Zbiórka Królicze maluchy w potrzebie <3 - miniaturka zdjęcia

Królicze maluchy w potrzebie <3

Zbiórka Królicze maluchy w potrzebie <3 - zdjęcie główne

Królicze maluchy w potrzebie <3

611 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Magda Mikołajczuk - awatar

Magda Mikołajczuk

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką Fundacji Królewskiej i pod swoją opieką mam 8 bezdomnych uszaków na domu tymczasowym. Wśród nich są 4 niespełna miesięczne królicze maluchy, które wymagają szczególnej opieki- specjalistyczna karma, podkłady, kocyki, siano, zioła i opieka weterynaryjna. Maluchy wraz z mamą zostały odebrane podczas interwencji z powodu złych warunków, a także bytowania na klatce schodowej, gdzie były narażone na przeciągi, wyziębienie,ciągły stres (niestety mama zadeptała jednego maluszka), zagrożenie ze strony psów czy kotów oraz długotrwały hałas i złe warunki bytowe (karmione ziarnem, w klatce dla ptaków). Obecnie maluchy są bezpieczne i rosną jak na drożdżach! Niestety ich utrzymanie pochłania wiele środków finansowych, dlatego proszę z całego serca o każdą złotówkę. Zdecydowałam się na otwarcie zbiórki w celu zakupu specjalistycznej karmy, zapasu siana i ziół, żwirku,opłacenia wizyt weterynaryjnych i zakupu lekarstw. Niestety jeden maluch doznał urazu mechanicznego oka (prawdopodobnie zakuł się siankiem lub podczas karmienia rodzeństwo go zadrapało). Maluch jest pod specjalistyczną opieką okulistyczną i walczymy o jego wzrok. Bardzo proszę o wsparcie, razem zawalczmy o jego oczko. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
611 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Magda Mikołajczuk - awatar

Magda Mikołajczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Rososińska - awatar
Magdalena Rososińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
35
Magdalena Rososińska - awatar
Magdalena Rososińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Michalska - awatar
Marta Michalska
20
Kasia K - awatar
Kasia K
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij