Zbiórka Moim kociaczkom - zdjęcie główne

Moim kociaczkom

707 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kościuk - awatar

Agnieszka Kościuk

Organizator zbiórki

Moi Kochani . Zwracam się do Was z ogromną prośbą... Zawsze mogłam liczyć na Waszą pomoc . Wielu z Was wie , jak ogromna tragedia spotkała mnie rok temu . Tym razem okropny wirus odebrał mi i mojej mamie prace . Zostałyśmy bez dochodów , poza tym mamy 9 kochanych kociaków . Nie , to nie jest hodowla rasowych kotów , to koty z ulicy , koty chore , których nikt nie chciał . Proszę mi uwierzyć , to dla mnie jest bardzo trudne i nie myślałam , że wróci taki dzień , że będę ponownie prosiła o pomoc . 😢 Każdą złotówkę przeznaczymy na jedzenie sobie i kociakom . Za każdą wpłatę będziemy bardzo wdzięczne , tym bardziej ,że wszyscy teraz jesteśmy w trudnej sytuacji . Z góry dziękuje Wam za pomoc , empatię i wsparcie ♥️♥️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Kościuk - awatar

  Agnieszka Kościuk

  05.04.2019
  05.04.2019

  Prezent od Piotra ♥️♥️DZIĘKUJEMY ♥️♥️

  Zdjęcie aktualizacji 29 202

707 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kościuk - awatar

Agnieszka Kościuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Sirocka - awatar
Aneta Sirocka
40
Malgorzata Rybczynska - awatar
Malgorzata Rybczynska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Krzywińska - awatar
Ewelina Krzywińska
50
Agnieszka Gotówko - awatar
Agnieszka Gotówko
20
Agata - awatar
Agata
50
Justyna Jakociuk - awatar
Justyna Jakociuk
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Sierbo - awatar
Anna Sierbo
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij