Zbiórka Pomocy by ulżyć w cierpieniu!! - miniaturka zdjęcia

Pomocy by ulżyć w cierpieniu!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomocy by ulżyć w cierpieniu!! - zdjęcie główne

Pomocy by ulżyć w cierpieniu!!

30 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Zak - awatar

Agata Zak

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Pomocy by ulżyć w cierpieniu!!

Nasza historia

Mam na imię Agata jestem mamą Eryka i trójki jego starszego rodzeństwa, jednak to Eryczkowi poświęcam cały swój czas. Nie można go zostawić bez drugiej osoby nawet na sekundę.

Dawniej byłam aktywną zawodowo osobą los jednak zadecydował inaczej.

To bardzo trudne i męczące zajmowanie się dzieckiem, które jest w ciągłym ruchu, nie interesuje go zabawa i jego otoczenie, nie siada nawet na 5 minut, chodzi nocami, nie mówi, nie zgłasza potrzeb fizjologicznych i wybucha agresją. Kopie, gryzie, bije i wywraca meble do góry nogami. Ogromna siła i nieświadomość tego co mu zagraża. Od 2 lat jest poddawany ciągłym badaniom, terapiom i rehabilitacjom, podajemy leki. Choroba stopniowo ustępuje zaczyna rozumieć coraz więcej i stopniowo się wycisza. Mamy nadzieję, że będzie lepiej.

Najbardziej jednak męczy to, że brakuje środków na lekarstwa i terapie. Ciągle towarzyszy mi myśl o tym, że można zrobić tak dużo, ale nie ma za co.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomocy by ulżyć w cierpieniu!!

Proszę Was o pomoc!

W Anglii kupujemy specjalistyczny lek dla dzieci z autyzmem - 150 zł za 100ml. Do tego jeszcze rózne suplementy, leki na padaczkę, ciągłe wizyty w poradniach (rehabilitacja, logopeda) - wszystko to kosztuje rocznie ok. kilkanaście tysiący złotych. Dla mnie to ogromny koszt. 

Jeśli uda mi się uzbierać potrzebną kwotę, będę szczęśliwa. Będę mogła kupić mojemu synkowi leki bez "wyliczanki"  - to czy to? Bez ciągłego stresu, że jeśli kupię ten lek to braknie na inny.

Dlatego proszę o Waszą pomoc - pomóżcie nam normalnie żyć! 

Będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję za każde wsparcie!

Zdjęcie opisu zbiórki Pomocy by ulżyć w cierpieniu!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Zak - awatar

Agata Zak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij