Zbiórka Pomoc dla Antosia Piaseckiego - zdjęcie główne

Pomoc dla Antosia Piaseckiego

14 034 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Szubert - awatar

Aleksandra Szubert

Organizator zbiórki

Moi drodzy!

Zwracam się do Was ze szczególną prośbą. Prośbą o pomoc małemu Antosiowi, który zachorował na nowotwór złośliwy mózgu – Medulloblastoma.  Antoś to mały, niespełna 3-letni chłopiec  mieszkający wraz z rodzicami i dwojgiem rodzeństwa w niewielkiej miejscowości Swarzynice w gminie Trzebiechów/powiat zielonogórski.  Aż trudno uwierzyć, że jego beztroskie dzieciństwo zaburzone zostało przez bardzo poważną chorobę.  Dotychczas radosny, szczęśliwy chłopczyk musiał stawić czoła wszystkim nowym działaniom, które nagle zachwiały jego dziecięcy świat. Na początku marca br., po szybkiej diagnozie w nowosolskim szpitalu Antoś trafił do Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, gdzie w trybie natychmiastowym został zoperowany. Po zabiegu usunięcia guza tylnej jamy czaszki, został przyjęty do kliniki onkologii.  Potwierdził się niestety  najgorszy scenariusz – rodzicom Antosia przedstawiono diagnozę – histopatologicznie Medulloblastoma classic. Po badaniu MR mózgu i rdzenia stwierdzono rozsiew na oponie miękkiej w odcinku szyjnym rdzenia kręgowego, wobec czego chłopca zakwalifikowano do grupy wysokiego ryzyka. W ciągu kolejnych dni pobytu w Warszawie, Antoś otrzymał pierwszą kurację chemioterapii.  Na szczęście po zabiegu nie stwierdzono deficytów neurologicznych, Antoś zaczął chodzić.  Wrócił z rodzicami do domu. Okazało się, że tylko na chwilę… Niestety, krótko po powrocie stan chłopca znacznie się pogorszył. Został ponownie przetransportowany w trybie pilnym do Instytutu w Warszawie. Czekamy na dobre wiadomości…

Trudno się pisze i czyta takie historie. Antoś dzielnie walczy. Wspierają go rodzice, którzy są przy nim cały czas. Sytuacja jest niezwykle trudna dla wszystkich – zarówno dla tego małego Wojownika, jego rodziców, rodzeństwa, dziadków i pozostałych członków najbliższej rodziny. Organizując tę zbiórkę charytatywną, proszę o wsparcie.  Proszę Was o nadzieję…

Kiedy usłyszałam o chorobie Antka, postanowiłam pomóc, działać.  Niestety nie zawsze jest możliwa realizacja zbiórek w dowolnej formie. Obecnie, z uwagi na sytuację epidemiczną, zbiórka internetowa wydaje się najlepszym rozwiązaniem, aby finansowo wesprzeć leczenie chłopca. Rodzice Antosia wiedzą o organizowanej zbiórce i wyrazili na to zgodę.  Środki pozyskane z tej zbiórki trafią na ich rachunek. Każda wpłacona kwota pomoże Antosiowi w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Nie bądźmy obojętni i otwórzmy nasze serca. Ludzie są wspaniali i tym razem na to liczę. Dziękuję Wam za przeczytanie mojego apelu i za wszelką pomoc.

Pozdrawiam Was,

Aleksandra Szubert

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Oliwia Śliwa - awatar

  Oliwia Śliwa

  26.05.20
  26.05.20

  Powodzenia ❤❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.20
  13.04.20

  Zdrówka😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.20
  31.03.20

  Dużo zdrowia i wytrwałości i siły życzę 😊

  • Aleksandra Szubert - awatar

   Aleksandra Szubert - Organizator zbiórki

   01.04.20
   01.04.20

   Dziękuję bardzo w imieniu Antosia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.20
  30.03.20

  życzę dużo siły i wiary

  • Aleksandra Szubert - awatar

   Aleksandra Szubert - Organizator zbiórki

   01.04.20
   01.04.20

   Dziękuję bardzo w imieniu Antosia i jego rodziców :)

 • Klaudia Adam Błaż - awatar

  Klaudia Adam Błaż

  20.03.20
  20.03.20

  Zdrówka życzymy.

  • Aleksandra Szubert - awatar

   Aleksandra Szubert - Organizator zbiórki

   23.03.20
   23.03.20

   Dziękujemy!

14 034 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Szubert - awatar

Aleksandra Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 173

Marzena Cieslewicz - awatar
Marzena Cieslewicz
20
Ania - awatar
Ania
100
Pracownicy DPS Filia Belcze - awatar
Pracownicy DPS Filia Belcze
300
Koło Gospodyń Wiejskich w Ostrzycach - awatar
Koło Gospodyń Wiejskich w Ostrzycach
100
Sołectwo Ostrzyce - awatar
Sołectwo Ostrzyce
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Pasek - awatar
Katarzyna Pasek
200
Sylwia Drabińska - awatar
Sylwia Drabińska
20
Osypiuk Teresa - awatar
Osypiuk Teresa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij