Zbiórka ROZBUDOWA ARKI NOEGO odsłona I - zdjęcie główne

ROZBUDOWA ARKI NOEGO odsłona I

1 900 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Arka Noego - awatar

Fundacja Arka Noego

Organizator zbiórki

Od września 2014 roku nasza Fundacja prowadzi Niepubliczną Specjalną Szkołę Podstawową  "Arka Noego" w Katowicach, przy ul. Gromadzkiej 59, do której uczęszczają wyłącznie dzieci niepełnosprawne intelektualnie. Obecnie mamy 18 uczniów w 5 klasach od I do VI.  

Nadszedł czas na rozbudowę szkoły Arka Noego.  Dzieci w naszej podstawówce przybywa, a czas leci i dzieci rosną zbliżając się do końca tego etapu edukacyjnego, choć wyjątkowo w tym roku ten koniec się oddalił :)

Niemniej od roku planujemy, a teraz ostro się bierzemy, za plan rozbudowy. Obecnie opracowana koncepcja (wizualizacja na zdjęciu) zakłada powiększenie budynku o szkołę zawodową i szkołę przysposobienia do zawodu, przedszkole oraz prawdziwą, wielką salę gimnastyczną, wkomponowaną w wielką Arkę Noego. Poza tym w budynku znajdzie się miejsce dla świetlicy, sali rehabilitacyjnej, sal terapeutycznych, stołówki, szatni i innych niezbędnych pomieszczeń dla funkcjonowania wszystkich placówek. W sferze marzeń nadal pozostaje basen pod salę gimnastyczną, ale wszystko przed nami.

Z Twoją pomocą może się to udać! Osoby i instytucje, które nam już zaufały, wiedzą że dla naszych dzieci możemy i robimy wszystko co w naszej mocy, a w zasadzie dużo więcej, bo z pomocą Bożą możemy wszytko...  

Na ten moment zbieramy pieniądze na zapłacenie architektowi za przedstawioną koncepcję rozbudowy niezbędną dla pozyskania od Miasta Katowice gruntu pod rozbudowę szkoły. Źródło finansowania samej budowy już mamy namierzone, ale musimy dostać grunt pod rozbudowę, więc... do dzieła :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  10.12.17
  10.12.17

  Mam nadzieję, że się uda :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.17
  02.12.17

  Na chwała Bożo !!!

1 900 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Arka Noego - awatar

Fundacja Arka Noego

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Janek - awatar
Janek
100
Janek - awatar
Janek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irena - awatar
Irena
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta - awatar
Jolanta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij