Zbiórka #Rehabilitacja dla Marcina - miniaturka zdjęcia

#Rehabilitacja dla Marcina

#Rehabilitacja dla Marcina

16 505 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób
Wpłać teraz
 
Madeleine Green - awatar

Madeleine Green

Organizator zbiórki

Udar zabrał Marcinowi wszystko, przyszedł nagle i niespodziewanie w ciepły letni dzień kiedy ludzie beztrosko spacerują ulicami. Spustoszył ciało, duszę i umysł, zabrał dosłownie wszystko co kochał. Stracił całą radość życia, którą dzielił z innymi . Pozostawił strach, samotność, smutek, bezradność, cierpienie oraz przekonanie, że nic już nie będzie jak dawniej. Marcin był aktywnym pełnym pasji, empatii człowiekiem. Kochał sport, spełniał się zawodowo, z wyróżnieniem ukończył studia na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Zarządzanie. Człowiek z wieloma pasjami, współzałożyciel zespołu muzycznego Overcolored, w którym był perkusistą, uwielbiał również jazdę na snowbordzie i rowerze. Długa i kosztowna rehabilitacja pozwoliła Marcinowi stanąć na nogi pomimo utrzymującego się niedowładu spastycznego prawej strony ciała. Dużym problemem pozostaje afazja mieszana. Potrzebna jest długotrwała i intensywna rehabilitacja, której koszty przewyższają możliwości finansowe rodziny.

Dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na turnus rehabilitacyjny dla Marcina, leczenie neurologiczne, neurologopedyczne oraz sprzęt potrzebny do codziennej rehabilitacji. Pomóżmy Marcinowi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Madeleine Green - awatar

  Madeleine Green

  15.09.19
  15.09.19

  Marcina czeka jeszcze długa i kosztowna rehabilitacja. Zdjęcia Marcina po udarze i podczas rehabilitacji.

  Zdjęcie aktualizacji 37 207

Komentarze


 • Maciek - awatar

  Maciek

  03.09.19
  03.09.19

  Dużo wytrwałości!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.19
  21.08.19

  Wracaj do grania Marcin. Pozdrawiam

 • Piotr - awatar

  Piotr

  20.08.19
  20.08.19

  Marcinie zdrowia i wytrwałości.

  • Madeleine Green - awatar

   Madeleine Green - Organizator zbiórki

   20.08.19
   20.08.19

   Wsparcie Was Wszystkich jest nieocenione. Dziękuję

 • Łukasz Trznadel - awatar

  Łukasz Trznadel

  20.08.19
  20.08.19

  Powodzenia dużo zdrówka !!!

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  20.08.19
  20.08.19

  Powodzenia stary! Dasz rade!

16 505 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 205 osób
Wpłać teraz
 
Madeleine Green - awatar

Madeleine Green

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 205

Kuba Wolanin - awatar
Kuba Wolanin
100
Diana - awatar
Diana
300
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Wrobel - awatar
Aleksandra Wrobel
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Świder - awatar
Artur Świder
50
Maria - awatar
Maria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij