Zbiórka Aparat INR zamiast igieł - HELP - miniaturka zdjęcia

Aparat INR zamiast igieł - HELP Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aparat INR zamiast igieł - HELP - zdjęcie główne

Aparat INR zamiast igieł - HELP

0 zł  z 925 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szymańska - awatar

Joanna Szymańska

Organizator zbiórki

Mam na imię Joanna, mam 36 lat. Kilka lat temu przeszłam dwie operacje serca, moje życie na jakiś czas wywróciło się do góry nogami, ale wszystko dobrze się skończyło, wróciłam do dawnej sprawności fizycznej i czuję się teraz naprawdę dobrze. Problem jednak w tym, że od tamtej pory muszę brać leki rozrzedzające krew, a to wiąże się z koniecznością nieustannego badania INR, czyli poziomu krzepliwości, a co za tym idzie - ciągłego pobierania krwi (na podstawie wyniku ustala się dawkę leku). Mój INR jest niestety dość niestabilny i okresowo powinnam wykonywać badanie minimum raz w tygodniu, a jest to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogę sobie wyobrazić i jakie przyszło mi w tym moim pokręconym życiu doświadczać. Z resztą myślę, że wiele osób mnie zrozumie, bo przecież nie tylko ja panicznie boję się igieł... Już na widok pielęgniarki szykującej probówkę i rękawiczki robi mi się gorąco, a w domu jeszcze przed wyjściem do przychodni wszystko się we mnie trzęsie. Próbowałam nawet szukać pomocy w różnych technikach relaksacyjnych, oddechowych itp, ale nie działają zbytnio.

Moje niskie ciśnienie też nie pomaga, żyły często chowają się i pielęgniarka musi ukłuć kilka razy, żeby znaleźć krew, i nawet kiedy jest już po wszystkim, zamiast odetchnąć z ulgą, od razu przypominam sobie, że lada dzień będę musiała mierzyć się z tym na nowo. Przepraszam za dosadny opis, ale dla mnie to chleb powszedni.

Ale wiadomo - nie ma sytuacji bez wyjścia. Wiem, że kiedyś w końcu się od tego uwolnię. Marzy mi się taki aparat do samodzielnego pomiaru INR w domu:

Wystarczy pobrać na pasek kropelkę krwi z palca maleńkim nakłuwaczem, niemal bezboleśnie. Badanie proste, tak jak badanie cukru glukometrem. Niestety nie jest to urządzenie refundowane, najtańsze jakie znalazłam w promocji kosztuje ponad 900zł. Do tego dochodzą nietanie paski i nakłuwacze - również nierefundowane (dlaczego???)


Wiem, że pewnie wiele osób uzna moją zbiórkę za fanaberię, ludzie mają o wiele większe potrzeby, zwłaszcza w obecnej sytuacji (choć i mnie to urządzenie umożliwiłoby siedzenie w domu, a tak niestety muszę wychodzić, choć boję się i nie chcę...) Ale jeśli zechcesz mi pomóc przyspieszyć ten zakup - będę wdzięczna nawet za każdą jedną złotówkę, bo zawsze to kropelka nadziei, że kiedyś się uzbiera. Dałam radę już tyle lat, to mogę jeszcze poczekać, życie nauczyło mnie cierpliwości :)


Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo słońca i ciepła od ludzi w tych jakże dziwnych czasach. Asia.

0 zł  z 925 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szymańska - awatar

Joanna Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij