Zbiórka Pomoc dla Domu Dziecka -Auto - zdjęcie główne

Pomoc dla Domu Dziecka -Auto

15 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Witaj ! 

Cieszę się że Tu jesteś  i chcesz przyłączyć się do naszej zbiórki .


NA CO ZBIERAMY ? 

Wyobraź sobie , że Twój samochód ciągle się psuje akurat wtedy, kiedy spieszysz się rano do pracy, a po drodze musisz odwieźć dziecko do przedszkola. Wyobraź sobie, że w Twojej firmie dostawy ciągle się opóźniają przez niesprawny samochód :(.

Awarie jedynego auta, którym dysponuje ośrodek  to codzienność pracowników Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodzinny w Inowrocławiu . Samochód jest już wyeksploatowany - codziennie krąży pomiędzy 7 ośrodkami wożąc dzieci do szkoły , lekarza, na wakacje ,  a także zapewnia niezbędne  zaopatrzenie i w sytuacjach alarmowych uczestniczy w  interwencjach. Niestety po ostatniej awarii, staruszka już nie da się reanimować . 

Pracownicy tymczasowo radzą sobie przewożąc dzieci prywatnymi samochodami .

Ośrodek pilnie potrzebuje sprawnego samochodu 

Zmieńmy to! Razem możemy!


DLA KOGO : 

Dla  110  osób - dzieci i młodzieży . W ośrodku przebywają dzieci od 3 miesięcy do 18 lat , w tym dzieci wymagające szczególnej opieki  lub rehabilitacji. 


KRÓTKA HISTORIA: 

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu jest miejscem wyjątkowym. To 7  domów ( w każdym przebywa do 15 osób) , gdzie dzieci trafiają pod opiekę ze względu na różne zawirowania losowe (czasem na krócej ,a czasem niestety na stałe) . Centrum dowodzenia  znajduje się w 8 lokalizacji . Wspaniały pan Dyrektor oraz fantastyczna pani Basia robią co mogą aby dzieci czuły się jak  w domu. 


DLATEGO :

Chcemy zebrać potrzebną sumę na zakup auta  lub znaleźć sponsora ,który samochód może przekazać ośrodkowi. 

Cała kwota zostanie bezpośrednio przekazana do Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu. 


W ZAMIAN : 

A) Dzieci przekażą darczyńcom kartki z podziękowaniami :),

B) Dla osoby które przekażą najwyższą kwotę/ lub być może znajdzie się sponsor, który  przekaże samochód  zostanie przekazane zaproszenie na koncert w wykonaniu dzieci oraz podziękowania dyrektora. 

C) Dla osób, które przekażą najwyższe kwoty przekażemy  rzeczy wykonane własnoręcznie przez dzieci. 


PODSUMOWUJĄC: 

Z Ośrodkiem Wsparcia Dziecka i Rodziny współpracujemy od kilku lat  . Przeprowadziliśmy już  z nimi wiele akcji i wiemy jak ta pomoc jest potrzebna i doceniana . Była akcja "List do św. Mikołaja" , organizujemy cykliczne zbiórki ubrań i zabawek, artykułów szkolnych oraz  pomagamy w sfinansowaniu wakacji .

 Akcja jest przeprowadzana za zgodą i  wiedzą oraz przy wsparciu Ośrodka  (jest to dla nich ostatnia deska ratunku) 


Potrzebujemy 30 000 osób które przekażą po  1 zł aby móc zrealizować ten cel :) 


RAZEM na pewno się uda 

Dziękuję !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij