Zbiórka Pomoc dla Domu Dziecka -Auto - zdjęcie główne

Pomoc dla Domu Dziecka -Auto

15 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Witaj ! 

Cieszę się że Tu jesteś  i chcesz przyłączyć się do naszej zbiórki .


NA CO ZBIERAMY ? 

Wyobraź sobie , że Twój samochód ciągle się psuje akurat wtedy, kiedy spieszysz się rano do pracy, a po drodze musisz odwieźć dziecko do przedszkola. Wyobraź sobie, że w Twojej firmie dostawy ciągle się opóźniają przez niesprawny samochód :(.

Awarie jedynego auta, którym dysponuje ośrodek  to codzienność pracowników Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodzinny w Inowrocławiu . Samochód jest już wyeksploatowany - codziennie krąży pomiędzy 7 ośrodkami wożąc dzieci do szkoły , lekarza, na wakacje ,  a także zapewnia niezbędne  zaopatrzenie i w sytuacjach alarmowych uczestniczy w  interwencjach. Niestety po ostatniej awarii, staruszka już nie da się reanimować . 

Pracownicy tymczasowo radzą sobie przewożąc dzieci prywatnymi samochodami .

Ośrodek pilnie potrzebuje sprawnego samochodu 

Zmieńmy to! Razem możemy!


DLA KOGO : 

Dla  110  osób - dzieci i młodzieży . W ośrodku przebywają dzieci od 3 miesięcy do 18 lat , w tym dzieci wymagające szczególnej opieki  lub rehabilitacji. 


KRÓTKA HISTORIA: 

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu jest miejscem wyjątkowym. To 7  domów ( w każdym przebywa do 15 osób) , gdzie dzieci trafiają pod opiekę ze względu na różne zawirowania losowe (czasem na krócej ,a czasem niestety na stałe) . Centrum dowodzenia  znajduje się w 8 lokalizacji . Wspaniały pan Dyrektor oraz fantastyczna pani Basia robią co mogą aby dzieci czuły się jak  w domu. 


DLATEGO :

Chcemy zebrać potrzebną sumę na zakup auta  lub znaleźć sponsora ,który samochód może przekazać ośrodkowi. 

Cała kwota zostanie bezpośrednio przekazana do Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu. 


W ZAMIAN : 

A) Dzieci przekażą darczyńcom kartki z podziękowaniami :),

B) Dla osoby które przekażą najwyższą kwotę/ lub być może znajdzie się sponsor, który  przekaże samochód  zostanie przekazane zaproszenie na koncert w wykonaniu dzieci oraz podziękowania dyrektora. 

C) Dla osób, które przekażą najwyższe kwoty przekażemy  rzeczy wykonane własnoręcznie przez dzieci. 


PODSUMOWUJĄC: 

Z Ośrodkiem Wsparcia Dziecka i Rodziny współpracujemy od kilku lat  . Przeprowadziliśmy już  z nimi wiele akcji i wiemy jak ta pomoc jest potrzebna i doceniana . Była akcja "List do św. Mikołaja" , organizujemy cykliczne zbiórki ubrań i zabawek, artykułów szkolnych oraz  pomagamy w sfinansowaniu wakacji .

 Akcja jest przeprowadzana za zgodą i  wiedzą oraz przy wsparciu Ośrodka  (jest to dla nich ostatnia deska ratunku) 


Potrzebujemy 30 000 osób które przekażą po  1 zł aby móc zrealizować ten cel :) 


RAZEM na pewno się uda 

Dziękuję !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Smigaj - awatar

Justyna Smigaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij