Zbiórka Prooszę o poomoc - zdjęcie główne

Prooszę o poomoc

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Jóźwik - awatar

Wojtek Jóźwik

Organizator zbiórki

Witam. Szukałem już na wszystkie sposoby wyjścia z ciężkiej sytuacji ale niestety życie pisze nam inną historię. Mam 32 lata , od 1,5 roku jestem ojcem. Z braku domu lub jakiego kolwiek miejsca dla swojej rodziny przekształciłem stary budynek na coś w rodzaju domu. Niestety moje możliwości się skończyły kiedy skomplikowala się sytuacja finansowa. Ledwie wystarcza na podstawowe sprawy a bardzo chciałbym wymienić dach lub zrobić łazienkę. Dach to stara dachówka betonowa którą czas nie oszczędzał. A bez łazienki wiadomo jak wygląda życie. Ostatnio zawaliła nam się studnia. Jest tam teraz błoto. Zostaliśmy bez wody. Trzeba wybić drugą ponieważ nasza szanowna gmina stwierdziła że do jednego domu nie opłaca się wodąciąg. Mieszkamy na wsi , dalej od głównych ulic i zawsze jest problem ze wszystkim. Ponieważ to tylko jeden dom! Jestem już naprawde bezsilny i zalamany tym co się dzieje. Nigdy nie prosiłem o coś takieg i szczerze nawet nie jestem przekonany co do tego ale nie mam już nic do stracenia. Jak ktoś naprawde będzie chciał pomóc to BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Jóźwik - awatar

Wojtek Jóźwik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij