Zbiórka Bezdomne kotki-sterylizacja - miniaturka zdjęcia

Bezdomne kotki-sterylizacja

Zbiórka Bezdomne kotki-sterylizacja - zdjęcie główne

Bezdomne kotki-sterylizacja

400 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Barbara Korzeniewska - awatar

Barbara Korzeniewska

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Kudłacz z Augustowa stara się pomagać wszystkim zwierzętom, ale nie mamy przytuliska dla kotów i nie mamy domów tymczasowych. Temat bezdomnych kotów jest nierozerwalnie zwiazany z nieodpowiedzialnymi ludźmi, którzy mnoża swoje koty bez umiaru, mnożą po to by cierpiały i umierały.
Musimy walczyć z tym zjawiskiem. Mniej kotów = wiekszy szacunek do nich i wieksza dbałość o ich dobrobyt

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Korzeniewska - awatar

  Barbara Korzeniewska

  12.11.19
  12.11.19

  Od 2017r. wykonujemy sterylizacje dla bezdomnych kotek oraz kastracje kocurów, sytematycznie, na każdym podwórku, w kazdym wskazanym miejscu. Kotka która jest na zdjeciu - Maja , była kotem przyniesionym w worku, której właściciel chciał sie pozbyć ...i mieszka u mnie. Od tego momentu staramy sie pozyskiwać jak najwieksze środki na ten cel. 2018 i 2019 - to lata kiedy działamy na skale miasta, a nawet okolicy, gdyż pomagamy takze w gminach. Otaczają nas gminy gdzie koty traktuje tak jakby nie czuły, nie cierpiały, jak "jednorazówki "- zginie -to będą nowe, urodzą się, wycierpią i umrą. Musimy to zmienić i to jak najszybciej

  Zdjęcie aktualizacji 39 691

400 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Barbara Korzeniewska - awatar

Barbara Korzeniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij