Wsparcie dla Emi! #1

1 771 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Krajewska - awatar

Renata Krajewska

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! 

Jak się pewnie domyślacie Emi ma poważną kontuzje, jest to uraz Stawu Barkowego uniemożliwiający dalszą grę. Niezbędna jest do tego Artroskopia, aby mogła znów bezpiecznie grać. Leczenie jak i sam zabieg jest kosztowny i zależy od ilości implantów potrzebnych do zabiegu, niestety jest to zbyt wysoka kwota aby mogła to sama pokryć. Dlatego potrzebujemy waszej pomocy.

Emi w 2016 roku zdobyła z Uam Poznań aż 3 Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze, Futsalu oraz Akademickie Mistrzostwo Polski w futsalu a w tym została dwukrotnie wybrana najlepsza bramkarka! I to wszystko w jednym roku! Przez Tomasza Zimocha nazwana Bufonem Polskiego Beach Soccera!! W lidze Mistrzyń w Beach Soccerze zajęła 8 miejsce w Portugalii. 

Uczestniczyła również w Akademickich Mistrzostwach Europy w Futsalu które odbyły się w Chorwacji. Następnie wywalczyła wicemistrzostwo Polski w Beach Soccerze w 2017 roku. Zadebiutowała w lidze Niemieckiej a teraz w Ekstralidze z AZS PWSZ Wałbrzych. 

Emi jest bardzo zawzięta i uparta wiemy że jest to dla niej ciężki bardzo moment, ale ona wyznacza sobie cele i do nich dąży. Chcemy aby wróciła na boisko i pokazała na co ją jeszcze stać. Ma przed sobą jeszcze wiele lat gry! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kacper Szewczyk - awatar

  Kacper Szewczyk

  09.07.2018
  09.07.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • Bociek - awatar

  Bociek

  04.07.2018
  04.07.2018

  Szybciutko wracaj do zdrowia! Trzymaj się!❤️

 • Joanna Gawrych - awatar

  Joanna Gawrych

  26.06.2018
  26.06.2018

  Bedzie dobrze Mloda :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.2018
  19.06.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia! :)

 • Marcin - Lejek;) - awatar

  Marcin - Lejek;)

  19.06.2018
  19.06.2018

  Trzymam kciuki za ciebie!

1 771 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Krajewska - awatar

Renata Krajewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej - awatar
Andrzej
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kacper Szewczyk - awatar
Kacper Szewczyk
5
Chico - awatar
Chico
50
Lidia Urbanska - awatar
Lidia Urbanska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Darek Stanisławski - awatar
Darek Stanisławski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij