Zbiórka Asia walcz - zdjęcie główne

Asia walcz

13 909 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby

Walka Asi z Barwałdu trwa już 10 miesięcy. Tyle czasu udawało się nam opłacać rehabilitację. Niestety obecnie wyczerpały się środki na kolejne miesiące. Przypominamy, że Asia ma dla kogo walczyć!


W czerwcu zeszłego roku Asia została zabrana do szpitala po pęknięciu tętniaka co skutkowało dwutygodniową śpiączką, a następnie niedowładem lewej strony ciała i koniecznością założenia rurki tracheostomijnej.

Zapewne pamiętacie, że dzięki Wam udało się zebrać fundusze na rehabilitację Asi w Ośrodku w Limanowej, za co jesteśmy niebywale wdzięczni.

Chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że kwota ze zbiórki nie poszła na marne. Dzięki niej Asia od kilku miesięcy ciężko pracuje podczas rehabilitacji w ośrodku i z całych sił walczy o powrót do zdrowia, normalności, a przede wszystkim do swoich ukochanych córek i męża. Uwierzcie, nie jest to łatwa walka. Wymaga ogromnej siły, determinacji i samozaparcia, ale czego się nie robi by móc być z tymi, których kocha się najmocniej.

Dlatego my również nie zatrzymujemy się w staraniach i po raz kolejny prosimy Was o wsparcie zbiórki na rzecz tej walecznej mamy. Liczy się każda złotówka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Justyna - awatar

  Justyna

  16.10.2023
  16.10.2023

  Wpłata za licytacje książka, malowanka, opaska

 • Anna Dziedzic - nożyce do trawy - awatar

  Anna Dziedzic - nożyce do trawy

  05.10.2023
  05.10.2023

  Nożyce do trawy

 • Joanna Klimczyk - awatar

  Joanna Klimczyk

  05.10.2023
  05.10.2023

  Portfelik

 • Ilona Stanislawek 4 licytacje (5 książek) - awatar

  Ilona Stanislawek 4 licytacje (5 książek)

  02.02.2023
  02.02.2023

  Ilona Stanislawek 4 licytacje (5 książek).

13 909 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby

Wpłaty: 173

Sylwia Stawarczyk przybory szkolne - awatar
Sylwia Stawarczyk przybory szkolne
20
Maria Jakubowska książki - awatar
Maria Jakubowska książki
10
Małgorzata ignaciuk - awatar
Małgorzata ignaciuk
15
Sysia i Adula - awatar
Sysia i Adula
15
Iwona Kasperek licytacja - awatar
Iwona Kasperek licytacja
10
Justyna - awatar
Justyna
40
Elżbieta Wróbel wpłata za książkę - awatar
Elżbieta Wróbel wpłata za książkę
3
Katarzyna Walczak wygrana licytacja body - awatar
Katarzyna Walczak wygrana licytacja body
20
Elżbieta Michalak poduszki - awatar
Elżbieta Michalak poduszki
5
Barbara Hojny książka - awatar
Barbara Hojny książka
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij