Największa akcja antyfutrzarska

4 067 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Największa akcja ulotkowa w historii

Jak co roku Fundacja Viva zbiera zamówienia na bezpłatne ulotki, które rozsyła na całą Polskę.

W 2014 roku do akcji przyłączyło się ponad 400 osób, w tym roku - jeśli utrzymamy aktualne tempo - to może być nawet 1000 osób!

Zdjęcie opisu zbiórki Największa akcja antyfutrzarska

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Potrzebujemy Waszej pomocy w sfinansowaniu druku ulotek, ponieważ zainteresowanie nimi przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania!

Jeśli nas wesprzesz to w tym roku zostanie zamówione, a potem rozdane nawet 100.000 ulotek
w całej Polsce!

Razem możemy naprawdę zmienić sytuację obdzieranych z futer zwierząt!

Zdjęcie opisu zbiórki Największa akcja antyfutrzarska

To dzieje się naprawdę!

W Polsce na ponad 800 fermach dla zysku wąskiej grupy biznesmenów zabija się co roku ponad
7 mln zwierząt
– norki, lisy, szynszyle i jenoty.

Społeczne śledztwa wykazały, że podobnie jak na całym świecie polskie fermy futerkowe to piekło dla zwierząt, nad którym nikt nie ma realnej kontroli. 

Od 2011 roku czynnie walczymy o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych w Polsce. Okrutnego biznesu broni jednak wpływowe lobby, które blokuje prace nad obywatelskimi inicjatywami. Nie zamierzamy się jednak poddać!

Zdjęcie opisu zbiórki Największa akcja antyfutrzarska

Komentarze


 • Gabi - awatar

  Gabi

  22.01.2016
  22.01.2016

  Bardzo ważna akcja! Wspieram :)

 • Kamila - awatar

  Kamila

  29.12.2015
  29.12.2015

  Dziękuję Wam za to wszystko co robicie dla zwierząt, za to jak się angażujecie. Kiedy patrzę na te wszystkie okrucieństwa jakie człowiek dopuszcza się na niewinnych zwierzątkach, to nie mogę powstrzymać łez. Mam ogromną nadzieję, że każda akcja uratuję choć kilka żywych bezbronnych istnień.

 • Roksanka - awatar

  Roksanka

  22.12.2015
  22.12.2015

  Warto pomagać istotom, które same nie są w stanie sobie poradzić bez naszej pomocy.

 • MONICA - awatar

  MONICA

  15.12.2015
  15.12.2015

  Nie zasługujemy na godne życie, póki nie zaczniemy szanować życia innych!!!

 • Natalia - awatar

  Natalia

  15.12.2015
  15.12.2015

  Bo to jest dobre.

4 067 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 191

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Weronika - awatar
Weronika
20
Barbara - awatar
Barbara
5
Gabi - awatar
Gabi
30
Joanna - awatar
Joanna
24
Małgorzata - awatar
Małgorzata
24
Karolina - awatar
Karolina
6
Kamila - awatar
Kamila
12
Iwona - awatar
Iwona
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij