Zbiórka Moim kociaczkom - zdjęcie główne

Moim kociaczkom

707 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Kościuk - awatar

Agnieszka Kościuk

Organizator zbiórki

Moi Kochani . Zwracam się do Was z ogromną prośbą... Zawsze mogłam liczyć na Waszą pomoc . Wielu z Was wie , jak ogromna tragedia spotkała mnie rok temu . Tym razem okropny wirus odebrał mi i mojej mamie prace . Zostałyśmy bez dochodów , poza tym mamy 9 kochanych kociaków . Nie , to nie jest hodowla rasowych kotów , to koty z ulicy , koty chore , których nikt nie chciał . Proszę mi uwierzyć , to dla mnie jest bardzo trudne i nie myślałam , że wróci taki dzień , że będę ponownie prosiła o pomoc . 😢 Każdą złotówkę przeznaczymy na jedzenie sobie i kociakom . Za każdą wpłatę będziemy bardzo wdzięczne , tym bardziej ,że wszyscy teraz jesteśmy w trudnej sytuacji . Z góry dziękuje Wam za pomoc , empatię i wsparcie ♥️♥️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Kościuk - awatar

  Agnieszka Kościuk

  05.04.19
  05.04.19

  Prezent od Piotra ♥️♥️DZIĘKUJEMY ♥️♥️

  Zdjęcie aktualizacji 29 202

707 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Kościuk - awatar

Agnieszka Kościuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Sirocka - awatar
Aneta Sirocka
40
Malgorzata Rybczynska - awatar
Malgorzata Rybczynska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Krzywińska - awatar
Ewelina Krzywińska
50
Agnieszka Gotówko - awatar
Agnieszka Gotówko
20
Agata - awatar
Agata
50
Justyna Jakociuk - awatar
Justyna Jakociuk
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Sierbo - awatar
Anna Sierbo
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij