Zbiórka Stop autodestrukcji - zdjęcie główne

Stop autodestrukcji

50 390 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 938 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Klaudia Stawińska-Błyszcz - awatar

Klaudia Stawińska-Błyszcz

Organizator zbiórki

Dzięki Wam 15.05.2020r przeszłam w Medicus Wrocław rozległą operację endometriozy IV stopnia. Operacja jak lekarze przewidywali okazała się skomplikowana ponieważ choroba była rozsiana wszędzie, najtrudniejsze było oddzielenie pęcherza od tylniej ściany macicy i dwa tygodnie w niepewności czy znowu się nie podklei (istniało takie ryzyko), nie obyło się też bez resekcji ściany jelita, ale wszystko się udało, bez Was ta operacja by się nie odbyła i nie miałabym szans na normalne życie :). Teraz mojej drogi z chorobą ciąg dalszy, tzw immunologiczna terapia farmakologiczna i żywieniowa oraz fizjoterapia aby zapobiegać powstawaniu zrostom i wzmocnić mięśnie brzucha, po trzeciej interwencji chirurgicznej jest to już konieczne. Leki jakie obecnie przyjmuje to nierefundowane comiesięczne zastrzyki diphereline, jest to lek na raka jąder oraz endometrioze z tą różnicą, że niestety refundowany jest tylko dla panów także ja za lek płacę ponad 300zł, do tego dochodzą leki takie jak mucovagin pomagające powstrzymać negatywne skutki menopauzy koszt tego leku wynosi około 200zl miesięcznie, do tego dochodzą leki na unerwienie min jelit 80zl oraz probiotyki około 100zł miesięcznie, na szczęście mogłam odstawić antybiotyki, które pochłaniały kolejne 200zl. Miesięczne wizyty u fizjoterapeuty to koszt 500zl podobnie u dietetyka i tak miesięczna suma mojego leczenia wynosi około 1700zl na ten moment jeżeli mam szczęście nie złapać dodatkowej infekcji, a niestety łapię wszystko. Na szczęście od sierpnia dostałam zielone światło na częściowy powrót do pracy, częściowy dlatego ponieważ pracuje jako terapeuta SI i moja pracy wiąże się z dźwiganiem i podnoszeniem co jest ryzykowne głównie ze względu na operację jelita.

Oprocz endometriozy choruję na RZS, Zespoł Reynauda, kamice nerkową. Za każdą pomoc z całego serca dziękuję ❤

Serdecznie zapraszam na grupę gdzie prowadzone są licytacje, z których dochod zostaje przeznaczony na moją walkę z chorobą https://www.facebook.com/groups/1507142619440962/

Aktualizacje


 • Klaudia Stawińska-Błyszcz - awatar

  Klaudia Stawińska-Błyszcz

  23.03.2020
  23.03.2020

  Kochani wiem, że teraz nastał dla Wszystkich trudny czas, wiele osób tak jak ja straciło możliwośc pracy, a tym samym uzyskiwania dochodów :(. Moja operacja już 15 maja, a przed nią jeszcze konsultacje i badania (również płatne), jeżeli nie zbiorę do maja chociaż 5 tysięcy będę zmuszona odwołać operację :(. Myślałam nawet nad podjęciem pracy w markiecie, ale jestem w grupie podwyższonego ryzyka, a na dodatek Kornelia mimo siedzenia w domu się bardzo poważnie rozchorowała i wczoraj stało przed nami widmo szpitala, w ktorym spedziłyśmy zresztą kilka godzin...
  W obecnej chwili nie śmiem aż prosić o wpłaty, ale symboliczna złotówka od Was to dla mnie szansa aby operacja mogła się odbyć, jest to nadal dla mnie jedyny ratunek :*

Komentarze


 • Kamila Karpińska - awatar

  Kamila Karpińska

  08.05.2020
  08.05.2020

  😘

 • Agnieszka Walkowiak - awatar

  Agnieszka Walkowiak

  08.05.2020
  08.05.2020

  Chusty Charytatywnie

 • Kamila Karpińska - awatar

  Kamila Karpińska

  08.05.2020
  08.05.2020

  Mini

 • Kamila Karpińska - awatar

  Kamila Karpińska

  12.04.2020
  12.04.2020

  Wielkanocny Stół

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2020
  30.03.2020

  Powodzenia

50 390 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 938 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Klaudia Stawińska-Błyszcz - awatar

Klaudia Stawińska-Błyszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 938

Marta - awatar
Marta
20
Anna M. - awatar
Anna M.
80
Paweł - awatar
Paweł
50
Kasia Lewandowska macanki charytatywne - awatar
Kasia Lewandowska macanki charytatywne
20
Aleksandra Rezulak Licytacja nr KK21 - awatar
Aleksandra Rezulak Licytacja nr KK21
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa k - awatar
Ewa k
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij