Zbiórka Rozbuduj z nami Arkę Noego... - miniaturka zdjęcia

Rozbuduj z nami Arkę Noego... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rozbuduj z nami Arkę Noego... - zdjęcie główne

Rozbuduj z nami Arkę Noego...

1 900 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Arka Noego - awatar

Fundacja Arka Noego

Organizator zbiórki

... i stwórz nowe możliwości dla dzieci z zespołem Downa. 

Od dziesięciu lat Fundacja “Arka Noego” prowadzi przy ul. Gromadzkiej 59 w Katowicach kameralną niepubliczną specjalną szkołę podstawową dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. To miejsce, gdzie nauka przenika się z terapią. To przestrzeń, w której dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym, może doświadczać życia wszystkimi zmysłami. Pod okiem pełnych zapału i oddania nauczycieli i terapeutów młodzi ludzie mają możliwość odkrywania w sobie prawdziwych talentów i rozwijania zainteresowań. Tutaj dzwonek nie wzywa na lekcje, a na korytarzach nie ma tłumów.

Miejsce, w którym chce się być, to szkoła na miarę XXI wieku!

Dziś w 11 oddziałach klasowych uczy się 40 uczniów. Ze względu na specyfikę, a także mając na uwadze jak najlepsze efekty edukacyjne naszych podopiecznych, każda z klas liczy maksymalnie 5 uczniów. Ważne jest dla nas, aby utrzymać tę kameralność, ale też jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Stąd plan rozbudowy szkoły – marzenie, które mamy nadzieję, że już wkrótce stanie się rzeczywistością. Realizacja tej inwestycji pozwoli stworzyć nowe możliwości dla obecnych i przyszłych podopiecznych. Większa powierzchnia pozwoli nam na uruchomienie dodatkowo szkoły przysposabiającej do pracy. Dzięki temu uczniowie Arki Noego będą mogli uczyć się w jednym miejscu aż do uzyskania pełnoletności. W budynku znajdzie się miejsce dla świetlicy, sali rehabilitacyjnej, sal terapeutycznych, stołówki, szatni i innych niezbędnych pomieszczeń dla funkcjonowania obu placówek.

Z Twoją pomocą może się to udać! Osoby i instytucje, które nam już zaufały, wiedzą że dla naszych dzieci możemy i robimy wszystko, co w naszej mocy, a w zasadzie dużo więcej, bo z pomocą Bożą możemy wszystko...  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  10.12.2017
  10.12.2017

  Mam nadzieję, że się uda :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2017
  02.12.2017

  Na chwała Bożo !!!

1 900 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Arka Noego - awatar

Fundacja Arka Noego

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Janek - awatar
Janek
100
Janek - awatar
Janek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irena - awatar
Irena
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta - awatar
Jolanta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij