ŁAZIENKA ,O KTÓREJ MARZĄ STAŁA SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ.RODZICOM PRZEDE WSZYSTKIM CHODZI O MAŁĄ CÓRECZKE ,PRZED KTÓRĄ OTWIERA SIĘ ŚWIAT, BY CHOĆ DLA NIEJ BYŁ TROCHĘ LEPSZY. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA.RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

DZIĘKUJE.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Renata Olszewska - awatar

  Renata Olszewska

  15.02.2019
  15.02.2019

  Witam wszystkich którzy przyszli z pomocą dla rodziny Jasztalów . Dzięki tej narazie zgromadzonej kwocie. Udało nam się wymienić szambo i niewielkie zakupy do tej łazienki. Dzięki dobroci Panu Łukaszowi Woźniakowi powstała już łazienka wszystkie koszty związane z hydrauliką poniósł pan Łukasz. Jesteśmy bardzo i to bardzo wdzięczni. Mało tego wymienił 2 grzejniki w kuchni i pokoju które osobiście zakupił. Radość ogroma . Dziękuję panie Łukaszu.Zostsło nam doprowadzić łazienkę do jakiegoś wyglądu. Potrzebujemy materiałów do jej wykończenia . niestety z CPR nie mamy co liczyć na pomoc okazało się że wystarczających kryteriów nie spełnia tą rodzina. Jeżeli ktoś może pomóc to. bardzo prosimy.

  Zdjęcie aktualizacji 26 298

Komentarze


 • Łukasz Woźniak - awatar

  Łukasz Woźniak

  15.06.2018
  15.06.2018

  Mogę pomóc też w wykonaniu łazienki od strony hydraulicznej 503834640

  • Renata Olszewska - awatar

   Renata Olszewska - Organizator zbiórki

   16.06.2018
   16.06.2018

   DZIĘKUJE BARDZO .NIESPODZIEWAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIE PAN MIAŁ TAKIE DOBRE SERCE . JEŻELI UDA SIĘ ZEBRAĆ TĄ KWOTĘ NAPEWNO DO PANA NAPISZEMY. JEŻELI NIE TO POPROSIMY TAKŻE O POMOC BO PANI MONIKA MA DWA POMIESZCZENIA KTÓRE SĄ NIE OGRZEWANE A SĄ TAM GRZEJIKI I CHODZI O PODŁĄCZENIE JE DO GŁÓWNEGO PIECYKA KTÓRE BY POPROWADZIŁO TAM CIEPŁO . NIESTY W ZIMĘ DO TYCH POMIESZCEŃ WCHODZI WILGOĆ I TO RACZEJ NIE SPRZYJA ZDROWIU . MOŻE UDA SIĘ KIEDYŚ TO ZROBIĆ ….

2 243 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Olszewska - awatar

Renata Olszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sonia - awatar
Sonia
20
Izabela Albanowicz - awatar
Izabela Albanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij