Zbiórka Cukrzyca kradnie Arturowi wzrok - miniaturka zdjęcia

Cukrzyca kradnie Arturowi wzrok Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Cukrzyca kradnie Arturowi wzrok - zdjęcie główne

Cukrzyca kradnie Arturowi wzrok

165 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jakub Janik - awatar

Jakub Janik

Organizator zbiórki

Artur ma 38 lat, od niedawna założył rodzinę z Iwoną i jej dziećmi z pierwszego małżeństwa. Jeden z chłopców, Czarek, też ma cukrzycę. Rozumiejąc swoje problemy mogli stworzyć kochającą się i wspierającą rodzinę. Stan Artura jednak pogarsza się z dnia nadzień. Najbardziej cierpią oczy. Bez kosztownych zabiegów może wkrótce całkiem stracić wzrok. Artur boi się nie tyle samej utraty wzroku, ale przede wszystkim tego, że jako niewidomy przy swoich schorzeniach stanie się ciężarem dla nowej rodziny. 

Artur prosił o pomoc wiele razy i w wielu miejscach, do tej pory jednak bezskutecznie. Zdarzały się osoby które wyciągnęły do niego pomocną dłoń na miarę swoich możliwości, jednak te możliwości szybko się wyczerpywały. Koszty samych zabiegów ratujących wzrok to kilka tysięcy miesięcznie. 


Przeczytajcie co sam Artur ma Wam do powiedzenia.

Mam 38 lat. Od 11-tego r. życia choruję na cukrzycę insulinozależną.Dwa lata temu stwierdzono u minie celiakię. Mam tez powikłania cukrzycowe - retinopatię cukrzycową. Do w miarę sprawnego życia potrzebna mi jest pompa insulinowa accu-chek combo, sensory libry. Jest to dla mnie wydatek nie do udźwignięcia. Nie mam takżeśrodków na zabiegi oczu (laseroterapię i zastrzyki doszkliste). Z uwagi na celiakię muszę stosować dietę bezglutenową. Ponieważ utrzymuję się z renty socjalnej, nie jest mnie stać na zakup niezbędnych środków, bywa że także na zakup takich artykułów spożywczych jakie powinienem jeść.

Artur i jego nowa kochająca rodzina wydali już wszystkie oszczędności. Każdy dzień bez zabiegów, na które nie mogą sobie teraz pozwolić to nieodwracalna utrata wzorku. Pomóżmy im jak najszybciej uzbierać niezbędne środki na kontynuowanie skutecznego leczenia. Pozwólmy Arturowi jak najdłużej patrzeć głęboko w oczy Iwony, którą tak bardzo kocha, być dla nie wsparciem w codziennych zadaniach i w wychowaniu chłopców, z którymi zdążył się już mocno zżyć. 

Koszt nowej pompy to 9900 zł, do tego dochodzą materiały do codziennej eksploatacji i potrzebne to stałego monitorowania poziomu cukru. Zarówno Artur jak i Czarek muszą przyjmować pokarmy bezglutenowe. Kwota 40 000 zł, to szansa na około rok finansowania zabiegów i leczenia.


Artur i Czarek są podopiecznymi Fundacji Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi, która wyjątkowo postanowiła pomóc również dorosłemu człowiekowi. Przecież najważniejsza jest rodzina, a oni są dla siebie właśnie rodziną, prawdziwą, kochającą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
165 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jakub Janik - awatar

Jakub Janik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Agnieszka - awatar
Agnieszka
3
Katarzyna Ferska - awatar
Katarzyna Ferska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij