
Witam zbieram pieniadze na remont mieszkania. Otrzymalam mieszkanie z miasta ale w takim stanie ze wszystko jest do remontu samej mnie nie stac na wyremontowanie wszystkiego poniewaz wychowuje dzieci a na rodzine nie mozna liczyc bo sami maja trudna sytuacje. Bede bardzo wdzieczna za kazda zlotowke. Chciala bym wyremontowac mieszkanie i wprowadzic sie z dziecmi do mieszkania bede bardzo wdzieczna za okazana pomoc i wsparcie. Do tego wynajmuje mieszkanie i do stycznia musze opuscicz wynajmujace mieszkanie i wprowadzic sie do tego ktore remontuje mam bardzo malu czasu. Dziekuje za okazane wsparcie.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!