Zbiórka Zbiórka na sensory do dla Antosi - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na sensory do dla Antosi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na sensory do dla Antosi - zdjęcie główne

Zbiórka na sensory do dla Antosi

280 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marie Sieger - awatar

Marie Sieger

Organizator zbiórki

Antosia ma dwa latka i od kwietnia 2016 roku choruje na cukrzycę typu 1. U tak małego dziecka choroba ta jest bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna, dlatego Antonina potrzebuje dodatkowego wsparcia poprzez specjalistyczny sprzęt do mierzenia cukru we krwi Dexcom g4. Urządzenie samo mierzy glukozę co 5 minut i w razie niebezpiecznego spadku lub wzrostu cukru uruchamia alarm. Antosia niestety nie czuje spadków, które mogą spowodować śpiączkę i urządzenie Dexcom jest jej niezbędne. Cukrzyca u takiego malucha jest bardzo uciążliwa. Sensory i utrzymanie sprzętu jest jednak bardzo drogie, dlatego prosimy o wsparcie. 


Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane na zakup sensorów do urządzenia Dexcom i przekazane na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą dzieciom.pl/podopieczni/29686#  . Wszelkich informacji o Antosi można zasięgnąć na stronie fundacji pod numerem podopiecznego 29686 lub dzwoniąc do Fundacji pod nr telefonu: 22 486 96 99. Dziękujemy.


www.facebook.com/jedenprocentdlaantosi/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marie Sieger - awatar

  Marie Sieger

  09.05.2017
  09.05.2017

  Wycena kosztów użytkowania urządzenia Dexcom g4

  Zdjęcie aktualizacji 4 780

Komentarze


 • Leszek - awatar

  Leszek

  15.02.2017
  15.02.2017

  Powodzenia

  • Marie Sieger - awatar

   Marie Sieger - Organizator zbiórki

   16.02.2017
   16.02.2017

   Dziękujemy :)

280 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marie Sieger - awatar

Marie Sieger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Dziedzic - awatar
Agnieszka Dziedzic
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szakal - awatar
Szakal
65
Leszek - awatar
Leszek
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij