Zbiórka Antek prosi o szansę na życie! - miniaturka zdjęcia

Antek prosi o szansę na życie!

Zbiórka Antek prosi o szansę na życie! - zdjęcie główne

Antek prosi o szansę na życie!

1 176 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 
Maja Fryczkowska - awatar

Maja Fryczkowska

Organizator zbiórki

Historia Antka

Antek został przez nas znaleziony na ulicy w Radomiu - na naszych oczach został potrącony przez samochód, który nawet się nie zatrzymał. Miał połamaną miednicę (obydwa stawy udowe), ale okazało się że już kilka lat temu Antek doznał tych złamań, a ostatni wypadek tylko je pogorszył! Nie chcemy sobie wyobrażać, jak bardzo cierpiał przez ten cały czas, gdy kilka lat bez żadnej pomocy musiał przetrwać na ulicy z potrzaskanymi kośćmi. 

Trafił do lecznicy, tam jednak nikt się nim nie zajmował. Na szczęście udało się umieścić go w innej, gdzie już czekali na niego troskliwi weterynarze i wspaniała opieka. Następnie Antoś pojechał do Warszawy, do bardzo doświdczonej kliniki, gdzie specjalsita od ortopedii przeprowadził operację resekcji główki kości udowej. Niestety operacja była bardzo kosztowna, poprzedzona szeregiem badań. 

Zdjęcie opisu zbiórki Antek prosi o szansę na życie!

Pomóż Antosiowi!

Teraz zbieramy na utrzymanie Antosia w hotelu, gdzie pod okiem doświadczonej osoby przechodzi rehabilitację. Koszt hotelu (za miesiąc) wynosi 450 zł, do tego dochodzi koszt leków i faktura z lecznicy w Radomiu (leki około 200, faktura 280 zł). Tak naprawdę nie wiemy, jak długo Antek będzie potrzebował rehabilitacji i czy nie trzeba będzie kolejnych dawek leków, optymistycznie zakładamy że Antek będzie w hotelu około miesiąca-półtora, ale to może się też przeciągnąć, co pociagnie za sobą kolejne ogromne koszty.

Jesteśmy studentkami, osobami prywatnymi, nie mamy żadnych dofinansowań i działamy tylko z pomocą ludzi dobrej woli, którzy wspierają nas darowiznami. Bardzo prosimy, nie bądźcie obojętni, dajcie Antkowi szansę na normalne życie!

Zdjęcie opisu zbiórki Antek prosi o szansę na życie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maja Fryczkowska - awatar

  Wypłata środków

  29.02.16
  29.02.16

  Ponieważ mamy kilka rachunków do opłacenia, opróżniłam skarbonkę Antka :( Nistety potrzeby nie maleją-co miesiąc musimy mieć na jego utrzymanie w hotelu 300 zł. Do tej pory odzew był ogromny, prosimy nie zapominajcie o Antku! <3

  Zdjęcie aktualizacji 587

Komentarze


 • Ola - awatar

  Ola

  17.05.16
  17.05.16

  Trzymaj sie mały , czekam na ciepłe wieści

 • Justyna - awatar

  Justyna

  13.05.16
  13.05.16

  O psiaczku dowiedziałam się z Vinted.pl Życzę zdrowia i przesyłam symboliczną złotówkę, tylko tyle zostało mi na koncie. <3

 • Karolina - awatar

  Karolina

  28.01.16
  28.01.16

  Powodzenia 3 mam kciuki za Antka!

  • Maja Fryczkowska - awatar

   Maja Fryczkowska - Organizator zbiórki

   29.01.16
   29.01.16

   Dziękujemy!!!

 • Fanta - awatar

  Fanta

  21.01.16
  21.01.16

  Trzymaj się psiaku!!! :-)

  • Maja Fryczkowska - awatar

   Maja Fryczkowska - Organizator zbiórki

   29.01.16
   29.01.16

   Dziękujemy!!!

 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  12.01.16
  12.01.16

  -

1 176 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 
Maja Fryczkowska - awatar

Maja Fryczkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Jakub - awatar
Jakub
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola - awatar
Ola
5
Justyna - awatar
Justyna
1
Zuzanna - awatar
Zuzanna
10
Justyna - awatar
Justyna
30
Ania - awatar
Ania
10
Karolina - awatar
Karolina
83
Paulina - awatar
Paulina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij