Zbiórka Na operację astki Balbinki - miniaturka zdjęcia

Na operację astki Balbinki

Zbiórka Na operację astki Balbinki - zdjęcie główne

Na operację astki Balbinki

1 025 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 

Trzynastoletnia Balbinka trafiła do Fundacji AST niecałe półtora roku temu.Była mocno zaniedbana zdrowotnie, zniszczona. Widać, że wielokrotnie rodziła. Pomimo zaawansowanego wieku i trapiących ją chorób zdołała jednak zachować w sobie szczenięcą radość życia i dobry nastrój. 

Oprócz problemów ortopedycznych u suczki stwierdzono zaawansowaną niewydolność mięśnia sercowego, w związku z czym konieczne było wprowadzenie leków. To z kolei poważnie ograniczyło nam możliwość wykonania ewentualnych zabiegów chirurgicznych, w tym niestety także wycięcia zmiany na stawie skokowym. 

Dziś, po przeszło roku wspomagania serduszka lekami, mamy wreszcie zielone światło do operacji. Niestety w międzyczasie guz zdążył mocno urosnąć. Dodatkowo w badaniach kontrolnych ujawniła się niedoczynność tarczycy, która wymaga wyregulowania zanim przystąpimy do interwencji chirurgicznej.

Dla rozpoznania „przeciwnika” wykonaliśmy biopsję cienkoigłową – w próbkach uwidocznił się jedynie tłuszcz, więc mamy uzasadnioną nadzieję, że walczymy z niezłośliwą odmianą nowotworu.  To dobrze, bo guz jest usytuowany w wyjątkowo niefortunnym miejscu – możliwość cięcia z odpowiednio dużym marginesem jest tu bardzo ograniczona.

Aby upewnić się co do charakteru zmiany planujemy po zabiegu wykonania badania histopatologicznego i uzależnienie dalszego postępowania od jego wyniku. Korzystając z okazji znieczulenia wykonamy też RTG tylnych łapek Balbinki (tu zauważamy największe problemy ortopedyczne) i – kontrolnie – prześwietlenie klatki piersiowej.

Całkowity koszt zabiegu i niezbędnej diagnostyki szacujemy na około tysiąc złotych. Balbinka niestety na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zapasów finansowych, więc do zebrania jest spora kwota – mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda się ją zabezpieczyć.

Za każde, najdrobniejsze nawet wsparcie, serdecznie dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • andzia69 - awatar

  andzia69

  10.11.18
  10.11.18

  Na zdrówko Balbinko :)

 • Pyza - awatar

  Pyza

  10.11.18
  10.11.18

  Zdrówka Balbinko <3 Pyza

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.18
  07.11.18

  Magda 😊

 • Sara - awatar

  Sara

  07.11.18
  07.11.18

  Trzymaj się, Krówko! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.18
  07.11.18

  Dajecie tyle dobra... Trzymam kciuki*)

1 025 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 35

andzia69 - awatar
andzia69
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pyza - awatar
Pyza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tomasz kwiecien - awatar
tomasz kwiecien
20
Paweł - awatar
Paweł
15
Paweł - awatar
Paweł
10
Soya - awatar
Soya
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij