
Jestem samotną mamą z 2,6 letnią córką, nie mamy gdzie mieszkać, ani środków żeby sobie coś wynająć. Od tygodnia mieszkamy kontem u kogoś ale tylko do końca miesiąca, od wtorku londuje z córką na ulicy. Jak się moja sytuacja nie poprawi i nie będę miała za co wynajonc jakiegoś małego mieszkanka to moja ukochana niunia pójdzie do rodziny zastępczej. Chciałam iść do domu samotnej matki, ale nas nie przyjmom że względu na koro A wirusa. Bardzo proszę kto może niech nam pomoże, żeby nas nie rozdzielili nie zabrali mi mojej kruszynki ona jest całym moim światem, tak bym chciała żeby miała wkoncu nasz mały koncik. Błagam wszystkich o pomoc i z góry dziękujemy Ja i Roksanka
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!