Zbiórka Wymiana dachu z AZBESTU - zdjęcie główne

Wymiana dachu z AZBESTU

0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Lewandowski - awatar

Piotr Lewandowski

Organizator zbiórki

Witajcie 

Mam na imię Piotr i w dniu dzisiejszym organizuje zbiórkę na wymianę poszycia dachowego z azbestu rodzinie , w której skład wchodzi 4 dorosłych i 2 dzieci poniżej 7 roku życia .

Czemu na wymianę ? Azbest jest szkodliwy , po latach zaczyna uwalniać pyłki i włókna które potrafią wywołać raka i inne choroby układu oddechowego.

Jak wygląda to poszycie z Azbestu?Jak widzicie jest to dach dodatkowo bez izolacji , Po latach pojawiły się już w nim ubytki które widać w trakcie intensywnych opadów atmosferycznych.

Czemu aż taka kwota?

 zdjęcie starego poszycia musi zostać wykonane przez specjalistyczna firmę , 

Płyty AZBESTOWE trzeba zutylizować , nie można ich wyrzucić tylko zutylizować w sposób który zniszczy związki rakotwórcze w nich.

Zakup Nowego poszycia w formie blachodachówki 

Montaż i wykonanie ocieplenia poddasza .

Jeżeli chcesz nas wspomóc , dziękujemy :) 

PS. Przekaż to dalej :)

Welcome
My name is Piotr and today I organize a collection for the exchange of roofing from asbestos family, which includes 4 adults and 2 children under 7 years old.
Why exchange? Asbestos is harmful, after years it begins to release pollen and fibers that can cause cancer and other respiratory diseases.
How does it look like the roofing from Asbestos? As you can see it is a roof additionally without insulation, After years, there are already some cavities that can be seen during intensive precipitation.
Why so much?
  the picture of the old plating must be made by a specialist company,
Asbestos discs must be disposed of, they can not be discarded only utilized in a way that will destroy the carcinogenic compounds in them.
Purchase of a new plating in the form of roof tiles
Installation and implementation of the attic insulation.
If you want to help us, thank you :)
PS. Forward it further :)

willkommen
Mein Name ist Piotr und heute organisiere ich eine Sammlung für den Austausch von Asbestdächern, die 4 Erwachsene und 2 Kinder unter 7 Jahren umfasst.
Warum tauschen? Asbest ist schädlich und setzt nach Jahren Pollen und Fasern frei, die Krebs und andere Atemwegserkrankungen verursachen können.
Wie es aussieht, ist das Dach aus Asbest? Wie Sie sehen, handelt es sich um ein Dach ohne zusätzliche Isolierung. Nach Jahren gibt es bereits einige Hohlräume, die bei intensivem Niederschlag sichtbar sind.
Warum so viel?
  das Bild der alten Beschichtung muss von einer Fachfirma angefertigt werden,
Asbestscheiben müssen entsorgt werden, sie dürfen nicht weggeworfen werden, sondern müssen so verwendet werden, dass die darin enthaltenen krebserzeugenden Verbindungen zerstört werden.
Kauf einer neuen Beschichtung in Form von Dachziegeln
Installation und Implementierung der Dachbodenisolierung.
Wenn du uns helfen willst, danke :)
PS. Leite es weiter :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Lewandowski - awatar

Piotr Lewandowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij