Zbiórka "Animals Bus" - NASZE 4 ŁAPY! - zdjęcie główne

"Animals Bus" - NASZE 4 ŁAPY!

7 698 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kochani Miłośnicy Zwierząt!

Nazywamy się Fundacja Animals Przystań

Od 4 lat codziennie toczymy walkę z ludzkim okrucieństwem i bezmyślnością ratując bezbronne, cierpiące, pozbawione właściwej opieki, a niekiedy doświadczające wielkiej krzywdy zwierzęta. Nasze działania i zaangażowanie są w pełni charytatywne, nie dostajemy za nie żadnego wynagrodzenia oprócz wdzięczności uratowanych zwierząt. Niejednokrotnie wyrwani z pracy, poświęcający swoje życie rodzinne podczas świąt, weekendów, a bywa, że i w środku nocy wsiadamy w samochód i ruszamy na interwencję. Do transportu zwierząt z interwencji do weterynarza, do domów tymczasowych i stałych wykorzystujemy auto, które nie jest własnością fundacji, jest użyczony przez osobę prywatną. 

Jest to samochód, który służył nam intensywnie przez kilka ostatnich lat. Użytkowany czasami w trudnych warunkach, jest już w bardzo złym stanie 🚙. Pieniądze, które przeznaczamy na jego naprawę, moglibyśmy wydawać na pomoc kolejnym potrzebującym zwierzętom. W ostatnim czasie na ten właśnie cel (naprawy) wydaliśmy już około 1800,00 zł. Dlatego z całego serca, w imieniu naszym - wolontariuszy Fundacji oraz naszych podopiecznych, bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na bezpieczny i odpowiednio przystosowany samochód do transportu zwierząt dla Fundacji Animals Przystań.

Kochani, nasza Fundacja jeszcze nigdy nie zawiodła się na Was - wspaniałych ludziach chętnych do pomocy. Dzięki Wam będziemy mogli działać sprawniej i bezpieczniej. Bardzo prosimy o wpłaty i za każdą nawet najmniejszą kwotę serdecznie DZIĘKUJEMY!

Twórzmy razem bezpieczny świat dla zwierząt! 🐶🐱

Komentarze


 • Marta - awatar

  Marta

  01.11.19
  01.11.19

  Robicie dobrą robotę!

 • Jagna - awatar

  Jagna

  20.09.19
  20.09.19

  Udostępniam z nadzieją na szybki cel. Dziękuję Fundacja, za Waszą pracę i zaangażowanie

 • Iwona F. - awatar

  Iwona F.

  05.09.19
  05.09.19

  Pomagam, bo miłość do zwierząt jest miarą mojego człowieczeństwa :)

 • Iwona Bujko - awatar

  Iwona Bujko

  29.08.19
  29.08.19

  Pomagajmy 🙂

7 698 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 153

Rafał - awatar
Rafał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena - awatar
Marzena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Vi_king - awatar
Vi_king
100
Alwinix - awatar
Alwinix
5
Miło - awatar
Miło
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij