Zbiórka Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn - miniaturka zdjęcia

Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn - zdjęcie główne

Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn

921 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Stasiak - awatar

Joanna Stasiak

Organizator zbiórki

Witam

Mam na imię Elżbieta Królewicz - Stasiak, jestem ogrodnikiem i założycielką certyfikowanego Gospodarstwa Ekologicznego w Bolewicach, jednego z pierwszych takich gospodarstw ekologicznych powstałych w Polsce.

 Od roku 1992 uprawiam ziemie w sposób naturalny zgodnie z restrykcyjnymi technikami biodynamicznymi czyli takimi, które silnie wspierają lokalny ekosystem, budując bogatą bioróżnorodność fauny i flory.

W tętniącym przyrodą gospodarstwie znajdują się liczne siedliska organizmów (roślin, zwierząt, grzybów) wpisane na listę gatunków zagrożonych wyginięciem w Polsce. Obszar gospodarstwa jest urozmaicony, jest to nie tylko ogród, ale i sad, pole, łąka i las z mnogością aromatycznych gatunków ziół, starych odmian warzyw, owoców, dzikich bylin, traw i zbóż.

 Chcąc utrzymywać jak najbardziej przyrodniczo cenny teren wiele prac wykonuję ręcznie, prowadzę płodozmian, współzależność roślin, nawożenie kompostem, prowadzę naturalne opryski wywarami z pokrzyw i ze skrzypu, zbieram własne nasiona i dbam o zachowanie naturalnego cyklu przyrody.

  Chcę dostarczać ludziom najzdrowsze i najbardziej wartościowe, ekologiczne jedzenie. Robię to dla wszystkich ludzi, dla matek, dzieci, osób chorych, osób starszych, sportowców i tych dbających o zdrowy styl życia.

Praca w gospodarstwie jest niezwykle fascynująca, jednak wymaga bardzo dużo nakładów fizycznej ręcznej pracy.

Pieniądze z darów będą przeznaczone na wykonanie prac pielęgnacyjnych roślin, sadzenia, utrzymania rozsad, odchwaszczania, zbiorów warzyw i owoców, nawadniania poletek ziołowych, sadzenia drzewek owocowych - starych odmian, przycinania drzewek, podwiązywania pomidorów i ogórków itp.


Będę wdzięczna za każdą złotówkę. Bądźcie tymi co pomogą przyczynić się do wspierania i rozwoju ekologii i przyrody w Polsce.

DZIĘKUJĘ!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
921 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Stasiak - awatar

Joanna Stasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
eko człowiek - awatar
eko człowiek
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij