Największa akcja antyfutrzarska

4 067 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Największa akcja ulotkowa w historii

Jak co roku Fundacja Viva zbiera zamówienia na bezpłatne ulotki, które rozsyła na całą Polskę.

W 2014 roku do akcji przyłączyło się ponad 400 osób, w tym roku - jeśli utrzymamy aktualne tempo - to może być nawet 1000 osób!

Zdjęcie opisu zbiórki Największa akcja antyfutrzarska

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Potrzebujemy Waszej pomocy w sfinansowaniu druku ulotek, ponieważ zainteresowanie nimi przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania!

Jeśli nas wesprzesz to w tym roku zostanie zamówione, a potem rozdane nawet 100.000 ulotek
w całej Polsce!

Razem możemy naprawdę zmienić sytuację obdzieranych z futer zwierząt!

Zdjęcie opisu zbiórki Największa akcja antyfutrzarska

To dzieje się naprawdę!

W Polsce na ponad 800 fermach dla zysku wąskiej grupy biznesmenów zabija się co roku ponad
7 mln zwierząt
– norki, lisy, szynszyle i jenoty.

Społeczne śledztwa wykazały, że podobnie jak na całym świecie polskie fermy futerkowe to piekło dla zwierząt, nad którym nikt nie ma realnej kontroli. 

Od 2011 roku czynnie walczymy o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych w Polsce. Okrutnego biznesu broni jednak wpływowe lobby, które blokuje prace nad obywatelskimi inicjatywami. Nie zamierzamy się jednak poddać!

Zdjęcie opisu zbiórki Największa akcja antyfutrzarska

Komentarze


 • Gabi - awatar

  Gabi

  22.01.2016
  22.01.2016

  Bardzo ważna akcja! Wspieram :)

 • Kamila - awatar

  Kamila

  29.12.2015
  29.12.2015

  Dziękuję Wam za to wszystko co robicie dla zwierząt, za to jak się angażujecie. Kiedy patrzę na te wszystkie okrucieństwa jakie człowiek dopuszcza się na niewinnych zwierzątkach, to nie mogę powstrzymać łez. Mam ogromną nadzieję, że każda akcja uratuję choć kilka żywych bezbronnych istnień.

 • Roksanka - awatar

  Roksanka

  22.12.2015
  22.12.2015

  Warto pomagać istotom, które same nie są w stanie sobie poradzić bez naszej pomocy.

 • MONICA - awatar

  MONICA

  15.12.2015
  15.12.2015

  Nie zasługujemy na godne życie, póki nie zaczniemy szanować życia innych!!!

 • Natalia - awatar

  Natalia

  15.12.2015
  15.12.2015

  Bo to jest dobre.

4 067 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 191

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Weronika - awatar
Weronika
20
Barbara - awatar
Barbara
5
Gabi - awatar
Gabi
30
Joanna - awatar
Joanna
24
Małgorzata - awatar
Małgorzata
24
Karolina - awatar
Karolina
6
Kamila - awatar
Kamila
12
Iwona - awatar
Iwona
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij