Zbiórka Budujemy wybieg eksperymentalny - zdjęcie główne

Budujemy wybieg eksperymentalny

12 610 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 186 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aneta Milewska - awatar

Aneta Milewska

Organizator zbiórki

Niniejsza zbiórka ma na celu zebranie środków na budowę wybiegu eksperymentalnego dla psów na terenie Białostockiego Schroniska dla Zwierząt.

Wolna powierzchnia pozwala nam na postawienie wybiegu o wymiarach 13 x 14 metrów, w którym chcemy stworzyć psom jak najlepsze warunki. Zdjęcie przedstawia plan wybiegu:

Środki zostaną przeznaczone na nowe ogrodzenie i dwie furtki, dużą wiatę z pomieszczeniem dla psów chroniącym je od deszczu/słońca/śniegu, z paregolą i wysokim podestem. Wybieg zostałby też wyposażony w mniejsze drewniane podesty, budy, basen, utwardzoną ścieżkę, urozmaicone podłoże oraz drzewa, krzewy i zioła, które mają uspokajający wpływ na psy.

Na terenie wybiegu powstałby również kącik dla wolontariuszy i pracowników do spędzania czasu z psami.

Warunki na wybiegu będą miały na celu zaspakajanie psich potrzeb, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, urozmaicenia otoczenia. Na wybiegu psy będą mogły węszyć, realizując jedną z najbardziej naturalnych potrzeb. W takim otoczeniu będą czuły się dużo lepiej niż w zwykłym boksie, gdzie uboga zamknięta przestrzeń i podłoże wyłożone kafelkami uniemożliwiają realizację psich potrzeb a zamknięcie i samotność  źle wpływają na ich psychikę.

Latem na wybiegu psy będą mogły chłodzić się w basenie i schronić w cieniu krzewów, zimą natomiast będą mogły rozgrzać się biegając, co jest niemożliwe w zwykłym boksie.

W wybiegu eksperymentalnym psy będą mogły wybrać dogodne dla siebie miejsce oraz pozycję do odpoczynku. Będą mogły załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne kiedy tylko będą miały na to ochotę w wybranym przez nie miejscu. Będą mogły dokonywać wyboru, czego znów nie mogłyby zrobić w zwykłym boksie, gdzie miejscem do spania są wyłącznie budy, a swoje potrzeby muszą załatwiać w małym boksie w którym spędzają całe dnie. Psy latem lubią odpoczywać w wykopanych przez siebie dołkach co zapewnia im jednocześnie ochłodę. Na wybiegu eksperymentalnym  będą mogły to robić. 

Wybieg eksperymentalny przyniesie psom wiele korzyści, dlatego tak bardzo nam zależy, by powstał. Aby go stworzyć potrzebujemy wsparcia finansowego. 

Bardzo prosimy o pomoc w imieniu naszych braci mniejszych ♥


Schroniskodla Zwierząt w Białymstoku
tel:85 675 37 00
ul.Dolistowska 2,

15-197 Białystok 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dziewczyny z Anglii - awatar

  Dziewczyny z Anglii

  12.05.2017
  12.05.2017

  Widzimy fajne akcje- pomagamy. Mamy nadzieje, ze nasi Milusinscy jeszcze w wakacje poplywaja;)

  • Aneta Milewska - awatar

   Aneta Milewska - Organizator zbiórki

   19.05.2017
   19.05.2017

   Serdecznie dziękujemy <3

 • Gabi - awatar

  Gabi

  13.04.2017
  13.04.2017

  Powodzenia! :) moja cegiełka dołożona :)

  • Aneta Milewska - awatar

   Aneta Milewska - Organizator zbiórki

   19.04.2017
   19.04.2017

   Dziękujemy <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.2017
  11.04.2017

  Wspaniala akcja! Caluski wszystkim naszym Milusinskim

  • Aneta Milewska - awatar

   Aneta Milewska - Organizator zbiórki

   12.04.2017
   12.04.2017

   Bardzo dziękujemy w imieniu psiaczków <3

 • Ewelina Jakaś - awatar

  Ewelina Jakaś

  21.03.2017
  21.03.2017

  Pomagajmy!

  • Aneta Milewska - awatar

   Aneta Milewska - Organizator zbiórki

   25.03.2017
   25.03.2017

   <3

 • Wanda - awatar

  Wanda

  15.03.2017
  15.03.2017

  Bardzo wspaniały pomysł,aby udało się jak najszybciej zrealizować.

  • Aneta Milewska - awatar

   Aneta Milewska - Organizator zbiórki

   25.03.2017
   25.03.2017

   Bardzo byśmy chcieli już latem ruszyć z budową, mamy nadzieję, że się uda :)

12 610 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 186 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aneta Milewska - awatar

Aneta Milewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 186

PieM - awatar
PieM
10
Dziewczyny z Anglii - awatar
Dziewczyny z Anglii
603
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz - awatar
Tomasz
2 900
Marta - awatar
Marta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij