Zbiórka Osprzęt do pracy z psiakami - zdjęcie główne

Osprzęt do pracy z psiakami

251 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzia Barcz - awatar

Zuzia Barcz

Organizator zbiórki

Witajcie! Jestem psychologiem zwierzęcym. Staram się pomagać ludziom w dogadywaniu się ze swoimi pupilami. Próbuje uświadamiać i zmieniać postrzeganie ludzi na to jak może wyglądać relacja między nami, a zwierzętami. Kocham to co robię i pragnę robić jeszcze więcej i jeszcze bardziej, dlatego proszę Was o pomoc. Niedawno ukończyłam kurs dogoterapii i chciałabym razem ze swoją psią przyjaciółką Neską pomagać również bardziej potrzebującym ludziom, ale potrzebujemy do tego trochę sprzętu, takiego jak smycz z amortyzatorem, odpowiednie szelki, piłki, tunele, rożnego rodzaje  akcesoria do prowadzenia zajęć, maty itp. Do tego chciałabym jeszcze zacząć prowadzić zajęcia grupowe z właścicielami i tutaj też potrzebny mi jest odpowiedni osprzęt między innymi np. klikery, czy linki. Będę Wam ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc, pomóżcie mi zmieniać postrzeganie ludzi. Pomóżcie nam pomagać. Z góry dziękuje wszystkim!  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Zuzia Barcz - awatar

    Zuzia Barcz

    23.10.2018
    23.10.2018

    Bardzo dziękuje za kolejne wpłaty i udostępnienia. Jestem ogromnie wdzięczna za okazane wsparcie!

251 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Zuzia Barcz - awatar

Zuzia Barcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Emilia Pawłowska - awatar
Emilia Pawłowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucyna Korczowska - awatar
Lucyna Korczowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij