Zbiórka Dzieci chcą wrócić do domu. - miniaturka zdjęcia

Dzieci chcą wrócić do domu. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzieci chcą wrócić do domu. - zdjęcie główne

Dzieci chcą wrócić do domu.

3 560 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Kwiatkowski - awatar

Rafał Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Witam, pisze do was w imieniu rodziny której świąteczny poranek nie był radosnym. 

17 kwietnia 2022 roku wydarzyła się ogromna tragedia. W domu Państwa Morawskich ok godziny  pierwszej w nocy wybuchł pożar który pochłonął praktycznie cały dobytek rodziny a cała rodzina cudem ocalała dzięki czujności Justyny (mamy dzieci) i w ostatniej chwili opuścili dom. W domu mieszkało 6 osób. Justyna (mama dzieci), Mariusz (Tata), najmłodsza z rodzeństwa Nikola (6 lat), Krystian (7 lat), Marcel (8 lat) oraz Pani Teresa (babcia). To właśnie w pokoju Pani Teresy wybuch pożar i to Ona najbardziej ucierpiała. Z dużymi oparzeniami ciała została przewieziona do szpitala. Dzieci są w wieku szkolnym a na domiar złego najstarszy syn Marcel jest w znacznym stopniu upośledzony umysłowo dlatego każdy z was chyba rozumie jak bardzo potrzebuje własnego "kąta" w którym czuje się bezpiecznie oraz miejsca w którym odbywała się jego edukacja. Niestety los odebrał to miejsce Marcelowi jak i całej jego rodzinie dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośba o pomoc. Razem możemy umożliwić dzieciom powrót do ich ukochanego domu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 560 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Kwiatkowski - awatar

Rafał Kwiatkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 70

Klaudia - awatar
Klaudia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
agata - awatar
agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Renata Mielnicka - awatar
Renata Mielnicka
200
Ilona Godlewska - awatar
Ilona Godlewska
200
Ryszard Morawski - awatar
Ryszard Morawski
200
Basik - awatar
Basik
20
N.P. - awatar
N.P.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij