Zbiórka Dla naszego kochanego dziadka - miniaturka zdjęcia

Dla naszego kochanego dziadka

Pawel Wojewoda - awatar

Pawel Wojewoda

Organizator zbiórki

 Witam Was serdecznie. Tym razem chciałbym Was prosić o pomoc finansową dla naszego dziadka Adama ( 72 lata ) Tak wyglądaliśmy szczęśliwi dokładnie rok temu na Święta Bożego Narodzenia 2016 roku.

Od dłuższego czasu nasz dziadek zmaga się z chorą alzheimera oraz parkinsonem  , jednak od 02.11 wszystko się zmieniło. Świat jakby się zatrzymał. Z 01.11/02.11 w nocy dziadek dostał udaru po czym trafił do szpitala w Koninie gdzie leży do dnia dzisiejszego. Cała lewa strona została sparaliżowana. Szanse na to że odzyska w pełni czuci w lewej nodze i lewej ręce nie są zbytnio duże ale wierzymy że z pomocą dobrych i intensywnych rehabilitacji uda nam się postawiać dziadka na nogi. Dziadek zmaga się również z chorą nadciśnienia tętniczego.

Prawdopodobnie w najbliższy poniedziałek dziadek zostanie wypisany i przewieziony do Koła już do domu. W domu oczywiście czeka na niego babcia. Jednak po wcześniejszych problemach zdrowotnych babcia z 70 kg schudła do 47kg i sama nie czuje się najlepiej jednak bardzo czeka na powrót dziadka do domu. Towarzysz temu oczywiście strach i pytanie czy podoła się zaopiekować dziadkiem. Tak wyglądali kiedyś nasi Kochani Dziadkowie :

Przez najbliższy miesiąc dziadek będzie w domu  ponieważ trzeba będzie poczekać aż zostanie przydzielona mu rehabilitacja. Przez ten czas będziemy starać się pomagać tak jak tylko będzie nam to możliwe. 


Zebrane  pieniążki zostaną przeznaczone na zakup lub wypożyczenie specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego  jak również na materac przeciwodleżynowy. Będą nam również potrzebne lekarstwa , pampersy, oraz wszystko związane rzeczy z rehabilitacją oraz dojazdami do szpitala jak również będzie nam potrzebny rehabilitant oraz codzienna opieka medyczna ( pielęgniarka )


Wierzę że z Waszą pomocą uda nam się osiągać cel. Wiem że każdy jest w stanie pomóc tyle na ile może. Bardzo was proszę o pomoc dla mojego dziadka.  Bardzo was zachęcam do pomocy oraz do dalszego  udostępniania mojej prośby o pomoc.


Będę was o wszystkim informować na bieżąco i z góry Wam serdecznie dziękuję na każdą złotówkę. 


A Tak wygląda niestety rzeczywistość jednak wiem i wierzę że uda nam się odzyskać naszego Kochanego Dziadka :


Paweł&Marta&Wiktor


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Pawel Wojewoda - awatar

Pawel Wojewoda

Organizator zbiórki

Wpłaty - 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Jan. - awatar
500
Jan.
Bogusława - awatar
25
Bogusława
Dariusz Kasprowicz - awatar
100
Dariusz Kasprowicz
Joanna Hamrol - awatar
50
Joanna Hamrol
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
MaKi - awatar
50
MaKi
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Angel... - awatar
50
Angel...

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij