Zbiórka Artur Junior - w słabości siła - miniaturka zdjęcia

Artur Junior - w słabości siła Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Artur Junior - w słabości siła - zdjęcie główne

Artur Junior - w słabości siła

564 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szewczyk - awatar

Agnieszka Szewczyk

Organizator zbiórki

Nazywam się Artur- Junior, bo imię otrzymałem po Tatusiu😁

Urodziłem się 3 listopada 2017 roku w Legnicy, przez cc w 31/32 tc, ponieważ lekarze obawiali się o moje życie. Mój brat Konrad ważył 1650g, a ja tylko 880g... Mojego krzyku mama nie usłyszała... Na szczęście trafiłem w dobre ręce🙂

Niestety czasami ani wiedza, ani doświadczenie, ani mnóstwo miłości nie wystarczy😔

Wcześniactwo doświadczyło mnie:

-krwawieniami, w tym wylewami IV stopnia, które poważnie uszkodziły tkankę mózgową

-NEC:martwiczym zapaleniem jelit z perforacją=>2 operacje i wyłoniona stomia. Zespolenie układu pokarmowego po ponad roku, na szczęście z powodzeniem

-retinopatią 3 stopnia leczoną laseroterapią=> wada wzroku korygowana przez okulary

-dysplazją oskrzelowo-płucną (ponad miesiąc pod respiratorem, a potem nienwazyjne wspomaganie oddychania)

-wodogłowiem, które jest powikłaniem wylewów=> stan po założeniu zastawki komorowo-przedsionkowej, a po infekcji wymieniono ją na zastawkę komorowo-otrzewnową

-Przez blisko 9 miesięcy szpital był mi jedynym domem,a w prawdziwym domu czekali na mnie: Mama Justyna, Tata Artur, starszy o 5 lat brat Oliwier i bliźniak Konrad

- łącznie przeszedłem 8 operacji oraz wiele innych problemów,zabiegów i infekcji, w tym dwa razy sepsę

Moi Rodzice niejednokrotnie słyszeli,że nie przeżyję. Szanse miałem minimalne, żeby nie powiedzieć,że żadne...A ja żyję!

Co więcej-jak na to, co przeszedłem, miewam się całkiem nieźle😉

Moi bliscy głęboko wierzą,że ciężką pracą można wywalczyć dla mnie normalne życie, a ja solidarnie się nie poddaję🤩

Aktualnie moimi największymi problemami są: opóźnienie psychoruchowe, zaburzenia napięcia mięśniowego i porażenie prawostronne- hemiplegia oraz znaczna niedowaga i wada wzroku. Potrzebuję intensywnej rehabilitacji, a także systematycznej opieki wielu lekarzy specjalistów. To zbyt wiele dla jednej rodziny, dlatego potrzebujemy wsparcia- Waszego wsparcia. Dziękujemy,że jesteście!😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Jacek Zdanowski - awatar

    Jacek Zdanowski

    17.10.2019
    17.10.2019

    :)

564 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szewczyk - awatar

Agnieszka Szewczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Marta - awatar
Marta
50
Jacek Zdanowski - awatar
Jacek Zdanowski
20
Agata - awatar
Agata
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kacper Żur - awatar
Kacper Żur
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Monika - awatar
Monika
5
Weronika Turek - awatar
Weronika Turek
10
Agnieszka Drzewiecka - awatar
Agnieszka Drzewiecka
50
Jacek Zdanowski - awatar
Jacek Zdanowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij