Zbiórka Dla naszego kochanego dziadka - miniaturka zdjęcia

Dla naszego kochanego dziadka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla naszego kochanego dziadka - zdjęcie główne

Dla naszego kochanego dziadka

1 625 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Wojewoda - awatar

Pawel Wojewoda

Organizator zbiórki

 Witam Was serdecznie. Tym razem chciałbym Was prosić o pomoc finansową dla naszego dziadka Adama ( 72 lata ) Tak wyglądaliśmy szczęśliwi dokładnie rok temu na Święta Bożego Narodzenia 2016 roku.

Od dłuższego czasu nasz dziadek zmaga się z chorą alzheimera oraz parkinsonem  , jednak od 02.11 wszystko się zmieniło. Świat jakby się zatrzymał. Z 01.11/02.11 w nocy dziadek dostał udaru po czym trafił do szpitala w Koninie gdzie leży do dnia dzisiejszego. Cała lewa strona została sparaliżowana. Szanse na to że odzyska w pełni czuci w lewej nodze i lewej ręce nie są zbytnio duże ale wierzymy że z pomocą dobrych i intensywnych rehabilitacji uda nam się postawiać dziadka na nogi. Dziadek zmaga się również z chorą nadciśnienia tętniczego.

Prawdopodobnie w najbliższy poniedziałek dziadek zostanie wypisany i przewieziony do Koła już do domu. W domu oczywiście czeka na niego babcia. Jednak po wcześniejszych problemach zdrowotnych babcia z 70 kg schudła do 47kg i sama nie czuje się najlepiej jednak bardzo czeka na powrót dziadka do domu. Towarzysz temu oczywiście strach i pytanie czy podoła się zaopiekować dziadkiem. Tak wyglądali kiedyś nasi Kochani Dziadkowie :

Przez najbliższy miesiąc dziadek będzie w domu  ponieważ trzeba będzie poczekać aż zostanie przydzielona mu rehabilitacja. Przez ten czas będziemy starać się pomagać tak jak tylko będzie nam to możliwe. 


Zebrane  pieniążki zostaną przeznaczone na zakup lub wypożyczenie specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego  jak również na materac przeciwodleżynowy. Będą nam również potrzebne lekarstwa , pampersy, oraz wszystko związane rzeczy z rehabilitacją oraz dojazdami do szpitala jak również będzie nam potrzebny rehabilitant oraz codzienna opieka medyczna ( pielęgniarka )


Wierzę że z Waszą pomocą uda nam się osiągać cel. Wiem że każdy jest w stanie pomóc tyle na ile może. Bardzo was proszę o pomoc dla mojego dziadka.  Bardzo was zachęcam do pomocy oraz do dalszego  udostępniania mojej prośby o pomoc.


Będę was o wszystkim informować na bieżąco i z góry Wam serdecznie dziękuję na każdą złotówkę. 


A Tak wygląda niestety rzeczywistość jednak wiem i wierzę że uda nam się odzyskać naszego Kochanego Dziadka :


Paweł&Marta&Wiktor


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 625 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Wojewoda - awatar

Pawel Wojewoda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Ania Szmydt - awatar
Ania Szmydt
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jan. - awatar
Jan.
500
Bogusława - awatar
Bogusława
25
Dariusz Kasprowicz - awatar
Dariusz Kasprowicz
100
Joanna Hamrol - awatar
Joanna Hamrol
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MaKi - awatar
MaKi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij