Zbiórka Budujemy Przedszkole Aniołów - zdjęcie główne

Budujemy Przedszkole Aniołów

7 698 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Przedszkole i klub dla dzieci im. Aniołów Stróżów potrzebuje Waszego wsparcia aby dalej funkcjonować, wykonać niezbędny remont i otworzyć kolejną salę. 

Działamy od 2013 roku w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bańgów. Obecnie jesteśmy stowarzyszeniem, a nasza pełna nazwa brzmi:  Stowarzyszenie Niepokalanej Maryi Opiekunki Katolickiego Klubu Dziecięcego i Przedszkola ,,Aniołów Stróżów". 

Tworzymy miejsce inne niż wszystkie, ponieważ w tych trudnych czasach jesteśmy oazą normalności.  U nas dzieci czują się jak w domu i biorą udział w wielu ciekawych zajęciach. Poprzez zabawę poznają polskie tradycje i historię, są wychowywane w duchu katolickim. Biorą udział w Jasełkach, warsztatach kulinarnych (np. tradycyjne pierniki na Boże Narodzenie), poznają zwyczaje i symbole związane ze świętami (malowanie pisanek, własnoręczne tworzenie palm wielkanocnych itp.).

Bez  wykonania obowiązkowego remontu, nasza działalność nie przetrwa. Musimy sprostać bardzo kosztownym sanepidu i straży pożarnej. Dodatkowo ostatnie dwa lata, związane z restrykcjami, spowodowały znaczny zastój naszej działalności i spowolnienie prac. Wcześniej  organizowaliśmy zrzutkę na portalu zrzutka.pl, a za zebrane pieniądze udało nam się wymienić drzwi przeciwpożarowe. Jednak potrzeby są nadal ogromne. 

Chcielibyśmy aby nasze pięciolatki mogły w przyszłym roku kontynuować pobyt w naszej placówce w ramach zerówki.  Dodatkowo chcemy utworzyć salę do terapii sensorycznej oraz stworzyć miejsce na dodatkowe nauczanie dla starszych dzieci. 

Najpilniejsze wydatki na ten moment to: 

- założenie nowej wentylacji (jest to koszt około 30 tys. zł.) .

- założenie centralnego ogrzewania wraz z wymianą kaloryferów (koszt około 80 tys. zł.)

- wymiana siedmiu okien aby dostosować ich powierzchnię do wymogów urzędu miasta (jeśli okna są za małe, nie można otworzyć przedszkola a jedynie punkt przedszkolny). 

-  remont pomieszczenia, w której utworzymy salę dla nowej grupy przedszkolnej oraz oddzielną salę do zajęć z terapii sensorycznej. Trzeba: zerwać tapety, położyć tynk i gładź, panele podłogowe, postawić ściany działowe, kupić drzwi i wyposażenie. 

- remont pomieszczenia, w którym odbywają się zajęcia z logopedii (salka została w zeszłym loku zalana) 

Chcemy również stworzyć przestrzeń, w której odbywałyby się wykłady dla dorosłych dotyczące edukacji dzieci oraz dodatkowe zajęcia dla starszych dzieci (nauka logicznego myślenia, filozofii, poznawanie świętych i polskich bohaterów). 

Nasze Aniołki będą Państwu bardzo wdzięczne za wszelką pomoc! Liczy się dla nas każde wsparcie! 

Dyrekcja i grono pedagogiczne przedszkola codziennie odmawia różaniec w intencji naszych darczyńców. 

(Na zdjęciu omawianie elementów Palmy Wielkanocnej gdzie każda gałązka ma swoje znaczenie) 


Oto niektóre opinie na nasz temat: 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Norbert - awatar

    Norbert

    14.04.2022
    14.04.2022

    AMDG!

7 698 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Irena Bober-Jankiewicz - awatar
Irena Bober-Jankiewicz
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
900
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew W - awatar
Zbigniew W
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Eugeniusz Andrulewicz - awatar
Eugeniusz Andrulewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij