Zbiórka TogetherIsBetter Australia 2019 - miniaturka zdjęcia

TogetherIsBetter Australia 2019 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka TogetherIsBetter Australia 2019 - zdjęcie główne

TogetherIsBetter Australia 2019

317 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Musiał - awatar

Kamila Musiał

Organizator zbiórki

[English version below]

Hej! Nazywamy się Kamila i Filip. Jesteśmy dwójką studentów z Polski i Szwecji.

Niedawno Filip dostał możliwość wyjazdu na 6-miesięczną wymianę studencką do Australii (od lipca 2019).

Wyjazd do Australii był zawsze moim największym marzeniem, a kiedy Filip został zaakceptowany przez uniwersytet w Sydney, marzenie to stało się dużo bardziej realne. Filip najprawdopodobniej dostanie stypendium od swojej uczelni w Lund, w Szwecji, które w pełni pokryje opłaty za szkołę oraz w części zakwaterowanie. Ja chciałabym również wyjechać tam do szkoły, (jest to dla mnie ogromna szansa, gdyż z wykształcenia jestem anglistą, a możliwość szlifowania języka w kraju anglojęzycznym byłaby dla mnie nieocenionym doświadczeniem) jednak wszystkie koszty pobytu będę musiała pokryć sama. Dlatego też postanowiłam spróbować poszukać pomocy u różnych źródeł, między innymi właśnie przy pomocy crowdfundingu.

Z Filipem poznaliśmy się 10tego lipca 2017 roku w Krakowie, skąd pochodzę. On przyjechał tu tylko na wakacje. W dość krótkim czasie zakochaliśmy się w sobie. Niestety, obydwoje pochodzimy z dwóch różnych części Europy i nie jesteśmy w stanie widywać się częściej niż parę razy w roku. Ja w tym roku kończę swoje drugie studia (zarządzanie instytucjami artystycznymi), a Filip jest na 1 roku studiów magisterskich (service management). W dalszym ciągu nie wiemy, kiedy wreszcie będziemy mogli być naprawdę razem.

I właśnie teraz pojawiła się dla nas wspaniała okazja, żeby nie tylko spełnić nasze marzenie o podróżowaniu, ale też żeby wreszcie być razem (naprawdę razem) dłużej niż tylko przez parę dni w miesiącu.

Dlatego też, zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc w spełnieniu tego marzenia. Będę wdzięczna za każdą nawet najdrobniejszą pomoc!

Poniżej podaję koszty, które muszę pokryć zanim dotrzemy na miejsce i znajdziemy pracę. Potrzebuję tylko trochę pomocy przy pokryciu wstępnych opłat przed wyjazdem.

Czesne za studia, bilet lotniczy, wiza, ubezpieczenie oraz opłaty za pierwszy miesiąc będą wynosić ok. 4000 USD (tj. 15 000 polskich zlotych).

W zamian obiecuję robić dużo pięknych zdjęć i oczywiście, świetnie się bawić oraz wynieść z tego wyjazdu jak najwięcej się da!

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jest wiele osób bardziej potrzebujących ode mnie i długo zastanawiałam się nad zrobieniem takiej zbiórki, jednak myślę, że warto jest próbować realizować swoje marzenia pomimo wszystko nawet jeśli czasem wymaga to poproszenia o pomoc innych. Może w ten sposób natchnę kogoś do walki o swoje własne marzenia!:)

Ogromnie wszystkich dziękuję!!!

Kamila

[English version]

Hello! We are Camilla and Filip, two students from Poland and Sweden.

Recently, Filip got an opportunity of going on a 6 month exchange to Australia. Since I can remember, going to Australia was my biggest dream ever, and suddenly when few weeks later Filip got accepted by Sydney University it became more realistic. Hopefully, he will be granted a scholarship and his tuition fee will be covered by his hometown university in Lund, Sweden. When it comes to me, I can also apply to school there for 6 months, however I do not get any financial help and I will have to cover all the costs of my stay there by myself. Unfortunately, I do not have the needed amount of money, and my family is unable to provide the help I need. That is why I am seeking help everywhere I can.

I would like to tell a short story about mine and Filip’s relationship. We’ve met 10th July 2017 in Cracow, Poland where I live. He was there just for summer. And so, after a short time and a few dates we fell in love. Unfortunately, we are both from different parts of Europe and we couldn’t see each other more than once in a month or two. But because we felt that we had something special between us we decided to continue this long distance relationship. Right now I am finishing my second Bachelor's studies (Art Management), and Filip still has got 1,5 year of his Master's (Service Management) to go. We don’t know when we will finally be able to settle down together.

And so Australia thing came up. We believe that right now this is the best chance we have, of not only fulfilling our dream of travelling, but also of having a chance of being together (really together) for a longer time than a few days in a month.

Therefore, I would like to very kindly ask everyone that has a possibility, to help us in making this dream come true. I appreciate the smallest help! Every penny means the world!:D

Below are listed the costs I need to cover before we can settle there and find a job. I just need a little help with covering the initial costs.

School tuition fee, plane ticket, visa, insurance, and first month costs will equal c. 4000 euro (15 000 polish zloty).

Of course, I am very aware of the fact that there are numerous people like me or even more people who need help much more than I do. It took me a long time to decide whether it is a good idea to do this fundraiser, but I believe it is worth it to try and make your dreams come true no matter what and even when sometimes it requires to ask others for help. Maybe this way I can convince someone else to fight for their dreams! :)

To show my gratitude for all the help, I promise to take as many great pictures as possible and record even more beautiful videos of the amazing Australia, and of course, to have the best time ever!

Thank you!

Camilla

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.03.2019
    04.03.2019

    Go go go! <3

317 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Musiał - awatar

Kamila Musiał

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Madzia - awatar
Madzia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij