Zbiórka Zjednoczmy sie za nasze dzieci - miniaturka zdjęcia

Zjednoczmy sie za nasze dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zjednoczmy sie za nasze dzieci - zdjęcie główne

Zjednoczmy sie za nasze dzieci

4 331 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Иоанна Пахвицевич - awatar

Иоанна Пахвицевич

Organizator zbiórki

Codziennie zgłasza sie ktoś poszkodowany przez dyskryminacje angielskiego systemu opieki społecznej- komu dziecko albo oddano do adopcji, albo do długoterminowej opieki zastępczej albo wyniszczone zwrócono do Polski. Czasami rodzice dopuścili do tego aby dzieci były im zabrane czasami jednak nie! Na pewno te wszystkie polskie dzieci maja rodziny czy to w Anglii czy w Polsce i nie musza jak bezdomne psy byc oddawane do angielskich rodzin zastępczych i wykorzenione aby ewentualnie byc sprzedane i zamienione w Anglików!  W tych wszystkich dramatach Polacy sa zupełnie opuszczeni przez władze polskie-wrecz widac niezaprzeczalnie jak Polska zamiast chronić swoich nieletnich obywateli handluje nimi jak bezdomnymi kundlami!

Celem zbiórki jest przede wszystkim odnalezienie nas, rodziców dzieci pokrzywdzonych w podobny sposób przez Sady Rodzinne, instytucje opiekuńcze i sam organ centralny współpracy międzynarodowej w polskim Ministerstwie Sprawiedliwosci jak również polskich konsuli  w jakimkolwiek kraju by nie byli.Prosze o przeanalizowanie tego co staram sie wyjaśnić i okazanie swego chociażby symblicznego udzialu w próbie naprawienia tego bardzo poważnego i ciagle rozrastającego sie problemu!

Juz tysiace polskich dzieci zostało przekazanych do adopcji i długoterminowej opieki zastępczej w kraju takim jak UK i inne i pozostał tylko po nich bol ich rodzicow i rodzin.Zbieramy na grupowy pozew przeciwko rożnym władzom lokalnym w całym UK. Wydatek jest rzędu 30000funtow na Judicial Review. Prosimy o wsparcie zeby nie tylko zaprzestać handlowi naszymi dziecmi ale i odzyskac te po których na chwile obecna pozostał tylko PESEL!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Иоанна Пахвицевич - awatar

    Иоанна Пахвицевич

    12.09.2020
    12.09.2020

    Pozew do Supreme złożony od 2 września! Czekamy na wyznaczenie pierwszej rozprawy.....

4 331 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Иоанна Пахвицевич - awatar

Иоанна Пахвицевич

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roman Bocianowski - awatar
Roman Bocianowski
100
Urszula Lozinska - awatar
Urszula Lozinska
100
Marcin Jr - awatar
Marcin Jr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij