Zbiórka Dzielimy się naszym szczęściem - miniaturka zdjęcia

Dzielimy się naszym szczęściem

Zbiórka Dzielimy się naszym szczęściem - zdjęcie główne

Dzielimy się naszym szczęściem

181 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Anita Maj - awatar

Anita Maj

Organizator zbiórki

Czasami w życiu LOS  człowiekowi płata figle, srodze doświadcza, psuje szyki , męczy , dręczy....Czasem człowiek SAM skazuje się na CIERPIENIE ') Z młodzienczego idealizmu, a może wbrew życiowemu doświadczeniu, wbrew logice ( i statystyce')) kierując się MIŁOŚCIĄ postanawia wejść w związek małżeński . Zapewne myśląc , że mu będzie w życiu lżej , BEZPIECZNIEJ (i czasami wbrew logice i statystyce się udaje -podobno, gdzieś słyszałam, jak ktoś opowiadał).............

My Anita i Zbyszek postanowiliśmy WSPIERAĆ się przez resztę życia ,Dacie wiare?

Postanowiliśmy PODZIELIĆ się naszym szczęściem , zarazić TROSKĄ o drugiego.....

Mamy MARZENIE . Marzenie żaby RADOŚĆ I NADZIEJA, WZRUSZENIE zagościła u pewnej WYJĄTKOWEJ OSOBY- silnej, pięknej , mądrej. Człowieka od którego powinniśmy się uczyć żyć , jak kochać , jak patrzeć na ŚWIATi go widzieć .Weżmy z jej barków część CIĘŻARU, część MĄDROŚCI , miłościi PIĘKNA. Uczymy się jej patrzenia na świat .......


Iwonko Kwaśnik - to o TOBIE Jesteś niezwykle skromną osobą. Uczysz nas jak BYĆ częścią TWOJEGO dzieła ! Uczymy się jak pomagać zwierzakom , biednym , bezdomnym , skazanym czasem na śmierć przez rodzaj ludzki!

Bliscy i dalsi , znajomi , koledzy kolezanki , nasi i naszych znajomych - z okazji naszego ślubu chcemy uruchomić zbiórkę na rzecz IWONKI KWAŚNIK .Iwona to osoba , która z wielkim poświęceniem, troską ratuje okaleczone , chore bezbronne ZWIERZĘTA. Tam gdzie inni nie dają rady ONA idzie. Często SAMA zmarznięta, głodna, niewyspana. W śnieg deszcz, rury kanalizacyjne. POTRAFI też zatrzymać ruch na drodze szybkiego ruchu ( BŁAGAMY - nie rób tego więcej*) . Każde wolne środki przeznacza, by POMAGAĆ. Bez PIENIĘDZY nie zrobi NIC.

 PROSIMY - do życzeń z okazji naszego ślubu- sprawcie nam Radość - przelejcie parę groszy na poczet jej zwierzaków , niech chociaż o ten jeden ciężar finansowy będzie jej lżej.................. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ola Lizak - awatar

  Ola Lizak

  07.09.18
  07.09.18

  Wszystkiego dobrego dla Nowozencow i Iwonki!

  • Anita Maj - awatar

   Anita Maj - Organizator zbiórki

   16.09.18
   16.09.18

   Pięknie dziękujemy Pani Olu

181 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Anita Maj - awatar

Anita Maj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
monika golc - awatar
monika golc
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ola Lizak - awatar
Ola Lizak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł - awatar
Paweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij