Zbiórka Prosimy o pomoc dla Sułtana. - miniaturka zdjęcia

Prosimy o pomoc dla Sułtana. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Prosimy o pomoc dla Sułtana. - zdjęcie główne

Prosimy o pomoc dla Sułtana.

570 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

Edit:  Opłaciliśmy wcześniejszy pobyt Sułtana w lecznicy - 500 zł ze zbiórki ( paragon poniżej). Sułtan od tygodnia przebywa niestety ponownie w lecznicy. Codzienie leki, kroplówki. Koszty na dzień dzisiejszy 300 zł . Prosimy Was o ponowne wsparcie finansowe na leczenie i hospitalizację Sułtana.  Z serca dziękujemy za każdą wpłatę, nawet najdrobniejszą <3 

_________________________________________________________________________________________

Edit: Sułtan 11.06 ( tydzień temu) wrócił na swój teren...do swojego ,,domu"....do swojej kociej rodziny...

Jest niestety słaby, znów ma problem z jedzeniem - chce a nie może :(, w porozumieniu z lekarzem wet. będą podejmowane dalsze decyzje :( Serce pęka...

Dziękujemy Wam z całego serca za wsparcie zbiórki. 

Dzięki Wam uda się pokryć koszty leczenia i hospitalizacji.  

Koszty leczenia wyniosły 775 zł. Po opłaceniu rachunku w lecznicy zamieścimy paragon.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za tak duży, szybki odzew i pomoc Sułtanowi.

..............................................................................................................................................................

Od kilku lat dziewczyny dokarmiają bezdomne koty ma jednym z osiedli w Koronowie. Co raz więcej z nich niestety choruje. Jednym z nich jest Sułtan. Niewydolność nerek, anemia, problemy z sercem, plazmocytarne zapalenie dziąseł. Próbujemy o niego powalczyć, od tygodnia jest w lecznicy , ale koszty pobytu w szpitaliku co raz większe. Nie wiem, cy się uda ale jeszcze się nie poddał... gdyby ktoś chciał dorzucić grosik będziemy wdzięczne za pomoc ... Wyniki nerkowe nadal złe, ale schodzi stan zapalny w pyszczku i zaczął jeść - ostatnio nic nie jadł . Osiedlowa kotka, która jest z nim bardzo zżyta szuka go cały czas,to dzięki niej miał wolę, aby żyć <3 spójrzcie na te zdjęcia , jacy są nierozłączni... po złapaniu Sułtana do klatki łapki, próbowała go uwolnić :( taka osiedlowa kocia miłość aż po grób...a może Sułtan będzie mia szansę do niej wrócić.... gdyby ktoś chciał pomóc, dziękujemy za każdą złotówkę......

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda WU - awatar

  Magda WU

  26.06.2018
  26.06.2018

  Załączamy paragon z opłacenia wcześniejszego pobytu( uzbierane 500zl ze zbiórki). Sułtan od tygodnia znowu w lecznicy. Koszty na dzień dzisiejszy 300 zł. Prosimy Was ponowne o wsparcie finansowe na leczenie i hospitalizację.
  Z góry dziękujemy <3

  Zdjęcie aktualizacji 16 774

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  10.06.2018
  10.06.2018

  ♥️

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  07.06.2018
  07.06.2018

  Dużo zdrowia Kocie ❤️!!

570 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anetta - awatar
Anetta
20
Ewa Kobylanska - awatar
Ewa Kobylanska
30
Izabella Born - awatar
Izabella Born
20
Zuza - awatar
Zuza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena Sawińska - awatar
Magdalena Sawińska
100
Neblinka - awatar
Neblinka
15
Ewa Kadłubowska - awatar
Ewa Kadłubowska
10
Kasia Maczynska - awatar
Kasia Maczynska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij