Zbiórka Królicze maluchy w potrzebie <3 - miniaturka zdjęcia

Królicze maluchy w potrzebie <3 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Królicze maluchy w potrzebie <3 - zdjęcie główne

Królicze maluchy w potrzebie <3

611 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Mikołajczuk - awatar

Magda Mikołajczuk

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką Fundacji Królewskiej i pod swoją opieką mam 8 bezdomnych uszaków na domu tymczasowym. Wśród nich są 4 niespełna miesięczne królicze maluchy, które wymagają szczególnej opieki- specjalistyczna karma, podkłady, kocyki, siano, zioła i opieka weterynaryjna. Maluchy wraz z mamą zostały odebrane podczas interwencji z powodu złych warunków, a także bytowania na klatce schodowej, gdzie były narażone na przeciągi, wyziębienie,ciągły stres (niestety mama zadeptała jednego maluszka), zagrożenie ze strony psów czy kotów oraz długotrwały hałas i złe warunki bytowe (karmione ziarnem, w klatce dla ptaków). Obecnie maluchy są bezpieczne i rosną jak na drożdżach! Niestety ich utrzymanie pochłania wiele środków finansowych, dlatego proszę z całego serca o każdą złotówkę. Zdecydowałam się na otwarcie zbiórki w celu zakupu specjalistycznej karmy, zapasu siana i ziół, żwirku,opłacenia wizyt weterynaryjnych i zakupu lekarstw. Niestety jeden maluch doznał urazu mechanicznego oka (prawdopodobnie zakuł się siankiem lub podczas karmienia rodzeństwo go zadrapało). Maluch jest pod specjalistyczną opieką okulistyczną i walczymy o jego wzrok. Bardzo proszę o wsparcie, razem zawalczmy o jego oczko. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
611 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Mikołajczuk - awatar

Magda Mikołajczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Rososińska - awatar
Magdalena Rososińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
35
Magdalena Rososińska - awatar
Magdalena Rososińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Michalska - awatar
Marta Michalska
20
Kasia K - awatar
Kasia K
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij