Zbiórka Asia walcz - zdjęcie główne

Asia walcz

12 460 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Walka Asi z Barwałdu trwa już 10 miesięcy. Tyle czasu udawało się nam opłacać rehabilitację. Niestety obecnie wyczerpały się środki na kolejne miesiące. Przypominamy, że Asia ma dla kogo walczyć!


W czerwcu zeszłego roku Asia została zabrana do szpitala po pęknięciu tętniaka co skutkowało dwutygodniową śpiączką, a następnie niedowładem lewej strony ciała i koniecznością założenia rurki tracheostomijnej.

Zapewne pamiętacie, że dzięki Wam udało się zebrać fundusze na rehabilitację Asi w Ośrodku w Limanowej, za co jesteśmy niebywale wdzięczni.

Chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że kwota ze zbiórki nie poszła na marne. Dzięki niej Asia od kilku miesięcy ciężko pracuje podczas rehabilitacji w ośrodku i z całych sił walczy o powrót do zdrowia, normalności, a przede wszystkim do swoich ukochanych córek i męża. Uwierzcie, nie jest to łatwa walka. Wymaga ogromnej siły, determinacji i samozaparcia, ale czego się nie robi by móc być z tymi, których kocha się najmocniej.

Dlatego my również nie zatrzymujemy się w staraniach i po raz kolejny prosimy Was o wsparcie zbiórki na rzecz tej walecznej mamy. Liczy się każda złotówka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ilona Stanislawek 4 licytacje (5 książek) - awatar

    Ilona Stanislawek 4 licytacje (5 książek)

    02.02.2023
    02.02.2023

    Ilona Stanislawek 4 licytacje (5 książek).

12 460 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 82

Agnieszka Michalska - awatar
Agnieszka Michalska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Kołodziejczyk - awatar
Katarzyna Kołodziejczyk
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Sabina - awatar
Sabina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Stawowy - awatar
Agnieszka Stawowy
10
Justyna NK - awatar
Justyna NK
10
slawek - awatar
slawek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij