Zbiórka Wymiana dachu z AZBESTU - zdjęcie główne

Wymiana dachu z AZBESTU

0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Lewandowski - awatar

Piotr Lewandowski

Organizator zbiórki

Witajcie 

Mam na imię Piotr i w dniu dzisiejszym organizuje zbiórkę na wymianę poszycia dachowego z azbestu rodzinie , w której skład wchodzi 4 dorosłych i 2 dzieci poniżej 7 roku życia .

Czemu na wymianę ? Azbest jest szkodliwy , po latach zaczyna uwalniać pyłki i włókna które potrafią wywołać raka i inne choroby układu oddechowego.

Jak wygląda to poszycie z Azbestu?Jak widzicie jest to dach dodatkowo bez izolacji , Po latach pojawiły się już w nim ubytki które widać w trakcie intensywnych opadów atmosferycznych.

Czemu aż taka kwota?

 zdjęcie starego poszycia musi zostać wykonane przez specjalistyczna firmę , 

Płyty AZBESTOWE trzeba zutylizować , nie można ich wyrzucić tylko zutylizować w sposób który zniszczy związki rakotwórcze w nich.

Zakup Nowego poszycia w formie blachodachówki 

Montaż i wykonanie ocieplenia poddasza .

Jeżeli chcesz nas wspomóc , dziękujemy :) 

PS. Przekaż to dalej :)

Welcome
My name is Piotr and today I organize a collection for the exchange of roofing from asbestos family, which includes 4 adults and 2 children under 7 years old.
Why exchange? Asbestos is harmful, after years it begins to release pollen and fibers that can cause cancer and other respiratory diseases.
How does it look like the roofing from Asbestos? As you can see it is a roof additionally without insulation, After years, there are already some cavities that can be seen during intensive precipitation.
Why so much?
  the picture of the old plating must be made by a specialist company,
Asbestos discs must be disposed of, they can not be discarded only utilized in a way that will destroy the carcinogenic compounds in them.
Purchase of a new plating in the form of roof tiles
Installation and implementation of the attic insulation.
If you want to help us, thank you :)
PS. Forward it further :)

willkommen
Mein Name ist Piotr und heute organisiere ich eine Sammlung für den Austausch von Asbestdächern, die 4 Erwachsene und 2 Kinder unter 7 Jahren umfasst.
Warum tauschen? Asbest ist schädlich und setzt nach Jahren Pollen und Fasern frei, die Krebs und andere Atemwegserkrankungen verursachen können.
Wie es aussieht, ist das Dach aus Asbest? Wie Sie sehen, handelt es sich um ein Dach ohne zusätzliche Isolierung. Nach Jahren gibt es bereits einige Hohlräume, die bei intensivem Niederschlag sichtbar sind.
Warum so viel?
  das Bild der alten Beschichtung muss von einer Fachfirma angefertigt werden,
Asbestscheiben müssen entsorgt werden, sie dürfen nicht weggeworfen werden, sondern müssen so verwendet werden, dass die darin enthaltenen krebserzeugenden Verbindungen zerstört werden.
Kauf einer neuen Beschichtung in Form von Dachziegeln
Installation und Implementierung der Dachbodenisolierung.
Wenn du uns helfen willst, danke :)
PS. Leite es weiter :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Lewandowski - awatar

Piotr Lewandowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij