Zbiórka Pomoc dla Domu Dziecka -Auto - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Domu Dziecka -Auto

Zbiórka Pomoc dla Domu Dziecka -Auto - zdjęcie główne

Pomoc dla Domu Dziecka -Auto

15 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Witaj ! 

Cieszę się że Tu jesteś  i chcesz przyłączyć się do naszej zbiórki .


NA CO ZBIERAMY ? 

Wyobraź sobie , że Twój samochód ciągle się psuje akurat wtedy, kiedy spieszysz się rano do pracy, a po drodze musisz odwieźć dziecko do przedszkola. Wyobraź sobie, że w Twojej firmie dostawy ciągle się opóźniają przez niesprawny samochód :(.

Awarie jedynego auta, którym dysponuje ośrodek  to codzienność pracowników Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodzinny w Inowrocławiu . Samochód jest już wyeksploatowany - codziennie krąży pomiędzy 7 ośrodkami wożąc dzieci do szkoły , lekarza, na wakacje ,  a także zapewnia niezbędne  zaopatrzenie i w sytuacjach alarmowych uczestniczy w  interwencjach. Niestety po ostatniej awarii, staruszka już nie da się reanimować . 

Pracownicy tymczasowo radzą sobie przewożąc dzieci prywatnymi samochodami .

Ośrodek pilnie potrzebuje sprawnego samochodu 

Zmieńmy to! Razem możemy!


DLA KOGO : 

Dla  110  osób - dzieci i młodzieży . W ośrodku przebywają dzieci od 3 miesięcy do 18 lat , w tym dzieci wymagające szczególnej opieki  lub rehabilitacji. 


KRÓTKA HISTORIA: 

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu jest miejscem wyjątkowym. To 7  domów ( w każdym przebywa do 15 osób) , gdzie dzieci trafiają pod opiekę ze względu na różne zawirowania losowe (czasem na krócej ,a czasem niestety na stałe) . Centrum dowodzenia  znajduje się w 8 lokalizacji . Wspaniały pan Dyrektor oraz fantastyczna pani Basia robią co mogą aby dzieci czuły się jak  w domu. 


DLATEGO :

Chcemy zebrać potrzebną sumę na zakup auta  lub znaleźć sponsora ,który samochód może przekazać ośrodkowi. 

Cała kwota zostanie bezpośrednio przekazana do Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu. 


W ZAMIAN : 

A) Dzieci przekażą darczyńcom kartki z podziękowaniami :),

B) Dla osoby które przekażą najwyższą kwotę/ lub być może znajdzie się sponsor, który  przekaże samochód  zostanie przekazane zaproszenie na koncert w wykonaniu dzieci oraz podziękowania dyrektora. 

C) Dla osób, które przekażą najwyższe kwoty przekażemy  rzeczy wykonane własnoręcznie przez dzieci. 


PODSUMOWUJĄC: 

Z Ośrodkiem Wsparcia Dziecka i Rodziny współpracujemy od kilku lat  . Przeprowadziliśmy już  z nimi wiele akcji i wiemy jak ta pomoc jest potrzebna i doceniana . Była akcja "List do św. Mikołaja" , organizujemy cykliczne zbiórki ubrań i zabawek, artykułów szkolnych oraz  pomagamy w sfinansowaniu wakacji .

 Akcja jest przeprowadzana za zgodą i  wiedzą oraz przy wsparciu Ośrodka  (jest to dla nich ostatnia deska ratunku) 


Potrzebujemy 30 000 osób które przekażą po  1 zł aby móc zrealizować ten cel :) 


RAZEM na pewno się uda 

Dziękuję !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij