Zbiórka Zbiórka na sensory do dla Antosi - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na sensory do dla Antosi

Zbiórka Zbiórka na sensory do dla Antosi - zdjęcie główne

Zbiórka na sensory do dla Antosi

280 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Marie Sieger - awatar

Marie Sieger

Organizator zbiórki

Antosia ma dwa latka i od kwietnia 2016 roku choruje na cukrzycę typu 1. U tak małego dziecka choroba ta jest bardzo dynamiczna i nieprzewidywalna, dlatego Antonina potrzebuje dodatkowego wsparcia poprzez specjalistyczny sprzęt do mierzenia cukru we krwi Dexcom g4. Urządzenie samo mierzy glukozę co 5 minut i w razie niebezpiecznego spadku lub wzrostu cukru uruchamia alarm. Antosia niestety nie czuje spadków, które mogą spowodować śpiączkę i urządzenie Dexcom jest jej niezbędne. Cukrzyca u takiego malucha jest bardzo uciążliwa. Sensory i utrzymanie sprzętu jest jednak bardzo drogie, dlatego prosimy o wsparcie. 


Wszystkie pieniądze ze zbiórki zostaną wykorzystane na zakup sensorów do urządzenia Dexcom i przekazane na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą dzieciom.pl/podopieczni/29686#  . Wszelkich informacji o Antosi można zasięgnąć na stronie fundacji pod numerem podopiecznego 29686 lub dzwoniąc do Fundacji pod nr telefonu: 22 486 96 99. Dziękujemy.


www.facebook.com/jedenprocentdlaantosi/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marie Sieger - awatar

  Marie Sieger

  09.05.17
  09.05.17

  Wycena kosztów użytkowania urządzenia Dexcom g4

  Zdjęcie aktualizacji 4 780

Komentarze


 • Leszek - awatar

  Leszek

  15.02.17
  15.02.17

  Powodzenia

  • Marie Sieger - awatar

   Marie Sieger - Organizator zbiórki

   16.02.17
   16.02.17

   Dziękujemy :)

280 zł z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Marie Sieger - awatar

Marie Sieger

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Dziedzic - awatar
Agnieszka Dziedzic
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szakal - awatar
Szakal
65
Leszek - awatar
Leszek
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij