Zbiórka Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn - miniaturka zdjęcia

Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn - zdjęcie główne

Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn

921 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Stasiak - awatar

Joanna Stasiak

Organizator zbiórki

Witam

Mam na imię Elżbieta Królewicz - Stasiak, jestem ogrodnikiem i założycielką certyfikowanego Gospodarstwa Ekologicznego w Bolewicach, jednego z pierwszych takich gospodarstw ekologicznych powstałych w Polsce.

 Od roku 1992 uprawiam ziemie w sposób naturalny zgodnie z restrykcyjnymi technikami biodynamicznymi czyli takimi, które silnie wspierają lokalny ekosystem, budując bogatą bioróżnorodność fauny i flory.

W tętniącym przyrodą gospodarstwie znajdują się liczne siedliska organizmów (roślin, zwierząt, grzybów) wpisane na listę gatunków zagrożonych wyginięciem w Polsce. Obszar gospodarstwa jest urozmaicony, jest to nie tylko ogród, ale i sad, pole, łąka i las z mnogością aromatycznych gatunków ziół, starych odmian warzyw, owoców, dzikich bylin, traw i zbóż.

 Chcąc utrzymywać jak najbardziej przyrodniczo cenny teren wiele prac wykonuję ręcznie, prowadzę płodozmian, współzależność roślin, nawożenie kompostem, prowadzę naturalne opryski wywarami z pokrzyw i ze skrzypu, zbieram własne nasiona i dbam o zachowanie naturalnego cyklu przyrody.

  Chcę dostarczać ludziom najzdrowsze i najbardziej wartościowe, ekologiczne jedzenie. Robię to dla wszystkich ludzi, dla matek, dzieci, osób chorych, osób starszych, sportowców i tych dbających o zdrowy styl życia.

Praca w gospodarstwie jest niezwykle fascynująca, jednak wymaga bardzo dużo nakładów fizycznej ręcznej pracy.

Pieniądze z darów będą przeznaczone na wykonanie prac pielęgnacyjnych roślin, sadzenia, utrzymania rozsad, odchwaszczania, zbiorów warzyw i owoców, nawadniania poletek ziołowych, sadzenia drzewek owocowych - starych odmian, przycinania drzewek, podwiązywania pomidorów i ogórków itp.


Będę wdzięczna za każdą złotówkę. Bądźcie tymi co pomogą przyczynić się do wspierania i rozwoju ekologii i przyrody w Polsce.

DZIĘKUJĘ!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
921 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Stasiak - awatar

Joanna Stasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
eko człowiek - awatar
eko człowiek
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij