Zbiórka Na małą zamrażarkę i mięso - miniaturka zdjęcia

Na małą zamrażarkę i mięso Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na małą zamrażarkę i mięso - zdjęcie główne

Na małą zamrażarkę i mięso

900 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

Fundacja BERNARDYN organizuje kolejny dom tymczasowy dla psów specjalnej troski. Właściwie dom sam się już dawno urządził, ale chcemy  wspomóc nie tylko dobrym słowem.  Potrzebujemy kupić małą zamrażarkę skrzyniową na przechowywanie mięsa  i jeśli się uda to trochę tego mięsa na dobry początek.  Wstępnie wybraliśmy zamrażarkę 203 l (dostawa darmowa),   bo wydaje się taką, która nie zepsuje się za szybko, a i wymiary pasują, żeby ją wstawić.  Koszt 808, 97 zł


Jeśli udałoby się uzbierać na tę zamrażarkę i nawet trochę więcej to zamówilibyśmy za resztę mięso wołowe mielone chude dla psów i kotów ( bo w domu tymczasowym jest również kilkanaście kotów) i zapełnili nim zamrażarkę. 1 kg mięsa 5, 30 zł w opcji zakupu minimum 10 kg plus koszt dostawy. 


Jeśli ktoś z Państwa zechciałby pomóc to bylibyśmy bardzo wdzięczni.  
Jeśli  uda się zebrać pieniądze na ten zakup to uda się również zrezygnować z kupowania puszek mięsnych dla psów, które jedzą jedynie gotowane posiłki. To będzie duża oszczędność.  Dobre puszki mięsne są drogie, a  dla zwierząt i tak wartościowsze jest mięso świeże ugotowane bez niepotrzebnej chemicznej obróbki.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni...

BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych
Anielin 51
98-100 Łask
KRS 0000344864
Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Elle - awatar

    Elle

    11.06.2019
    11.06.2019

    😘

900 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Jarosławska - awatar

Ewa Jarosławska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Elle - awatar
Elle
20
Basia - awatar
Basia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Lica - awatar
Katarzyna Lica
20
Monika - awatar
Monika
50
Danuta Hanula - awatar
Danuta Hanula
50
Maria Tylicka-figaj - awatar
Maria Tylicka-figaj
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij