Zbiórka Samotna Wyprawa Arktyka - zdjęcie główne

Samotna Wyprawa Arktyka

1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Bona - awatar

Michał Bona

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

Na imię mam Michał :-)

Z krótka o mnie ... Zainteresowania : Militaria , Survival, Jazda Konna i ostatnimi czasy Off Road. Od półtora roku jestem szczęsliwym ojcem synka :-p. I powiem że długo zastanawiałem się na napisanie tego projektu.... ale kto nie próbuje nie korzysta ponoć....

Celem projektu jest SAMOTNY (no może z swoim psem ) wyjazd Off Rodowy do Syberii (Arktyka) 

Od jakiegoś roku stałem się szczęśliwym posiadaczem samochodu terenowego... Cały czas ulega modyfikacją: tak wyglądał jako świerzynka: 


Pieniądze które zbiorę zostaną wykorzystane w wariancie:

1.Ulepszenie , zmodyfikowanie samochodu aby go przystosować do podróży.

2.Na wszystkie opłaty związane z przejazdem aż pod sam Ural 

-wizy

-winiety

-ubezpieczenie

-paliwo

-itp

W tym wariancie będę ubiegał się o sponsoring różnych firm  (kwoty uzyskanę za reklamy na samochodzie podczas wyjazdu zostaną przekazane na rzecz schroniska w Bydgoszczy)

Drugi wariant jeżeli nie uda mi się uzbierać takiej kwoty na ekspedycję , całą uzbieraną kwotę również przekazę na rzecz schroniska w Bydgoszczy 


Taka wyprawa wiele dla mnie znaczy, chociaż by przez to abym mógł sobie udowodnić że zawsze sobie dam radę. Chciał bym sprawdzić swoje umiejętności i swoją wiedzę w praktyce właśnie w takiej wyprawie. Ktoś może powie iż porywam się z motyką na słońce ... 

Zapewniam żę niee :-)


Pozdrawiam serdecznie 

Michał

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.02.2017
    22.02.2017

    Popieram

1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Bona - awatar

Michał Bona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij