Zbiórka Na opał dla babci. - zdjęcie główne

Na opał dla babci.

1 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Marajda - awatar

Ania Marajda

Organizator zbiórki

Witam wszystkich mam na imię Ania i mam 20 lat choruję na nerwicę lękowa która uaktywniła mi się po śmierci syna. Biorę leki dopiero nie dawno sama zaczęłam wychodzić z domu.  

Nigdy w życiu o nic nie prosiłam więc, aż nie wiem od czego zacząć, a pracuje od 16 roku życia.  

Tworzę te zbiórkę nie z myślą o sobie... Mam narzeczonego który pracuje więc dajemy sobie na tem moment jako tako radę. 

Chciałam prosić ludzi o pomoc dla mojej babci. 

Ma na imię Gosia i ma już 65 lat od paru lat nie widzi na oczy miała już około 15 operacji, życie ją nie oszczędzało...2 lata temu zmarł jej mąż więc się załamała. 

Mieszka z moją mamą w mieszkaniu 24m i śpi na leżaku ogrodowym... 

Jedno okno mają "nowe" drugie zaś jest stare i potłuczone. Żyją skromnie.  

Babcia ma emerytury 1 300 zł więc jak to w naszym kraju jest pieniądze idą na leki, opłaty, długi,  i nie starcza jej do końca miesiąca.  

W dodatku ma syndyka. 

Mama ma 40 lat dorabia na czarno nie są to wielkie pieniądze, ale jednak jakieś są  również ma komorników.Ostatnio ich sytuacja wyglądała jeszcz gorzej bo mama złamała rękę i nie mogła pracować teraz powoli wróciła do zdrowia więc dorabia sprzątając motel. 

O co proszę? 

O pomoc.   

Nie proszę już nawet o pieniądze na okno czy odnowienie mieszkania które jest w kiepskim stanie.  


Proszę o worek węgla, drzewa i najzwyklejszy telefon dla seniora bo obecny jej się psuje i nawet przez telefon nie możemy porozmawiać.  

Niestety opieka społeczna nie chce jej dać pieniędzy na opał. 

Nie mogę im pomóc gdyż sama nie mam za wiele pieniędzy, a mój stan zdrowia nie pozwala mi jeszcze pracować.  

I nie... Ta zrzutka nie jest oszustwem to nawet nie muszą być pieniądze to może być worek węgla.   

Za każdy odzew, każda złotówkę będę bardzo wdzięczna. 

*Niestety nie mam jej obecnego zdjęcia więc widnieje tutaj zdjęcie sprzed 15 lat. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Marajda - awatar

Ania Marajda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij