Zbiórka ASP pomaga studentom z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

ASP pomaga studentom z Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ASP pomaga studentom z Ukrainy - zdjęcie główne

ASP pomaga studentom z Ukrainy

22 498 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Cichon - awatar

Ania Cichon

Organizator zbiórki

(For English scroll below)

Aktualizacja z 25.04.2024:

[PL]

Nadal zbieramy środki dla Przyjaciół z Ukrainy. Tym razem dołączają do nas osoby uczestniczące w wydarzeniu AGRAFA 2024.

Dziękujemy za wsparcie!

[EN]

We are still collecting funds for Friends from Ukraine. This time we are joined by the participants of the AGRAFA 2024 Conference.

Thank you for your support!

Aktualizacja z 10.03.2023:

[PL] 

Ponownie potrzebne jest wsparcie dla naszych ukraińskich przyjaciół. W związku z pismem Rektora Lwowskiej Akademii Sztuk Pięknych zwracamy się z prośbą o pomoc w doposażeniu schronu znajdującego się w budynku uczelni i zakupu w tym celu specjalistycznych lamp i rzutników. Dzięki temu 250 studentów podczas alarmu bombowego będzie mogło kontynuować zajęcia.

We wspólnej akcji pomocowej wsparcie zadeklarowało 8 polskich uczelni artystycznych, w tym nasza Akademia. Szacunkowy całkowity koszt wyposażenia został wyceniony na 57 000 zł.

Będziemy wdzięczni za dołączenie do akcji!

[EN] 

Once again we are in need of support for our Ukrainian friends. In reference to the Rector's of the Lviv National Academy of Arts writing, we turn to you for help in retrofitting the bomb shelter located in the building of the university and purchasing specialized lamps and projectors for this purpose. As a result, 250 students will be able to pursue their classes in case of a bomb alarm.

Eight Polish art universities have declared their will to help in this campaign, including our Academy. The total cost of the equipment has been estimated at PLN 57,000.

We will be grateful for your joining our aid campaign.

****

Opis zrzutki z lutego 2022:

[PL]

Społeczność Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, reagując na obecną sytuację, stara się wspierać studentki i studentów uczelni artystycznych z zaatakowanej Ukrainy. Dotychczas dołączyło do nas już 18 osób z Narodowej Akademii Sztuki we Lwowie. Nadal otrzymujemy nowe zgłoszenia ze wszystkich ukraińskich uczelni. Nowoprzybyłym studentkom zapewniliśmy noclegi i utrzymanie. Staramy się także otoczyć je jak najlepszą opieką. Fundusze, którymi dysponujemy nie są jednak wystarczające i dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Państwa o pomoc.

Wszystkie środki zebrane w tej zrzutce zostaną przeznaczone na zabezpieczenie codziennych potrzeb uchodźców, którzy kontynuują studia w katowickiej ASP, a zostaną z nami przynajmniej do końca letniego semestru.  

Mamy nadzieję, że razem uda nam się w wymierny sposób wesprzeć talent młodych ukraińskich artystów i dizajnerów, którym wybuch wojny uniemożliwił kontynuację studiów.

Informacja regulaminowa: zebrane środki nie zostaną przekazane żadnej organizacji, zostaną wpłacone na konto celowe osoby fizycznej i to z niego realizowany będzie cel zbiórki (np. zakupy, opłaty). 

[EN]

The community of the Academy of Fine Arts in Katowice, responding to the current situation tries to support students of art universities from the attacked Ukraine. So far, we've been joined by 18 students from the Lviv National Academy of Arts. We still receive applications from universities all around Ukraine. All newly arrived students are provided with accommodation and food. We are also trying to give them the best care and support possible. 

However, the funds we have aren't sufficient, and that is why we've decided to ask for your help.

All the funds gathered in our fundraising will be used in order to ensure the everyday needs of our Ukrainian students, who shall stay with us at least to the end of the summer term.

We sincerely hope to support together the talent of young artists and designers, to whom war made the continuation of their studies impossible.

****

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.2022
  08.04.2022

  JA PRZEPRASZAM, ŻE ZEBRAM TERAZ GDY JEST WOJNA I TYLU LUDZI JEST POTRZEBUJACYCH. MAM NAIMIE DANUTA, MAM 56 LAT, OD LAT CHORUJE. WSTYDZĘ SIĘ TEGO JAK ŻYJE ALE OD 3 DNI NIC NIE ZNALAZŁAM DO JEDZENIA W KOSZU ZA SKLEPEM I PROSZĘ CHOCIAZ O KILKA GROSZY ZEBYM MOGŁA KUPIC CHLEB DLA SIEBIE I PUSZKE KARMY DLA MOJEGO PIESKA. pomagam.pl/nefcey

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.2022
  01.04.2022

  OD MOMENTU ZAŁOŻENIA ZBIORKI DOSTAŁAM WIADOMOŚCI, ŻE JESTEM ZA STARA I ZAMIAST ŻEBRAĆ MAM "ZDECHNAĆ" BO NIE MA ZE MNIE ŻADNEGO POŻYTKU. PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM, JA TYLKO CHCIAŁABYM JAKOŚ PRZEŻYĆ I JESTEM ZMUSZONA WYŻEBRAĆ BY PRZEŻYĆ. https://www.dobrazbiorka.pl/d2accruxm1

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2022
  29.03.2022

  BOJĘ SIĘ,ŻE ZOSTANĘ BEZ JEDZENIA, BEZ PRĄDU I W ZIMNYM DOMU. DLATEGO CHCIAŁABYM PROSIĆ PAŃSTWA O POMOC, O ZLITOWANIE SIĘ NADE MNĄ. https://www.dobrazbiorka.pl/coaxotnu60

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2022
  14.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. JUTRO KOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOTCE KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/blagam-czy-ktos-nam-pomoze,474

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2022
  12.03.2022

  Hope there will be Peace jn the world

22 498 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Cichon - awatar

Ania Cichon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 183

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja Kupiec - awatar
Alicja Kupiec
100
Patrycja Makarewicz-Leszczyńska - awatar
Patrycja Makarewicz-Leszczyńska
50
Hania - awatar
Hania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jakub Russak - awatar
Jakub Russak
50
Alex - awatar
Alex
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij