Zbiórka Osprzęt do pracy z psiakami - miniaturka zdjęcia

Osprzęt do pracy z psiakami

Zbiórka Osprzęt do pracy z psiakami - zdjęcie główne

Osprzęt do pracy z psiakami

251 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Zuzia Barcz - awatar

Zuzia Barcz

Organizator zbiórki

Witajcie! Jestem psychologiem zwierzęcym. Staram się pomagać ludziom w dogadywaniu się ze swoimi pupilami. Próbuje uświadamiać i zmieniać postrzeganie ludzi na to jak może wyglądać relacja między nami, a zwierzętami. Kocham to co robię i pragnę robić jeszcze więcej i jeszcze bardziej, dlatego proszę Was o pomoc. Niedawno ukończyłam kurs dogoterapii i chciałabym razem ze swoją psią przyjaciółką Neską pomagać również bardziej potrzebującym ludziom, ale potrzebujemy do tego trochę sprzętu, takiego jak smycz z amortyzatorem, odpowiednie szelki, piłki, tunele, rożnego rodzaje  akcesoria do prowadzenia zajęć, maty itp. Do tego chciałabym jeszcze zacząć prowadzić zajęcia grupowe z właścicielami i tutaj też potrzebny mi jest odpowiedni osprzęt między innymi np. klikery, czy linki. Będę Wam ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc, pomóżcie mi zmieniać postrzeganie ludzi. Pomóżcie nam pomagać. Z góry dziękuje wszystkim!  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Zuzia Barcz - awatar

    Zuzia Barcz

    23.10.18
    23.10.18

    Bardzo dziękuje za kolejne wpłaty i udostępnienia. Jestem ogromnie wdzięczna za okazane wsparcie!

251 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Zuzia Barcz - awatar

Zuzia Barcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Emilia Pawłowska - awatar
Emilia Pawłowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucyna Korczowska - awatar
Lucyna Korczowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij