Zbiórka Królicze maluchy w potrzebie <3 - miniaturka zdjęcia

Królicze maluchy w potrzebie <3 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Królicze maluchy w potrzebie <3 - zdjęcie główne

Królicze maluchy w potrzebie <3

611 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Mikołajczuk - awatar

Magda Mikołajczuk

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką Fundacji Królewskiej i pod swoją opieką mam 8 bezdomnych uszaków na domu tymczasowym. Wśród nich są 4 niespełna miesięczne królicze maluchy, które wymagają szczególnej opieki- specjalistyczna karma, podkłady, kocyki, siano, zioła i opieka weterynaryjna. Maluchy wraz z mamą zostały odebrane podczas interwencji z powodu złych warunków, a także bytowania na klatce schodowej, gdzie były narażone na przeciągi, wyziębienie,ciągły stres (niestety mama zadeptała jednego maluszka), zagrożenie ze strony psów czy kotów oraz długotrwały hałas i złe warunki bytowe (karmione ziarnem, w klatce dla ptaków). Obecnie maluchy są bezpieczne i rosną jak na drożdżach! Niestety ich utrzymanie pochłania wiele środków finansowych, dlatego proszę z całego serca o każdą złotówkę. Zdecydowałam się na otwarcie zbiórki w celu zakupu specjalistycznej karmy, zapasu siana i ziół, żwirku,opłacenia wizyt weterynaryjnych i zakupu lekarstw. Niestety jeden maluch doznał urazu mechanicznego oka (prawdopodobnie zakuł się siankiem lub podczas karmienia rodzeństwo go zadrapało). Maluch jest pod specjalistyczną opieką okulistyczną i walczymy o jego wzrok. Bardzo proszę o wsparcie, razem zawalczmy o jego oczko. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
611 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Mikołajczuk - awatar

Magda Mikołajczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Rososińska - awatar
Magdalena Rososińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
35
Magdalena Rososińska - awatar
Magdalena Rososińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Michalska - awatar
Marta Michalska
20
Kasia K - awatar
Kasia K
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij