Zbiórka Bezdomne kotki-sterylizacja - miniaturka zdjęcia

Bezdomne kotki-sterylizacja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bezdomne kotki-sterylizacja - zdjęcie główne

Bezdomne kotki-sterylizacja

400 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Barbara Korzeniewska - awatar

Barbara Korzeniewska

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Kudłacz z Augustowa stara się pomagać wszystkim zwierzętom, ale nie mamy przytuliska dla kotów i nie mamy domów tymczasowych. Temat bezdomnych kotów jest nierozerwalnie zwiazany z nieodpowiedzialnymi ludźmi, którzy mnoża swoje koty bez umiaru, mnożą po to by cierpiały i umierały.
Musimy walczyć z tym zjawiskiem. Mniej kotów = wiekszy szacunek do nich i wieksza dbałość o ich dobrobyt

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Korzeniewska - awatar

  Barbara Korzeniewska

  12.11.2019
  12.11.2019

  Od 2017r. wykonujemy sterylizacje dla bezdomnych kotek oraz kastracje kocurów, sytematycznie, na każdym podwórku, w kazdym wskazanym miejscu. Kotka która jest na zdjeciu - Maja , była kotem przyniesionym w worku, której właściciel chciał sie pozbyć ...i mieszka u mnie. Od tego momentu staramy sie pozyskiwać jak najwieksze środki na ten cel. 2018 i 2019 - to lata kiedy działamy na skale miasta, a nawet okolicy, gdyż pomagamy takze w gminach. Otaczają nas gminy gdzie koty traktuje tak jakby nie czuły, nie cierpiały, jak "jednorazówki "- zginie -to będą nowe, urodzą się, wycierpią i umrą. Musimy to zmienić i to jak najszybciej

  Zdjęcie aktualizacji 39 691

400 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Barbara Korzeniewska - awatar

Barbara Korzeniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij