Zbiórka Dzielimy się naszym szczęściem - miniaturka zdjęcia

Dzielimy się naszym szczęściem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzielimy się naszym szczęściem - zdjęcie główne

Dzielimy się naszym szczęściem

181 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anita Maj - awatar

Anita Maj

Organizator zbiórki

Czasami w życiu LOS  człowiekowi płata figle, srodze doświadcza, psuje szyki , męczy , dręczy....Czasem człowiek SAM skazuje się na CIERPIENIE ') Z młodzienczego idealizmu, a może wbrew życiowemu doświadczeniu, wbrew logice ( i statystyce')) kierując się MIŁOŚCIĄ postanawia wejść w związek małżeński . Zapewne myśląc , że mu będzie w życiu lżej , BEZPIECZNIEJ (i czasami wbrew logice i statystyce się udaje -podobno, gdzieś słyszałam, jak ktoś opowiadał).............

My Anita i Zbyszek postanowiliśmy WSPIERAĆ się przez resztę życia ,Dacie wiare?

Postanowiliśmy PODZIELIĆ się naszym szczęściem , zarazić TROSKĄ o drugiego.....

Mamy MARZENIE . Marzenie żaby RADOŚĆ I NADZIEJA, WZRUSZENIE zagościła u pewnej WYJĄTKOWEJ OSOBY- silnej, pięknej , mądrej. Człowieka od którego powinniśmy się uczyć żyć , jak kochać , jak patrzeć na ŚWIATi go widzieć .Weżmy z jej barków część CIĘŻARU, część MĄDROŚCI , miłościi PIĘKNA. Uczymy się jej patrzenia na świat .......


Iwonko Kwaśnik - to o TOBIE Jesteś niezwykle skromną osobą. Uczysz nas jak BYĆ częścią TWOJEGO dzieła ! Uczymy się jak pomagać zwierzakom , biednym , bezdomnym , skazanym czasem na śmierć przez rodzaj ludzki!

Bliscy i dalsi , znajomi , koledzy kolezanki , nasi i naszych znajomych - z okazji naszego ślubu chcemy uruchomić zbiórkę na rzecz IWONKI KWAŚNIK .Iwona to osoba , która z wielkim poświęceniem, troską ratuje okaleczone , chore bezbronne ZWIERZĘTA. Tam gdzie inni nie dają rady ONA idzie. Często SAMA zmarznięta, głodna, niewyspana. W śnieg deszcz, rury kanalizacyjne. POTRAFI też zatrzymać ruch na drodze szybkiego ruchu ( BŁAGAMY - nie rób tego więcej*) . Każde wolne środki przeznacza, by POMAGAĆ. Bez PIENIĘDZY nie zrobi NIC.

 PROSIMY - do życzeń z okazji naszego ślubu- sprawcie nam Radość - przelejcie parę groszy na poczet jej zwierzaków , niech chociaż o ten jeden ciężar finansowy będzie jej lżej.................. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ola Lizak - awatar

  Ola Lizak

  07.09.2018
  07.09.2018

  Wszystkiego dobrego dla Nowozencow i Iwonki!

  • Anita Maj - awatar

   Anita Maj - Organizator zbiórki

   16.09.2018
   16.09.2018

   Pięknie dziękujemy Pani Olu

181 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anita Maj - awatar

Anita Maj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
monika golc - awatar
monika golc
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Ola Lizak - awatar
Ola Lizak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł - awatar
Paweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij