Zbiórka Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn - miniaturka zdjęcia

Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn

Zbiórka Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn - zdjęcie główne

Pomoc w Gospodarstwie Ekologiczn

401 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Stasiak - awatar

Joanna Stasiak

Organizator zbiórki

Witam

Mam na imię Elżbieta Królewicz - Stasiak, jestem ogrodnikiem i założycielką certyfikowanego Gospodarstwa Ekologicznego w Bolewicach, jednego z pierwszych takich gospodarstw ekologicznych powstałych w Polsce.

 Od roku 1992 uprawiam ziemie w sposób naturalny zgodnie z restrykcyjnymi technikami biodynamicznymi czyli takimi, które silnie wspierają lokalny ekosystem, budując bogatą bioróżnorodność fauny i flory.

W tętniącym przyrodą gospodarstwie znajdują się liczne siedliska organizmów (roślin, zwierząt, grzybów) wpisane na listę gatunków zagrożonych wyginięciem w Polsce. Obszar gospodarstwa jest urozmaicony, jest to nie tylko ogród, ale i sad, pole, łąka i las z mnogością aromatycznych gatunków ziół, starych odmian warzyw, owoców, dzikich bylin, traw i zbóż.

 Chcąc utrzymywać jak najbardziej przyrodniczo cenny teren wiele prac wykonuję ręcznie, prowadzę płodozmian, współzależność roślin, nawożenie kompostem, prowadzę naturalne opryski wywarami z pokrzyw i ze skrzypu, zbieram własne nasiona i dbam o zachowanie naturalnego cyklu przyrody.

  Chcę dostarczać ludziom najzdrowsze i najbardziej wartościowe, ekologiczne jedzenie. Robię to dla wszystkich ludzi, dla matek, dzieci, osób chorych, osób starszych, sportowców i tych dbających o zdrowy styl życia.

Praca w gospodarstwie jest niezwykle fascynująca, jednak wymaga bardzo dużo nakładów fizycznej ręcznej pracy.

Pieniądze z darów będą przeznaczone na wykonanie prac pielęgnacyjnych roślin, sadzenia, utrzymania rozsad, odchwaszczania, zbiorów warzyw i owoców, nawadniania poletek ziołowych, sadzenia drzewek owocowych - starych odmian, przycinania drzewek, podwiązywania pomidorów i ogórków itp.


Będę wdzięczna za każdą złotówkę. Bądźcie tymi co pomogą przyczynić się do wspierania i rozwoju ekologii i przyrody w Polsce.

DZIĘKUJĘ!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
401 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Stasiak - awatar

Joanna Stasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

eko człowiek - awatar
eko człowiek
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij