Zbiórka Samotna Wyprawa Arktyka - miniaturka zdjęcia

Samotna Wyprawa Arktyka

Zbiórka Samotna Wyprawa Arktyka - zdjęcie główne

Samotna Wyprawa Arktyka

1 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Michał Bona - awatar

Michał Bona

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

Na imię mam Michał :-)

Z krótka o mnie ... Zainteresowania : Militaria , Survival, Jazda Konna i ostatnimi czasy Off Road. Od półtora roku jestem szczęsliwym ojcem synka :-p. I powiem że długo zastanawiałem się na napisanie tego projektu.... ale kto nie próbuje nie korzysta ponoć....

Celem projektu jest SAMOTNY (no może z swoim psem ) wyjazd Off Rodowy do Syberii (Arktyka) 

Od jakiegoś roku stałem się szczęśliwym posiadaczem samochodu terenowego... Cały czas ulega modyfikacją: tak wyglądał jako świerzynka: 


Pieniądze które zbiorę zostaną wykorzystane w wariancie:

1.Ulepszenie , zmodyfikowanie samochodu aby go przystosować do podróży.

2.Na wszystkie opłaty związane z przejazdem aż pod sam Ural 

-wizy

-winiety

-ubezpieczenie

-paliwo

-itp

W tym wariancie będę ubiegał się o sponsoring różnych firm  (kwoty uzyskanę za reklamy na samochodzie podczas wyjazdu zostaną przekazane na rzecz schroniska w Bydgoszczy)

Drugi wariant jeżeli nie uda mi się uzbierać takiej kwoty na ekspedycję , całą uzbieraną kwotę również przekazę na rzecz schroniska w Bydgoszczy 


Taka wyprawa wiele dla mnie znaczy, chociaż by przez to abym mógł sobie udowodnić że zawsze sobie dam radę. Chciał bym sprawdzić swoje umiejętności i swoją wiedzę w praktyce właśnie w takiej wyprawie. Ktoś może powie iż porywam się z motyką na słońce ... 

Zapewniam żę niee :-)


Pozdrawiam serdecznie 

Michał

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.02.17
    22.02.17

    Popieram

1 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Michał Bona - awatar

Michał Bona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij