Zbiórka Azorek - Duduś pomagamy - zdjęcie główne

Azorek - Duduś pomagamy

1 730 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justa Tyka - awatar

Justa Tyka

Organizator zbiórki

Witajcie :)

Dokładnie tydzień temu miała miejsce "akcja górska" z nutką ratownictwa. Otóż na szlaku górskim w Wiśle moja córka znalazła samotnego, błąkającego się pieska. Szybko okazało się , że był co najmniej niedowidzący. Dodatkowo zmęczony, nie radził sobie w terenie, zagubiony. Zaczęliśmy działać w realu jak i w internecie. Koniec końców ja, Antosia, przyjaciel Jacek i turyści, którzy nam bardzo pomogli - Aga i Piotr, znieśliśmy pieska na dół szukając po drodze właścicieli. Niestety jedyną deską ratunku okazało się odwiezienie go do schroniska w Cieszynie. To był strzał w dziesiątkę!!!! Tam zaopiekowała się starszym pieskiem Fundacja "Lepszy Świat"  z p. Kasią na czele.

https://www.facebook.com/FundacjaLepszySwiat/posts/4243381149095136

Na dzień dzisiejszy piesek ma dom tymczasowy, szukamy dla niego domu docelowego.

Na pewno będzie wymagał szeregu badań, w tym okulistycznych. Być może operacji. 

Mój post na Beskidomaniakach "zalajkowało" dużo osób, teraz proszę Was kochani - wesprzyjcie dobra  fundację. W przelewie napiszcie" AZOR" wtedy pieniążki trafia do naszego przyjaciela:) Jeżeli uzbiera się więcej niż będzie potrzeba uwierzcie pieniądze trafią do potrzebujących czworonogów:)

Niech dobro płynie dalej!

Z górskimi pozdrowieniami Justyna i Antosia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Darek Sajnog - awatar

  Darek Sajnog

  03.02.2022
  03.02.2022

  Jesteście wielcy !!!

 • Bolo - awatar

  Bolo

  01.02.2022
  01.02.2022

  Azor

1 730 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Justa Tyka - awatar

Justa Tyka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Lucyna - awatar
Lucyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Marta - awatar
Marta
200
Darek Sajnog - awatar
Darek Sajnog
20
Chania - awatar
Chania
10
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Bolo - awatar
Bolo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina Piekarczyk azor - awatar
Karolina Piekarczyk azor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij