Zbiórka Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku - miniaturka zdjęcia

Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku

Zbiórka Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku - zdjęcie główne

Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku

680 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie uczniów SP3 w Sanoku!
Przyjaciele i Sympatycy Szkoły!

W ostatnich dniach, w sali teatralnej mieszczącej się w holu głównym naszej szkoły, miała miejsce awaria zasilania elektrycznego. Wskutek tej awarii zniszczeniu uległ cały sprzęt audio: wzmacniacz, odtwarzacz, mikser oraz zasilacze mikrofonów bezprzewodowych. Koszt ich naprawy najprawdopodobniej przekroczy wartość sprzętu, oszacowaną na kwotę ok. 5.000 zł.

Wszyscy wiemy, jak wiele ważnych szkolnych uroczystości i wydarzeń artystycznych, odbywa się właśnie na tej sali z użyciem sprzętu nagłaśniającego.

STOWARZYSZENIE PRO ARTIS, z siedzibą w Sanoku, zwraca się do Wszystkich Państwa: rodziców, opiekunów, przyjaciół i sympatyków Szkoły Podstawowej nr 3 -   o dobrowolne wsparcie finansowe, które w całości zostanie przeznaczone na zakup nowego sprzętu nagłaśniającego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku.

Pokażmy, że w grupie siła, a wpłata każdej złotówki na szczytny cel, ma niezwykłą wartość !!!

Z wyrazami wdzięczności,
za zgodą Dyrekcji SP3 w Sanoku,
Zarząd STOWARZYSZENIA PRO ARTIS

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
680 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

B. Telesz - awatar
B. Telesz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Bekalik - awatar
Katarzyna Bekalik
30
Alicja Kocyłowska - awatar
Alicja Kocyłowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ks. Patryk Szymański - awatar
ks. Patryk Szymański
50
Iwona - awatar
Iwona
20
Alina Sadlik - awatar
Alina Sadlik
50
Agi Jessup - awatar
Agi Jessup
100
Łukasz Kot - awatar
Łukasz Kot
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij