Zbiórka Ratunek przed rakiem - zdjęcie główne

Ratunek przed rakiem

10 219 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Czarkowska - awatar

Anna Czarkowska

Organizator zbiórki

Jestem mamą wychowującą 2 dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.  Mieszkam w Radzyniu Podlaskim (lubelskie). Choroba spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. W tym roku zachorowałam na silną niedokrwistość z powodu braku żelaza, które po wykonaniu testów laboratoryjnych w żaden sposób się nie wchłania. Żeby ratować życie systematycznie mam przetaczaną krew, jestem tuż przed diagnostyką onkologiczną. Dodatkowo mój organizm jest mocno zainfekowany, a bardzo wysokie CRP niesie ryzyko sepsy.  

W bieżącym roku byłam kilkakrotnie hospitalizowana w kilku miastach i jestem cały czas diagnozowana z powodu ciągłego złego stanu zdrowia.  Mam tylko 42 lata i jak każda mama pragnę patrzeć, jak rosną moje dzieci. 

Moim największym marzeniem jest powrót do zdrowia i możliwości opieki nad nimi oraz pracy. 

Dlatego z całego serca bardzo proszę o pomoc na leczenie, lekarstwa, dojazdy do lekarzy i szpitali. Proszę pomóżcie mi znów normalnie żyć! Ze swojej strony będę informowała o etapach i efektach leczenia. 

Proszę o udostępnianie tej zbiórki wśród znajomych. Nie zostawiajcie mnie z tym samej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Czarkowska - awatar

  Anna Czarkowska

  02.04.2022
  02.04.2022

  Jestem już po badaniu Pet/Ct, które odbyło się w Wojewódzkim Szpitalu w Olsztynie, a ledwo co zostało wykonane ze względu na wysoki cukier w organizmie. Na wyniki trzeba czekać do 10-14 dni, a wtedy okaże się, czy są inne ogniska chorobowe i stany zapalne. Mam już stwierdzony stan zapalny wątroby, trzustki, jelit i żołądka - biorę na to leki. CRP nadal trzycyfrowe i mam kolejny steryd. Aktualne badania z krwi i moczu wykazały bardzo wysokie parametry obecności cukru i wychodzi na to, że doszła mi cukrzyca do leczenia (w środę prywatna konsultacja medyczna). Osłabienie wzroku, drżenie ciała i rąk oraz brak sił i ciągle zmęczenie to objawy, które towarzyszą mi na co dzień. Po wycięciu guza z szyi i pobraniu węzłów chłonnych szwy zostały zdjęte i pomału rana się goi ...

  Zdjęcie aktualizacji 91 847

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.05.2022
  02.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

 • Kornelia.pl - awatar

  Kornelia.pl

  16.04.2022
  16.04.2022

  trzymamy kciuki, zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.2022
  12.04.2022

  Trzymam kciuki. Dasz radę 😘

 • Beata Grodzicka - awatar

  Beata Grodzicka

  02.04.2022
  02.04.2022

  Wracaj do zdrowia szybko Aniu😘

  • Anna Czarkowska - awatar

   Anna Czarkowska - Organizator zbiórki

   02.04.2022
   02.04.2022

   Bardzo dziękuję za wsparcie i dobre słowo ❤️

 • Moniczka Sobieszek - awatar

  Moniczka Sobieszek

  28.03.2022
  28.03.2022

  Zdrówka jeszcze, jeszcze i jeszcze raz !!!

10 219 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Czarkowska - awatar

Anna Czarkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 183

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz - awatar
Mateusz
50
Kornelia.pl - awatar
Kornelia.pl
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Szkurłat - awatar
Kasia Szkurłat
50
Danuta Z. - awatar
Danuta Z.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij