Zbiórka Ratujmy Tojusia - zdjęcie główne

Ratujmy Tojusia

1 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Świętochowska - awatar

Krystyna Świętochowska

Organizator zbiórki

Tojek to dwuletni owczarek,który jest w naszej rodzinie odkąd skończył cztey tygodnie.Jeszcze do niedawna wesoły,pogodny, uwielbiający spacery i zabawę z dziećmi,a szczególnie z moim synkiem który jest dzieckiem autystycznym.Tojek kocha nas,a my kochamy jego.Niestety od lutego zaczął się dla Tojusia czas bóu i cierpienia.Podczas niewinnej zabawy chcąc chwycić rzucony w powietrze kij chwycił go tak nieszczęśliwie,że przebił mu on przełyk,a w fałdach  szyjnych utknęła drzazga.Wytworzyły się dwie przetoki i stan zapalny.Od tego czasu Tojek jest leczony w poradni weterynaryjnej w Kołobrzegu ul.Budowlana. Przeszedł do tej pory już dwie operacje,w czasie których została usunięta drzazga,przyjął dużą ilość antybiotyków i leków przciwbólowych. Jedna przetoka zagoiła się lecz druga powróciła mimo ponownej opereacji.Diagnoza ,,PRZEBITY PRZEŁYK,,. Jedynym ratunkiem dla Tojusia jest operacja w prywatnej kinice weterynaryjnej,której koszt przekracza nasze możliwości finansowe.Dotychczasowe leczenie pochłonęło wszystkie moje środki finansowe.Oeracja musi odbyć się jak najszybciej ponieważ Tojkowi grozi sepsa.Pomóżcie uratować Tojusia.Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Świętochowska - awatar

Krystyna Świętochowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij