Zbiórka ROZBUDOWA ARKI NOEGO odsłona I - miniaturka zdjęcia

ROZBUDOWA ARKI NOEGO odsłona I Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ROZBUDOWA ARKI NOEGO odsłona I - zdjęcie główne

ROZBUDOWA ARKI NOEGO odsłona I

1 900 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Arka Noego - awatar

Fundacja Arka Noego

Organizator zbiórki

Od września 2014 roku nasza Fundacja prowadzi Niepubliczną Specjalną Szkołę Podstawową  "Arka Noego" w Katowicach, przy ul. Gromadzkiej 59, do której uczęszczają wyłącznie dzieci niepełnosprawne intelektualnie. Obecnie mamy 18 uczniów w 5 klasach od I do VI.  

Nadszedł czas na rozbudowę szkoły Arka Noego.  Dzieci w naszej podstawówce przybywa, a czas leci i dzieci rosną zbliżając się do końca tego etapu edukacyjnego, choć wyjątkowo w tym roku ten koniec się oddalił :)

Niemniej od roku planujemy, a teraz ostro się bierzemy, za plan rozbudowy. Obecnie opracowana koncepcja (wizualizacja na zdjęciu) zakłada powiększenie budynku o szkołę zawodową i szkołę przysposobienia do zawodu, przedszkole oraz prawdziwą, wielką salę gimnastyczną, wkomponowaną w wielką Arkę Noego. Poza tym w budynku znajdzie się miejsce dla świetlicy, sali rehabilitacyjnej, sal terapeutycznych, stołówki, szatni i innych niezbędnych pomieszczeń dla funkcjonowania wszystkich placówek. W sferze marzeń nadal pozostaje basen pod salę gimnastyczną, ale wszystko przed nami.

Z Twoją pomocą może się to udać! Osoby i instytucje, które nam już zaufały, wiedzą że dla naszych dzieci możemy i robimy wszystko co w naszej mocy, a w zasadzie dużo więcej, bo z pomocą Bożą możemy wszytko...  

Na ten moment zbieramy pieniądze na zapłacenie architektowi za przedstawioną koncepcję rozbudowy niezbędną dla pozyskania od Miasta Katowice gruntu pod rozbudowę szkoły. Źródło finansowania samej budowy już mamy namierzone, ale musimy dostać grunt pod rozbudowę, więc... do dzieła :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  10.12.2017
  10.12.2017

  Mam nadzieję, że się uda :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2017
  02.12.2017

  Na chwała Bożo !!!

1 900 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Arka Noego - awatar

Fundacja Arka Noego

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Janek - awatar
Janek
100
Janek - awatar
Janek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irena - awatar
Irena
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta - awatar
Jolanta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij