Zbiórka Zjednoczmy sie za nasze dzieci - miniaturka zdjęcia

Zjednoczmy sie za nasze dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zjednoczmy sie za nasze dzieci - zdjęcie główne

Zjednoczmy sie za nasze dzieci

4 331 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Иоанна Пахвицевич - awatar

Иоанна Пахвицевич

Organizator zbiórki

Codziennie zgłasza sie ktoś poszkodowany przez dyskryminacje angielskiego systemu opieki społecznej- komu dziecko albo oddano do adopcji, albo do długoterminowej opieki zastępczej albo wyniszczone zwrócono do Polski. Czasami rodzice dopuścili do tego aby dzieci były im zabrane czasami jednak nie! Na pewno te wszystkie polskie dzieci maja rodziny czy to w Anglii czy w Polsce i nie musza jak bezdomne psy byc oddawane do angielskich rodzin zastępczych i wykorzenione aby ewentualnie byc sprzedane i zamienione w Anglików!  W tych wszystkich dramatach Polacy sa zupełnie opuszczeni przez władze polskie-wrecz widac niezaprzeczalnie jak Polska zamiast chronić swoich nieletnich obywateli handluje nimi jak bezdomnymi kundlami!

Celem zbiórki jest przede wszystkim odnalezienie nas, rodziców dzieci pokrzywdzonych w podobny sposób przez Sady Rodzinne, instytucje opiekuńcze i sam organ centralny współpracy międzynarodowej w polskim Ministerstwie Sprawiedliwosci jak również polskich konsuli  w jakimkolwiek kraju by nie byli.Prosze o przeanalizowanie tego co staram sie wyjaśnić i okazanie swego chociażby symblicznego udzialu w próbie naprawienia tego bardzo poważnego i ciagle rozrastającego sie problemu!

Juz tysiace polskich dzieci zostało przekazanych do adopcji i długoterminowej opieki zastępczej w kraju takim jak UK i inne i pozostał tylko po nich bol ich rodzicow i rodzin.Zbieramy na grupowy pozew przeciwko rożnym władzom lokalnym w całym UK. Wydatek jest rzędu 30000funtow na Judicial Review. Prosimy o wsparcie zeby nie tylko zaprzestać handlowi naszymi dziecmi ale i odzyskac te po których na chwile obecna pozostał tylko PESEL!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Иоанна Пахвицевич - awatar

    Иоанна Пахвицевич

    12.09.2020
    12.09.2020

    Pozew do Supreme złożony od 2 września! Czekamy na wyznaczenie pierwszej rozprawy.....

4 331 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Иоанна Пахвицевич - awatar

Иоанна Пахвицевич

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roman Bocianowski - awatar
Roman Bocianowski
100
Urszula Lozinska - awatar
Urszula Lozinska
100
Marcin Jr - awatar
Marcin Jr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij