Zbiórka Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku - miniaturka zdjęcia

Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku

Zbiórka Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku - zdjęcie główne

Nagłośnienie dla SP3 w Sanoku

680 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie uczniów SP3 w Sanoku!
Przyjaciele i Sympatycy Szkoły!

W ostatnich dniach, w sali teatralnej mieszczącej się w holu głównym naszej szkoły, miała miejsce awaria zasilania elektrycznego. Wskutek tej awarii zniszczeniu uległ cały sprzęt audio: wzmacniacz, odtwarzacz, mikser oraz zasilacze mikrofonów bezprzewodowych. Koszt ich naprawy najprawdopodobniej przekroczy wartość sprzętu, oszacowaną na kwotę ok. 5.000 zł.

Wszyscy wiemy, jak wiele ważnych szkolnych uroczystości i wydarzeń artystycznych, odbywa się właśnie na tej sali z użyciem sprzętu nagłaśniającego.

STOWARZYSZENIE PRO ARTIS, z siedzibą w Sanoku, zwraca się do Wszystkich Państwa: rodziców, opiekunów, przyjaciół i sympatyków Szkoły Podstawowej nr 3 -   o dobrowolne wsparcie finansowe, które w całości zostanie przeznaczone na zakup nowego sprzętu nagłaśniającego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Sanoku.

Pokażmy, że w grupie siła, a wpłata każdej złotówki na szczytny cel, ma niezwykłą wartość !!!

Z wyrazami wdzięczności,
za zgodą Dyrekcji SP3 w Sanoku,
Zarząd STOWARZYSZENIA PRO ARTIS

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
680 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

B. Telesz - awatar
B. Telesz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Bekalik - awatar
Katarzyna Bekalik
30
Alicja Kocyłowska - awatar
Alicja Kocyłowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ks. Patryk Szymański - awatar
ks. Patryk Szymański
50
Iwona - awatar
Iwona
20
Alina Sadlik - awatar
Alina Sadlik
50
Agi Jessup - awatar
Agi Jessup
100
Łukasz Kot - awatar
Łukasz Kot
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij