
Witaj🤍 Bardzo się Cieszę, że tu jesteś!
Jeśli mnie znasz to zapewne wiesz, że jestem dość upartą i zawziętą osobą, nie lubię się poddawać i zawsze dążę do celu. Od paru miesięcy moim celem jest zakupienie pierwszego samochodu. Niestety umożliwia mi to moja aktualnie ciężka sytuacja finansowa. Dokładnie dwa miesiące temu spełniłam moje marzenie i zdałam prawo jazdy. Jestem niesamowicie szczęśliwa, ponieważ dużo osób we mnie nie wierzyło, ale idąc do celu w końcu to osiągnęłam po wielu próbach i błędach. Moim następnym celem jest zakupienie auta. Do tej pory odłożyłam 3/4 pieniążków na które ciężko zapracowałam. Zostało mi nie wiele czasu, dlatego byłabym niesamowicie wdzięczna za każdą pomoc i wsparcie🥹 Wierzę, że dobro wraca! Dlatego postanowiłam założyć tą zbiórkę. Jeszcze raz Dziękuję wszystkim, którzy pomogą! Jeśli się uda, będzie to niezapomniany prezent na święta🌟❤️

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!