Zbiórka Pomoc dla Antosi w UK - zdjęcie główne

Pomoc dla Antosi w UK

0 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kalata - awatar

Tomasz Kalata

Organizator zbiórki

Nazywam sie Tomasz Kalata i wspolnie z dziewczyna Agnieszka Sobolewska postanowilismy wesprzec mala Antosie.

Akcja jest rownolegle przeprowadzana w Polsce, lecz z powodu malego zainteresowania/znikla pomoca postanowilismy akcje reaktywowac w UK.

Sila lezy w nas wszystkich. Pojedynczo sobie nie damy rady, lecz gdy polaczymy sily jestesmy w stanie zdzialac cuda. Sprawmy aby ten nowy rok 2019 byl dla Antosi niespodzianka ktora odmieni jej zycie na zawsze.

Prosimy o pomoc dla chorej córeczki mojej koleżanki. Pieniążki zbieramy na dalszą diagnostykę, bardzo kosztowne leczenie pod postacią komórek macierzystych oraz rehabilitację Tosi. 

     Poznajcie Antosie - półtoraroczną dziewczynkę, której każdy uśmiech i najmniejszy gest jest dla nas na wagę złota. Jestem przekonana, że jej wielkie oczy skradłyby także Wasze serca. Po narodzinach u Antosi wykryto mutację dwóch genów: TBL1XR1, CACNA1A oraz niezrównoważenie genu w postaci duplikacji krótkiego ramienia chromosomu 2. Antosia choruje także na padaczkę lekooporna, nadciśnienie tętnicze, częste zapalenie układu moczowego oraz niedokrwistość. Skutkiem takiej ilości schorzeń jest to, że Antosia nie chodzi, nie mówi, ma problemy z trzymaniem główki. Tośka jest pod stała kontrolą lekarzy: neurolog, kardiolog, nefrolog, alergolog, okulista, lekarz ortopeda. 

Bardzo zależy nam na Waszej pomocy, ponieważ koszty samych badań lekarskich przekraczają "progi zarobkowe" każdego z osobna- jednak wspólnymi siłami możemy wszystko. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy i wierzymy, że dobro wraca. DZIĘKUJEMY ❤️

Hilfe  fur Antosia
Ich Heibe Natalia Bocian und bitte um die Hilfe fur die kranke Tochter meiner  Freundin. Wir sammeln das beld fur die weitere Diagnose und sehr teure kur mit Mutterzellen so wie Rehabilitation des kundes.
Lernt Antosia kennen.
Sie ist 18 Monte alt. Jedes Lachen und jede kleinste Geste sind fur uns ein grobes Gluck. Ich bin sicher, dass ihre grobe Augen eure Herzen gestohlen haffen. Nach dem beburt entoleckte bei antosia zwei genmutation TB1XR1 , CACNA1A und genungleichgewicht .
Das Machchen leidet auch an Epilepsion, Bluthahdruch, hanfige flarnwegeinfehtionen und Anamie, deswegen kann nicht gehen, sprechen und hat Probleme mit kopfhalten.
Antosia bleibt standing under kontrolle vieler Spezialisten: Neurologe, Kardiologe, Nephrologe, Allergologe, Augenarzt, Orthopade.
Wir sorgen uns sehr um eure Hilfe, denn die Eltern des Madchens haben nicht So viel beld fur die sehr teure therapie.
Ich bin  sicher, wir alle zusammen mehr konnen. Fur jade Unterstutzung danken wir herzlich und glauben das bute kommt immer zuruck.
Danke!


My name is Tomasz Kalata and with Agnieszka Sobolewska we've decided to support little Antosia.


The campaign is being carried out parallel in Poland, but due to low interest / disappearing aid, we decided to reactivate it in the UK. Power is in us all. We will not be able to do it alone, but when we combine forces, we are able to work miracles. Let's make this new year 2019 a surprise for Antosia who will change her life forever.

 

We need help for my friend's sick daughter.

We're raising money for further diagnostics, very expensive treatment in the form of stem cells and rehabilitation of Tosia.

Let me introduce to Tosia, she's 1,5 years old girl, where her every single smile and the smallest gesture is for us priceless.

I’m convinced that her great  eyes would steal your heart.

 

After born they found mutation two genes: TBL1XR1, CACNA1A, and imbalance of gene in short form of chromosome 2.

Antosia is also ill for refractory epilepsy, arterial hypertension, frequent urinary tract inflammation, and anemia.

The result of such a number of diseases is this that she: doesn’t walk, doesn’t talk, she has problems with holding her head steady.

Toska is under the constant care of doctors: Neurologist, Cardiologist, Nephrologist, Aerologists, ophthalmologist and orthopedic doctor.

 

It’s really important for us to do everything what we can do to help her.

We need your help more than ever.

The cost just for the medical examination is way too high for us to afford.

But if we could do it together, it would be much easier and possible to give her a second chance.

 

Thank you for each help, even the smallest. Each help counts.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kalata - awatar

Tomasz Kalata

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij