Zbiórka Na operację astki Balbinki - zdjęcie główne

Na operację astki Balbinki

1 025 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Trzynastoletnia Balbinka trafiła do Fundacji AST niecałe półtora roku temu.Była mocno zaniedbana zdrowotnie, zniszczona. Widać, że wielokrotnie rodziła. Pomimo zaawansowanego wieku i trapiących ją chorób zdołała jednak zachować w sobie szczenięcą radość życia i dobry nastrój. 

Oprócz problemów ortopedycznych u suczki stwierdzono zaawansowaną niewydolność mięśnia sercowego, w związku z czym konieczne było wprowadzenie leków. To z kolei poważnie ograniczyło nam możliwość wykonania ewentualnych zabiegów chirurgicznych, w tym niestety także wycięcia zmiany na stawie skokowym. 

Dziś, po przeszło roku wspomagania serduszka lekami, mamy wreszcie zielone światło do operacji. Niestety w międzyczasie guz zdążył mocno urosnąć. Dodatkowo w badaniach kontrolnych ujawniła się niedoczynność tarczycy, która wymaga wyregulowania zanim przystąpimy do interwencji chirurgicznej.

Dla rozpoznania „przeciwnika” wykonaliśmy biopsję cienkoigłową – w próbkach uwidocznił się jedynie tłuszcz, więc mamy uzasadnioną nadzieję, że walczymy z niezłośliwą odmianą nowotworu.  To dobrze, bo guz jest usytuowany w wyjątkowo niefortunnym miejscu – możliwość cięcia z odpowiednio dużym marginesem jest tu bardzo ograniczona.

Aby upewnić się co do charakteru zmiany planujemy po zabiegu wykonania badania histopatologicznego i uzależnienie dalszego postępowania od jego wyniku. Korzystając z okazji znieczulenia wykonamy też RTG tylnych łapek Balbinki (tu zauważamy największe problemy ortopedyczne) i – kontrolnie – prześwietlenie klatki piersiowej.

Całkowity koszt zabiegu i niezbędnej diagnostyki szacujemy na około tysiąc złotych. Balbinka niestety na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zapasów finansowych, więc do zebrania jest spora kwota – mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy uda się ją zabezpieczyć.

Za każde, najdrobniejsze nawet wsparcie, serdecznie dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • andzia69 - awatar

  andzia69

  10.11.2018
  10.11.2018

  Na zdrówko Balbinko :)

 • Pyza - awatar

  Pyza

  10.11.2018
  10.11.2018

  Zdrówka Balbinko <3 Pyza

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2018
  07.11.2018

  Magda 😊

 • Sara - awatar

  Sara

  07.11.2018
  07.11.2018

  Trzymaj się, Krówko! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2018
  07.11.2018

  Dajecie tyle dobra... Trzymam kciuki*)

1 025 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 35

andzia69 - awatar
andzia69
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pyza - awatar
Pyza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tomasz kwiecien - awatar
tomasz kwiecien
20
Paweł - awatar
Paweł
15
Paweł - awatar
Paweł
10
Soya - awatar
Soya
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij