Zbiórka wsparcie dla Magdy i Tomka - zdjęcie główne

wsparcie dla Magdy i Tomka

20 923 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Celmer - awatar

Grażyna Celmer

Organizator zbiórki

Być albo nie być. Zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe dla mojej córki i zięcia Magdaleny i Tomasza, którzy znaleźli się w krytycznej sytuacji przez choroby , które ich dotknęły. Magda od 4 lat walczy z nietypowym nowotworem złośliwym, przeszła kilka operacji. W chwili obecnej funkcjonuje bez jednego płuca. Podczas walki  Magdy z nowotworem,  jej mąż Tomek zachorował na ropne zapalenie płuc, wskutek czego znajdował się przez kilka tygodni w śpiączce farmakologicznej. W międzyczasie doszło do obrzęku i udaru mózgu. W chwili obecnej Tomek jest częściowo sparaliżowany i wymaga rehabilitacji. Przez tę krytyczną sytuację nie są zdolni do pracy zarobkowej. Wychowują dwoje dzieci w wieku 10 i 11 lat. Bardzo proszę wszystkich ludzi o dobrych sercach, o wsparcie w miarę swoich możliwości. 


                                                               Za wszelką okazaną pomoc serdecznie dziękuję w imieniu                                                                    moich kochanych dzieci - mama Grażyna Celmer

                                                

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Artur Plasan - awatar

  Artur Plasan

  09.10.19
  09.10.19

  Zdrowia 😚

 • Justyna Przybycińska - awatar

  Justyna Przybycińska

  22.07.19
  22.07.19

  Szczęść Boże!

 • Edyta - awatar

  Edyta

  17.07.19
  17.07.19

  Sercem z Wami!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.07.19
  11.07.19

  Dużo zdrowia i wszelkiego dobra

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.19
  09.06.19

  Magdaleno i Tomaszu niech Pan Jezus Zmartwychwstały i uwielbiony Was prowadzi, uzdrawia i umacnia. Walczcie razem z Nim, a zwycieżycie.

20 923 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grażyna Celmer - awatar

Grażyna Celmer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 314

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Artur Plasan - awatar
Artur Plasan
10
Alinka - awatar
Alinka
20
Marcin Kowal - awatar
Marcin Kowal
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij