Zbiórka Ratujemy Mikę z lasu - zdjęcie główne

Ratujemy Mikę z lasu

1 522 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Justina - awatar

Justyna Justina

Organizator zbiórki

Kochani,

Przedstawiamy Wam Mikę, która ma ok.7 lat i jest w typie ON. Jak ją znalazłyśmy, koczowała zimą w lesie przy drodze w warunkach jak na zdjęciach:

Błąkała się tak przez ponad miesiąc!!!

Miała też  stan zapalny ucha, ropowicę skóry i odmrożenia sromu i brzucha:

                                                                        Odmrożenia u Miki

              Przewlekły ropny stan zapalny ucha u Miki spowodowany brakiem opieki lekarskiej

Oprócz tego, okazało się, że ma też guza sutka, który okazał się rakiem (niestety złośliwym). Obecnie jest już po zabiegu mastektomii. Miała robioną histopatologię (na razie nie ma przerzutów), RTG, płuca czyste, lata zaniedbań zbierają jednak swoje żniwo. Mika ma też  zwyrodnienie obu stawów biodrowych i spondylozę odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Dlatego chcemy zakupić jej preparat wzmacniający chrząstkę Synoquin dla dużych psów (120 tabletek to koszt ok. 300 zł, początkowa dawka to 3 tabl. dziennie) oraz karmę wspomagającą stawy - Royal Canin mobility 12 kg. - ok. 200 zł.

                                                                      

                                                               Histopatologia guza sutka

                                                     Opis prześwietlenia stawów i kręgosłupa

Mimo wszystko, Mika jest dzielną, kochaną i przyjazną sunią. Od 2,5 miesiąca przebywa pod opieką Mazowieckiej Fundacji Opieki nad Zwierzętami. Oprócz mastektomii, przeszła również zabieg sterylizacji. Szczegóły naszych działań można śledzić  na naszym profilu fb: https://www.facebook.com/pg/MFOZ.Warszawa/posts/

Chcielibyśmy prosić Was o wsparcie w leczeniu i rehabilitacji Miki, które wyniosą ok. 1500 zł. Po pierwsze, trzeba na bieżąco pilnować, czy nie ma przerzutów - jednorazowe USG to koszt ok. 150 zł a badanie krwi 100zł (3 wizyty to już  750zł). Ponadto, będzie musiała przyjmować zastrzyki z Cartophen’u oraz, jak już wspomniałyśmy, będziemy też chciały zakupić preparat wzmacniający stawy (300 zł)oraz specjalistyczną karmę (200zł).

Chcemy wynagrodzić jej dotychczasowe życie, które łatwe nie było i zapewnić jak najlepszy komfort, żeby poczuła co to miłość, troska i opieka  w kolejnych latach bo tak naprawdę nie wiadomo ile życia jej zostało, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby trwało jak najdłużej!

Ma dopiero 7 lat a tyle już przeszła. Wierzymy, że z Waszą pomocą Mika dojdzie do siebie i jeszcze uda jej się znaleźć kochający domek. Tel.  W sprawie adopcji: 693 833 350 lub 604 592 351.

                                                                         Mika, jak ją znalazłyśmy

                                                                    Mika obecnie


Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami
 ul. Prawnicza 35
 02-495 Warszawa


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Justina - awatar

  Justyna Justina

  09.10.19
  09.10.19

  Kolejna akcja z typu zdążyć przed Radysami :( w dosłownym tego słowa znaczeniu. Schronisko było już w drodze po tą bidulkę. Zdążyliśmy, dzięki sprawnym działaniom ludzi o wielkim ❤ sunia już w fundacji. Cóż można powiedzieć młodziutka, właściwie podrośniete psie dziecko, wystraszona i zdezorientowana. Na razie nie rozumie jeszcze sytuacji w ktorej się znalazła. Mieszka w kojcu, ale jeśli ktoś mógłby ofiarować jej dom tymczasowy będziemy bardzo wdzięczni 🙂 oczywiscie marzeniem jest domek stały. Skradnie komuś serducho? Kontakt 693 833 350.

  Zdjęcie aktualizacji 38 241

1 522 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Justina - awatar

Justyna Justina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
SZELCIA iMeruś - awatar
SZELCIA iMeruś
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Klaudia Dobiasz - awatar
Klaudia Dobiasz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
10
Patrycja Szymura - awatar
Patrycja Szymura
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
pezet76 - awatar
pezet76
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij